320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Venemaa salaviinaäri on liikunud alkohoolse šampooni suunas. Teerajajad.

    Kommentaar


      Kui tunud alkohoolset kombot Allveelaev teha tumeda õllega, kas tulemuseks on Tuumaallveelaev?

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kui tunud alkohoolset kombot Allveelaev teha tumeda õllega, kas tulemuseks on Tuumaallveelaev?
        Ma usun, et vahet pole. Mõlemal juhul on hommikul peas tuumalõhkepea plahvatanud.

        Kommentaar


          Vahemärkusena,et kunagi nõuka ajal kui Taagepera lossis alkosõltlasi raviti ,oli seal üks kombo kui dihlofossi lasti Pepsi koolasse ja joogi nimi oli "Aken Euroopasse". Vabadusetuuli veel ei puhunud,MRP-st keegi ei iitsatanud,Tunne Kelam oli katlakütja ja Euroopa oli üks koht kaardil!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Vahemärkusena,et kunagi nõuka ajal kui Taagepera lossis alkosõltlasi raviti ,oli seal üks kombo kui dihlofossi lasti Pepsi koolasse ja joogi nimi oli "Aken Euroopasse". Vabadusetuuli veel ei puhunud,MRP-st keegi ei iitsatanud,Tunne Kelam oli katlakütja ja Euroopa oli üks koht kaardil!
            Lossis ei ravitud alkosòltlasi. Narkoloogia oli selles kahekordses ùhikas. Lossis olid vaimsete probleemidega klemmid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Lossis ei ravitud alkosòltlasi. Narkoloogia oli selles kahekordses ùhikas. Lossis olid vaimsete probleemidega klemmid.
              Sul on õigus,lihtsalt kardan,et päris paljud pole seal kohal käinud ja ei hakanud inimesi hoonetega vaevama. Õpetaja Laur vihtus veel seal maalida.
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Ma olen nüüd totaalses segaduses, et miks meil eestis ei näidata Setanta + kanalit. Saan aru, et seal näidatakse saksa liigat ja f1te, mille õigused on eestis VSBl...aga mis krdi moodi STV siis saab hakata näitama uuest aastast nendel uutel Sport1 ja Sport2 kanalite pealt hollandi ja saksa liigat, kui meil juba levivad kanalid, mis näitavad neid liigas?

                Tuli lõpuks 8 päeva hiljem vastus STV´lt. Lisas Hollandi ja Saksa liigale, siis näeb sealt ka Venemaa liigat.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Kuule, mis kanalitega siis täpsemalt tegu on?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Minu küsimuses oli ka, et mis riigi kanalid, aga ei vastatud sellele. Hinnavaatluse foorumis uurisin ka ja sealt üks oskas öelda, et Ukraina omad..Ja noh Ukraina Sport1 ja Sport2 tõepoolest näitavad neid liigasi, lisaks ka hakkab siis nägema badmintoni ja ukraina liiga futsalit ka vms.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Nüüd peab Starmanit ka pommitama. Venemaa liiga võimalus lõpuks.

                      Aga muidu näitavad jah Hollandit ja Saksamaad.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Ma olen nüüd totaalses segaduses, et miks meil eestis ei näidata Setanta + kanalit. Saan aru, et seal näidatakse saksa liigat ja f1te, mille õigused on eestis VSBl...aga mis krdi moodi STV siis saab hakata näitama uuest aastast nendel uutel Sport1 ja Sport2 kanalite pealt hollandi ja saksa liigat, kui meil juba levivad kanalid, mis näitavad neid liigas?

                        Tuli lõpuks 8 päeva hiljem vastus STV´lt. Lisas Hollandi ja Saksa liigale, siis näeb sealt ka Venemaa liigat.
                        Saksa liiga õigused on ikkagi Eurospordil, ma ei tea, äkki on mingi kamm ja tegelikult nad ei tohigi ja STV saab korraliku trahvi kaela kui välja tuleb, või siis on see mingi muu keiss, pole ekslusiivõigused vms.

                        Kommentaar


                          Jagage häid jõulusalme, mida homme uhkelt esitada!
                          Sheering is keering!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Jagage häid jõulusalme, mida homme uhkelt esitada!
                            Sheering is keering!
                            Aga palun.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              See sobib küll pigem lastele, aga ka lapsemeelsetele seenioritele:

                              Jänkul polnud jõulupuud.
                              Jänku palus: kallis kuusk!
                              Tule mulle, jõulupuuks.
                              Meie pere põhiluuletus, ainult et pikemas variandis.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kust saaks täiesti tavalist valget paberit rullis? Aga see rull peaks olema võimalikult lai.. eesmärk oleks siis nö. tootefotode pildistamiseks tekitada valge taust taha ja tahaks midagi ruloo laadsel süsteemil.. nagu fotostuudiotes on aga ei peaks olema nii kõrge kvaliteediga.

                                On kellegil midagi soovitada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X