320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hakkame siis 2013 kandidaate koguma - foorumlaste baarikülastuse jutustus vandersellilt aastavahetusel.

    väike kahtlus siiski on, et see on fixed. kuidas on võimalik peale sellist elamust nii sirge postitus kirjutada öösel kell kolm? väga kahtlane. kas oli bet, et kes suudab kõige kiiremini aasta parima posti kirjutada?

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Tõstsin praegu kuraditosin posti ümber ja kuna mul on veel rummi sees, siis võtke seda kui pool-ametlikku hoiatust.
    hoiatust? lol. või, mis juhtub?

    -e- parandatud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      hakkame siis 2013 kandidaate koguma - foorumlaste aastavahetuse baarikülastuse jutustus vandersellilt.

      väike kahtlus siiski on, et see on fixed. kuidas on võimalik peale sellist elamust nii sirge postitus kirjutada öösel kell kolm? väga kahtlane. kas oli bet, et kes suudab kõige kiiremini aasta parima posti kirjutada?


      hoiatust? lol. või, mis juhtub?
      kas Kolme Lõvi (kõvv baar tegelt) sündmus mitte 21.12 ei juhtunud?
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        hakkame siis 2013 kandidaate koguma - foorumlaste aastavahetuse baarikülastuse jutustus vandersellilt.

        väike kahtlus siiski on, et see on fixed. kuidas on võimalik peale sellist elamust nii sirge postitus kirjutada öösel kell kolm? väga kahtlane. kas oli bet, et kes suudab kõige kiiremini aasta parima posti kirjutada?

        Nagu mina aru sain, juhtus see maailmalõpu päeval ehk siis 21 detsembril.
        Ei süvenenud piisavalt?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          kas Kolme Lõvi (kõvv baar tegelt) sündmus mitte 21.12 ei juhtunud?
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Nagu mina aru sain, juhtus see maailmalõpu päeval ehk siis 21 detsembril.
          Ei süvenenud piisavalt?
          see tundub olevat kaasus. süvenesid pingsalt, ent alati ei taba ju kõike, terasemad parandavad.

          vandenõuteooria süveneb. nüüd võib isegi eeldada, et kogu jutt lihtsalt ootas enterivajutust aastavahetusel.
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ma ei saa aru
          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Tore lugu aga aasta parimat posti siit vaevalt tuleb.
          hea teema jälle perses.

          kas seda teemat ei võiks ära kleepida. siis ei peaks nominante markeerides alati otsingut kasutama.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kui piinlikult täpne olla ja ka fitti postituse kuupäeva ning kellaaega vaadata, siis võib järeldada, et tegevus toimus 20. detsembril, mis sujuvalt järgmise päeva esimestesse tundidesse kandus.

            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            vandenõuteooria süveneb. nüüd võib isegi eeldada, et kogu jutt lihtsalt ootas enterivajutust aastavahetusel.
            Ära vaeva oma kaunist korvpallurikolu selliste tühiste asjade peale. Mõte oli lugu veel vana aasta numbri sees kirja saada, aga onu Heinod ja Debelakid vajasid vaatamist ning siga söömist. Mis puutub teksti loetavusse, siis ega ma mõni kohupiimalaadne toode pole, et poole veini pealt lämisema hakkan.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Kui piinlikult täpne olla ja ka fitti postituse kuupäeva ning kellaaega vaadata, siis võib järeldada, et tegevus toimus 20. detsembril, mis sujuvalt järgmise päeva esimestesse tundidesse kandus.


              Ära vaeva oma kaunist korvpallurikolu selliste tühiste asjade peale. Mõte oli lugu veel vana aasta numbri sees kirja saada, aga onu Heinod ja Debelakid vajasid vaatamist ning siga söömist. Mis puutub teksti loetavusse, siis ega ma mõni kohupiimalaadne toode pole, et poole veini pealt lämisema hakkan.
              Peenelt pandud peremees, peenelt pandud.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Frank Lampardi ema esimese päeva vahe kokkuvõte soccerneti foorumis:
                • vaatas korraga viite mängu
                • esitles ennast nelja erineva klubi fännina
                • otsis keset mängu uudiseid mirrorist, kust on suht raske kiiresti uudiseid leida
                • positas niisama jaburusi
                • kaevas keset mängu välja 11 aastat vana teema
                • on Justin Bieberi fänn



                kõike seda tegi ta hoolimata sellest, et tal tuli uni peale
                Algselt postitas lampsiema
                Hernandez lõi kolmanda ja uni kipub peale tulema.

                Kommentaar


                  Ma tegin oma laureaatide hulgas väikese reha.

                  Põhjus lihtne: saabus arusaamine, et debiilset negatiivsust on siin foorumis liiga palju ja ma olen ise andnud vägagi kuradima tõhusa panuse sellesse tõsiasja; miks - hea küsimus. Karjas ulud ikka karjaga ühes registris? Kostitasin näiteks Martinit närvidelekäivaima tiitliga, sealsamas on tegemist, kui ta just on the (t)roll ei ole, tüübiga, kellega ma võiks rahumeeli kannu või kaks lipsu taha lasta. Ballacku tembeldasin roppsuuks, sealsamas olen ise sageli, vähemalt mõttes, kordi rajum. Põrgusse, aitab küll. Olgu auhinnad siis ainult positiivse märgiga. Erinominatsioonid on niikuinii sõbralik-tögava alatooniga, need jäävad (ehkki raju kiusatus on Stokile veel üks välja anda, sest ma närisin tema auhindade nimekirjast läbi, et härra otsustas mind musta märkmikku kirja panna peale seda, kui ma julgesin tema võõrsõnade humoorikale väärkasutusele tähelepanu juhtida - aga las jääb, niigi õrn hing teisel).

                  Myrgli Kohvi-Oksaneni nimelisest preemiast tahan möödunud aasta eest poolt endale, sest tegelt kehtib laureaadi kohta kirjutatu minu enda kohta täpselt samamoodi. Edasi võid üksi lasta, Myrks, ma enam ei viitsi, ausalt.

                  Mällar loovutas oma fännima fänni posängi minu nimistus Romariole. Mulle ei meki hästi selline mitme pere koeraks olemine ja kõigile saba liputamine ikkagi. Ei midagi isiklikku, Mällar.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    pikk jutt teemal "edaspidi olen positiivsem"
                    Nii nunnu
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Mahla ja roppusi ma sulle enam pakkuda ei viitsi. Ülipikkasid ilmselt ka mitte, selleks on meil nüüd järgmine mees olemas. Aga noh, ma ei tea... Vastastikune tänu siis andmatajäänud auhindade eest või midagi või?

                      Kommentaar


                        Markofkin pane minu nimi ikka tagasi...tahaks ikka auhinda kindlalt saada...ei taha viimse minutini vaadata kas ikka tuleb ära

                        Sinu postituste kohta siis seda, et kirjuta ikka samamoodi edasi. Sinu postitusi on hea lugeda

                        Kommentaar


                          Huvitav, et tüüp kes käib sektorist sektorisse erinevaid meeskondi fännamas, saab enamus hääletajatelt kõige fännima fänni tiitli..

                          Kommentaar


                            Kalevi sektorisse ka sattunud või? Ei tea, minu arust temasugust siin naljalt ei leia. On hingega asja juures ning Tammeka tal nr1 siiski. Kuid mis ma ka tean, eelmine hooaeg alles hakkasin lähemalt EML jälgima.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              ei ole meitele sattunud

                              Kommentaar


                                Pingem jah saab respecti selle eest, et ta on nii pühendunud eesti jalkale.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X