320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi leht, kus näitab nt 4-5 tunni ilmaprognoosi Tallinnas?

    Vaja rattaga teise linna otsa sõita, aga vihmaga väga ei soovi seda teha.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Keskkonnaagentuur tagab ilmainfo ja turvatunde ning on teie jaoks olemas. Meilt saad ilmaprognoosi, vaatlusandmed 107-st seirejaamast üle Eesti. Meie ilmaradarid aitavad jälgida sajupilvede liikumist.


      No üldpildi peaks siit ära nägema.

      Kommentaar


        Sadama hakkab raisk.

        Aitäh
        slimm.ee

        Kommentaar


          Üks bettimise firma töökuulutus. Töökohustuseks on: Trading tennis and football matches on behalf of the customers. Mida see töö endast kujutab?
          sigpic

          Kommentaar


            Tere! Oleks jälle siis paar lolli küsimust siis:

            1.Mis on parim koht kust suveniire osta Tallinnas? Neid poode ja värke on ikka mustmiljon.

            2. Mis restorane soovitate? Kust saaks head steaki?

            Kommentaar


              Miks on Brasiilia fännil selja peal number 7 ja kiri "Messi" (sellise särgiga fänne polnd mitte aint üks vaid 5-6)?

              Kommentaar


                Kust saaks osta tartus rattlukku. Võiks jäädad sinna 20 eurtis kanti. Käisin Hawaii Expressis, kuid seal suht kallid. Jyskis oli ka, miskine 0.5 eurtsi, päris sellist ka ei taha Tänud, kui keegi viitsib midagi soovitada
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Rademar (Tasku, Lõunakeskus), Sportland (Kaubamaja, Lõunakeskus), Sõbra Selveriga samas majas on mingi rattapood,

                  Kommentaar


                    Tere, mul on EMT 3.5G netipulk ja olen siiamaani seda kasutanud läpakas. Tekkis küsimus, et kui vötan pulga seest SIM kaardi välja ja panen ipad-i (3G) sisse, kas hakkab tööle? Kogemusi?

                    Kommentaar


                      Kas kuskilt on võimalik osta Hot dogi kastet? (seda, mida Statoilides ja R-kioskites pannakse peale)

                      Kommentaar


                        Kuidas Tallinna erinevates jalgpallivaatamiskohtades (Carlsbergi jalkakatus, Vabaduse väljak, Sõprus, pubid) kahe mängu probleem lahendatud on? Kas ja kus näeks vajadusel korraga mõlemat mängu?

                        Kommentaar


                          Kui kulan podcasti ca 30 min, siis kui mitu mb see on?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            Tere, mul on EMT 3.5G netipulk ja olen siiamaani seda kasutanud läpakas. Tekkis küsimus, et kui vötan pulga seest SIM kaardi välja ja panen ipad-i (3G) sisse, kas hakkab tööle? Kogemusi?
                            Miks ei peaks töötama? See on tõesti loll küsimus.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                              Üks bettimise firma töökuulutus. Töökohustuseks on: Trading tennis and football matches on behalf of the customers. Mida see töö endast kujutab?
                              Pead jälgima, et livebetis oleksid adekvaatsed koefitsendid ning neid vajadusel muutma. Põhimõtteliselt kogu aja pead võrdlema enda koefitsente teiste firmade omadega ja korrigeerima.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Kui kulan podcasti ca 30 min, siis kui mitu mb see on?
                                sõltub täiesti podcasti tehnilisest teostajast. aga kõige lihtsam oleks ju lihtsalt vaadata kui suur see konkreetne podcast on. Viskasin endal telefonis praegupilgu peale erinevatele podcast failidele, kuna mul konkreetselt 30-minuti pikkust pole, siis ümmargune arvutus sõltuvalt podcastist oli 30 minutit 15-30 MB Aga nagu ma ütlesin - see polemingi näitaja, sest mul on siin jutusaated, ehk teeb keegi muusikasaate ning teeb failid palju kvaliteetsemad, mis annab kohemahtu juurde.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X