320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    RIP

    Sügav kaastunne
    Meh?

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    08:05 Primasse minnes sa küll 08:08 välja ei saa, sest järjekordades seisavad mutikesed ja ostavad poole hinnaga toidukraami
    Vabalt saab, Lasnamäe Prismas vähemalt. 3 minutiga ei jõua mutid lettide vahelt kassa juurde, kuigi jah, osad neist on kadestamisväärt füüsisega küll.

    Kommentaar


      MIngi hea koht firma suveürituse korraldamiseks? 20-25 inimest? MItte saartel?
      Last edited by orbitaaljaam; 29.06.12, 11:50. Põhjus: Googel võtab võhmale

      Kommentaar


        Kuulge. Ma olen kergelt ärritunud, et ma üritan võimalikult aeglaselt ja selgelt kirjutada. Aga. Kas iPhone'le saab Eestis Last.fmi scrobblerit peale panna?

        Kommentaar


          on tarvis libedasõitu tegema minna Männikule. keegi oskab soovitada head varianti, kuidas sinna kohale pääseda, sest see tundub konkreetses pärapõrgus olevat. isegi streetview saab varem ota.

          Kommentaar


            Pätsa issi/emme tagant auto. Sõida kohale. Tee õppeautoga paar spinni. Sõida koju tagasi.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              on tarvis libedasõitu tegema minna Männikule. keegi oskab soovitada head varianti, kuidas sinna kohale pääseda, sest see tundub konkreetses pärapõrgus olevat. isegi streetview saab varem ota.
              Männiku teel Saku poole sõites on teeviit "libedasõidurada", mis vasakule suunab.
              Saab seal üldse suvel midagi teha? Oli ju uudis, et heade ilmade puhul avatud märtsikuuni.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Männiku teel Saku poole sõites on teeviit "libedasõidurada", mis vasakule suunab.
                Saab seal üldse suvel midagi teha? Oli ju uudis, et heade ilmade puhul avatud märtsikuuni.
                ma ei tea ausalt öeldes. mingi algastme koolituse pean seal igatahes läbima. ehk siis kastetakse kuidagi, et rada libedamaks muuta vm. eks paistab

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust

                  Ei mingeid probleeme nimega Cartini, Levi's või Diesel. Hind: märkimisväärselt odav.
                  Siin paned pange - Cartini ongi (või oli, nagu välja tuleb) pmst Prismas müüdava toodangu hinna- ja kvaliteediskaalas.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    ma ei tea ausalt öeldes. mingi algastme koolituse pean seal igatahes läbima. ehk siis kastetakse kuidagi, et rada libedamaks muuta vm. eks paistab
                    Läbisin alles ise ka u kuu aega tagasi algastmekoolituse,neil seal mingi spets aine millega raja libedaks teevad. Ja mis puudutab kohale minemist , siis jah , nagu mainiti juba , ilma autota on sinna tõesti raske ligi pääseda...
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      on tarvis libedasõitu tegema minna Männikule. keegi oskab soovitada head varianti, kuidas sinna kohale pääseda, sest see tundub konkreetses pärapõrgus olevat. isegi streetview saab varem ota.
                      Marsaga äkki? Selega mis Sakku sõidab.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Milles võib jama olla, et elioni nett aeglane? Saite avab väga-väga aeglaselt. Tegin speedtesti, näitas 10 kopikatega mbit'ti. Naise arvuti püüab aga sedasamust wifit ideaalselt.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          MIngi hea koht firma suveürituse korraldamiseks? 20-25 inimest? MItte saartel?
                          Meil tehti Trummi Spordikeskuses. Volley ja Rannajalka ja värki ja väga fun oli

                          Kommentaar


                            Kas minna ettetuppa vanatallinat tooma või jooks enne õlled lõpuni?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              öelge palun normaalseid bookie'si, kus saavad reegleid rikkumata panustada ka eestlased. triobet ajab oma huiamise ja kliendivastasusega juba kopa ette....

                              Kommentaar


                                teadjad, rääkige: mismõttes oli selle kj EM-i formaat eriline, nagu Säärits just väitis? mingi teistsugune programm vms.... mis omakorda tingis leigema publikuhuvi?!`?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X