320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitäh!

    Teine loll küsimus, kuidas ma õhtul Eesti mängu näen kui ma soomes olen, etv2 edastab pilti ainult eestis.. Kas ma saan kuidagi oma soome ip muuta eesti ip aadressiks ja siis näen või ip ei mäng üldse rolli?

    On kellelgi kogemusi või nippe?

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Aitäh!

      Teine loll küsimus, kuidas ma õhtul Eesti mängu näen kui ma soomes olen, etv2 edastab pilti ainult eestis.. Kas ma saan kuidagi oma soome ip muuta eesti ip aadressiks ja siis näen või ip ei mäng üldse rolli?

      On kellelgi kogemusi või nippe?
      Pane varem tööle.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Puhtalt teoritiseeriv küsimus. Kui Krimm lähebki ametlikult Venkudele (ja mõneks ajaks maailma geograafiline muutus sellega piirdubki), siis mis saab nendest Simferopoli ja Sevastopoli klubidest, kes Ukraina kõrgliigas mängivad?
        Nagu juriidiliselt poleks võimalik neid Venemaa kõrg- või esiliigasse tõsta, kuid kui nad panna kohe madalaimasse võimaliku liigasse, laguneksid nähtavasti mõlemad klubid ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Puhtalt teoritiseeriv küsimus. Kui Krimm lähebki ametlikult Venkudele (ja mõneks ajaks maailma geograafiline muutus sellega piirdubki), siis mis saab nendest Simferopoli ja Sevastopoli klubidest, kes Ukraina kõrgliigas mängivad?
          Nagu juriidiliselt poleks võimalik neid Venemaa kõrg- või esiliigasse tõsta, kuid kui nad panna kohe madalaimasse võimaliku liigasse, laguneksid nähtavasti mõlemad klubid ära.
          Puhtpoliitilistel põhjustel ei usu, et uus võim kohe kohalike aud ja uhkused kuhugi mudaliigasse suunab. Küll Putin leitab kohad Vene Premieris ja saab feimi juurde.
          Loodetavasti muidugi jätkatakse Ukraina koosseisus ja Ukraina liigas.

          Kommentaar


            Keegi oskab öelda, kas Eestis müüakse NCIS box set'i?
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Keegi oskab mingeid autofoorumeid pakkuda, kus mootorite jms kohta küsimusi esitada ja reaalselt ka asjalikke vastuseid saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Keegi oskab mingeid autofoorumeid pakkuda, kus mootorite jms kohta küsimusi esitada ja reaalselt ka asjalikke vastuseid saada.
                Kõige mõistlikum vastava automargi foorumisse kirjutada.

                Kommentaar


                  Mis ajast muutub vahtralehe kandmine vabatahtlikuks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Mis ajast muutub vahtralehe kandmine vabatahtlikuks?
                    Siis kui sa loobud Kanada hokikoondist esindamast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Siis kui sa loobud Kanada hokikoondist esindamast.
                      Orbit joob jälle. Varsti on oodata postitust teemast top5tabelid "Neli Spice Girlsi parimad laulu!".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                        Mis ajast muutub vahtralehe kandmine vabatahtlikuks?
                        Siis kui seadus ära muudetakse. Hetkel 2a kohustuslik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Orbit joob jälle. Varsti on oodata postitust teemast top5tabelid "Neli Spice Girlsi parimad laulu!".
                          Eile polnud muusika päev

                          Kommentaar


                            Kuidas kogemused globalsoccerstore.com -ga?
                            Head hinnad ning kuna kasutavad saatmiseks Smartposti, on ka saatmiskulu madal. Lisaks ei pea tellimiseks omama krediitkaarti. Nüüd sooviks lihtsalt teada, nt kaua läheb seal paki teele panemisega jne
                            FC Bayern München!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Mis ajast muutub vahtralehe kandmine vabatahtlikuks?
                              Ilmselt mitte niipea, sest tundub, et see on Riigikogu majanduskomisjonis kooskõlastusringil välja jäänud. Hetkel ei suutnud küll leida eelnõud, mis sellise muudatuse kaasa tooks ja mis oleks Riigikogus mõnel lugemisel parasjagu.

                              Kommentaar


                                Lähiajal plaanis soetada hüdrauliline press pakkude lõhustamiseks ehk siis inimkeeli puulõhkumismasin, nii 4-5 tonnise survejõuga. Peaks asja ära ajama kuni 60 cm-i pikkuste pakkude jaoks? Kellel omal majapidamises kogemusi võiks soovitada tootjat ja survejõudu vms. mis oma töö efektiivselt ära teeb ja muidugi ka töökindel on. Niipalju ka infoks, et korra aastas läheb vaja, nii max. 7-10 tihu jaoks.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X