320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Võtsin sealt üleminekud FROM ESTONIA ning seal näitas mingit üleminekut brasiilia.
    Kes eestlastest brasiilias mängib ?

    Kommentaar


      Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
      Võtsin sealt üleminekud FROM ESTONIA ning seal näitas mingit üleminekut brasiilia.
      Kes eestlastest brasiilias mängib ?
      Äkki on tegu mõne Nõmme Kalju brasiillasega, kes nüüd tagasi kohvimaale saadeti?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Samas, kes Austraaliasse on läinud?
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ema tahtis endale läpakat saada ja tegi ülesandeks endale uus 15tolline sõber leida... kuulasin maad ja mõtlesin, lõpuks otsustasin ikka, et annan talle oma 2 aastat kasutuses olnud Dell vostro V131, täitsa asine pill, ainult aku hakkab lahjaks jääma.

          Aga nüüd valin siis omale uut, natukene sõelusin ja pilk jäi selle peale püsima..

          Väike, aga tubli (i5 prose, varasema i3) vastu, videokaart on ka hüva (no võrreldes HD 3000-ga), kõvaketas suurem, ekraan natukene suurem, samas kaal on suht sama mis praegusel. Aga siit küsimus - kas kellelgi äkki endal juhtub midagi sellist olema ? või oskab öelda, kas selline püss pädeb? on tal mingeid vigu? Kui head või halba aku kestvust sellest võiks oodata ? Kuidas koprus on (praegu natukene pehmeke plastkorpus, paindub teine läbi, ma ei saanudki aru, kas sellel Asusel on alumiiniumkorpus?)

          Tänud asjalike vastuste eest juba ette

          Loodetavasti ei ole sa seda masinat ära ostnud veel, sest minu jaoks oleks tegu raha raiskamisega.

          Sellise hinnaklassi läpaka puhul on suhteliselt ülearune graafikakaart - see moodustab vähemalt 20% hinnast, aga ei ole sisuliselt integreeritud graafikast parem.

          Puudu on info kõvaketta pöörete osas: võib vabalt välja tulla, et on 5400 rpm. Mis on halb.

          Ei ole teada, kas mälu on 1 või 2 kivina. Kui on 2, on jällegi halb, sest rahaliselt kehv on täiendada, kui pead vana(d) minema viskama.

          Operatsioonisüsteem on sul eeldatavalt mujalt võtta, sest konkreetsel isendil seda pole.

          Esmalt peaks teadma, mis on sinu jaoks arvuti puhul prioriteet: kaal? ekraani suurus? jõudlus? hind? füüsiline vastupidavus?

          Kui piir on 500 € juures, siis ostaksin mina pigem 15,6" ekraaniga masina - hinna ja kvaliteedi suhe on kõvasti parem. Aga jah, selle hinnaklassi juures on täiesti mõttetu osta eraldi graafikakaardiga masinat: maksad rohkem, aga ei saa ilmselt suurt midagi juurde. Lisaks tõenäoliselt suurem energiatarve (st ka väiksem aku kestus) graafikakaardi jahutamise näol.

          Aku vastupidamine tähendab esmajoones seda, kui palju masin energiat tarbib. Mida rohkem tarbib, seda lühema aja peab vastu. Seda tihedamini peab laadima. Seda kiiremini (kui pidevalt lasta 0% > 100% > 0% > ...) langeb aku mahutavus ehk aasta pärast võib aku pidada vastu 15 min. Odavama otsa komponendid tarbivad üldiselt rohkem voolu.

          Aku kestuse suurendamiseks on välja mõeldud U-seeria protsessorid, mille taktsagedus, jõudlus ja voolutarve on madalamad, aga sobivad pigem liikuvale inimesele, kel ei ole vaja suurt jõudlust. Kes arvutist filme ei vaata või ei mängi - see sööb nii ehk naa akut kõvasti.

          500 € eest ostaksin ma nt Ordi Enduro i563QH. i5-3230m prose on ca 25% suurema jõudlusega kui i5-2450m, kõvaketas 1000 GB 7200 rpm, mälu 8 GB, integreeritud graafika Intel HD 4000 on 10-20% suurema jõudlusega kui NV GT 520M, olemas on USB 3 pesad. Kaalu on muidugi 2,5 kg ja ekraani diagonaal 15,6 tolli. Ekraan mõlemal läigib. Ordi korpused on üldjuhul toekad ja tugevad (ultrabookide kohta ei tea kommenteerida, aga "tavalised" küll).

          Kui tahad 14-tollise ekraaniga masinat, siis paneks mina sutsu raha juurde ja vaataks uuesti. Lisa 100 € masina alla panna pikendab tema eluiga 1-2 aastat. Eluiga selles mõttes, et sul oleks teda mugav kasutada ning ta ei jääks sulle ja tegemistele jalgu oma uimasusega.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Samas, kes Austraaliasse on läinud?
            neid hooajatöölisi kes pisut pikemaks ja paiksemaks jäänud ikka leidub.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Youtube'is kommentaare ei näegi enam?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Youtube'is kommentaare ei näegi enam?
                Kui ma olen õigesti aru saanud, siis kommentaaride nägemiseks tuleb nüüd sisse logida.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui ma olen õigesti aru saanud, siis kommentaaride nägemiseks tuleb nüüd sisse logida.
                  ei pea, siiamaani näitab. võibolla on teil mingid teised asjad.
                  proovige guuglist välja minna
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    mis klubitümm kõlab reklaamis, milles reklaamitakse filmi "las vegas" kinodes jooksmist?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zizi Vaata postitust
                      mis klubitümm kõlab reklaamis, milles reklaamitakse filmi "las vegas" kinodes jooksmist?
                      Ilmselt mótled seda

                      Ja filmi nimi on "Last Vegas"

                      Kommentaar


                        ops, aitäh!

                        Kommentaar


                          Kas üldse ja kust oleks võimalik Tallinnas värsket tuunikala fileed osta?

                          Kommentaar


                            Kas Helsinkis on mingi 24 tunni ühiskaart ? Või päevapilet?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              Kas üldse ja kust oleks võimalik Tallinnas värsket tuunikala fileed osta?
                              Lasnamäel Smuuli tee Maximas on päris hea ja laia valikuga kalalett. Isegi karpe on seal mingitel kaubapäevadel, neljapäeviti vist.

                              Kommentaar


                                mul on elektroonilises postkastis kiri, mis on postkasti arvates sinna maandunud 01.01.1970. Seda teiste kirjade vahel, mis on siis elavate inimeste poolt saadetud.

                                kuidas see on võimalik?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X