320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Geoblock ehk eestlasele brittidele suunatud reklaame ei näidata, sest see oleks sisuliselt kliendi raha mahaviskamine. Või ei? Vihjeks võin anda ka seda, et ameeriklased tegelikult ei näe espni lehel ainult Hansaposti reklaami
    Vahet pole. Reklaami hulk ja asukoht on sama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Avaldan arvamust, et see on väga nõme. Hullult jube, et inimesed saavad palka. Ehk kodumaised väljaanded võiks nendest filtritest küll eemaldada.
      Ma hästi ei mõista, mis sellist arvamust avaldavate inimeste peas toimub. Hullem kui keskerakonna valija.

      Kommentaar


        See on ikka uskumatu, kuidas mingi sektori esindajad lihtsalt siira molliga süüdistavad tarbijat. Justkui nende business model ja eksistents on mingi god-given right.

        Canceldan sellise sita peale vist viasat spordi ära ja vaatan striimi ning lisan meelega ad-blockeri ainult eesti saitidele.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Vahet pole. Reklaami hulk ja asukoht on sama.
          nop .

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            See on ikka uskumatu, kuidas mingi sektori esindajad lihtsalt siira molliga süüdistavad tarbijat. Justkui nende business model ja eksistents on mingi god-given right.

            Canceldan sellise sita peale vist viasat spordi ära ja vaatan striimi ning lisan meelega ad-blockeri ainult eesti saitidele.
            Ma ka ütleks martinile:
            Hüdrolol.

            Kui adblock pakub kohe uudiseid nagu niuhti ja teie istute mingi vana tehnoloogia otsas, siis kes ei adblockiks? Hull mõte on tõesti viletsama teenuse eest maksta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kui on tellitud, siis on minu jaoks ok Ma ütlen ausalt, et ma pigem surun ka seda liini, et digitellijatelt koristataks suurem osa reklaami ära ja jääks kindlad nö premiumpinnad. Win-win kõigi jaoks. Küll jõuab ka selleni.
              Kõigepealt ma mõtlesin, et Martin teeb nalja. Siis mõtlesin, et maksad ja oled lehel paiknevatest tuledest-viledest vaba...sellise jama eest tuleks inimesed pikali lükata.

              Nagu ühes raamatus öeldi, siis head uudised on tasuta ja halbade eest pole mõistlik maksta.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                kusagil on inimesi, kes adblocki ei kasuta?
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  nop .
                  Guardiani puhul pole. Inglismaal ja eestis kuvatava reklaami hulk on sama. Ehk õppigem parimalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Guardiani puhul pole. Inglismaal ja eestis kuvatava reklaami hulk on sama. Ehk õppigem parimalt.
                    Guardian on TÄIESTI teise rahastusmudeliga ajaleht.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      See on ikka uskumatu, kuidas mingi sektori esindajad lihtsalt siira molliga süüdistavad tarbijat. Justkui nende business model ja eksistents on mingi god-given right.

                      Canceldan sellise sita peale vist viasat spordi ära ja vaatan striimi ning lisan meelega ad-blockeri ainult eesti saitidele.
                      irw kuidas on vsb selle teemaga seotud, liiga palju reklaami?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        irw kuidas on vsb selle teemaga seotud, liiga palju reklaami?
                        Sarnaselt Martinile, sinu loll jutt eelmisel lehel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Tahaks ülekandeid, paremaid uudiseid, ägedamaid asju, kuid kuna digiosa eest maksmine veel väga tavaline pole, ongi see kahjuks see mudel. Blokkimisel hakkavad need esimesed pooled, kui digitellimus peale ei tule, kaduma, sest tehakse valikuid ja raha ei taha keegi põletada.

                          Muidugi, kindlasti tekivad alternatiivsed lahendused ja vast juba lähiajalgi, kuid mingi raha peab nendeski liikuma - kas siis tellimus või reklaam. Väga muid variante pole.
                          siin on minumeelest põhimõtteline äriline viga.
                          klient peaks maksma ikka ainult asjade eest mida ta tarbib, mitte uute ja põnevate asjade arendamise eest. selle jaoks on miljon muud rahastamisvõimalust, alates labastest pangalaenudest kuni riskikapitalistide, võlakirjade ja aktsiaemissioonideni välja.

                          analoogiliselt, hamburgeriputkast miskit hamba alla ostes sa tahad maksta ikka ainult saia+lihatüki eest seal vahel, mitte uue parema lihaga lehmatõu aretamise kulusid

                          küsimus on siin lihtsalt aususes kliendi ees. ja kui klient tunneb et teda petetakse, siis.... kas ta loobub tarbimast või... petab vastu.

                          ma isiklikult ei tarbi adblocki, aga olen loobunud suure osa eesti meedia tarbimisest. ERR on üks väheseid erandeid, ja mitte ka väga kvaliteetne, eriti euroopas või mujal maailmas toimuva suhtes, aga muude (delfi., pm, epl jne) kvaliteet on veel palju hullem.
                          klikid ennast sellest reklaamirägastikust läbi selleks et infot saada.... ja saad pmst mitte midagi väärtuslikku.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Sarnaselt Martinile, sinu loll jutt eelmisel lehel.
                            Ainuke asi, mida ma eelmisel kirjutasin oli antud situatsiooni selgitav ja seda kritiseeriv ja väike sõbralik torge eika suunas. Mis seal täpselt sinu jaoks loll oli?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Isegi IT-ettevõttes. Täielik müstika.
                              Tegelikult on adblocki kasutajaid suhteliselt vähe, Eestis mingi 7-8%, päris viimast infot ei tea, kindlasti on tegu kasvava trendiga, aga see ei ole ilmselgelt suurtele portaalidele veel nii suur probleem, et selle nimel midagi ette võtta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ainuke asi, mida ma eelmisel kirjutasin oli antud situatsiooni selgitav ja seda kritiseeriv ja väike sõbralik torge eika suunas. Mis seal täpselt sinu jaoks loll oli?
                                ok, siis lugesin valesti üle ridade. Ilmselt juba need hoiakud mul nii mõjutatud su üldistest ja varasematest hinnangutest tarbija kohta. Ja mu mõte oli see, et kui sita teenuse eest ei maksta, siis on teenust sitt, mitte ei ole tarbija loll.

                                Sama kehtibki ka nt. VSB puhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X