320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju II aka Mets ja Puu?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kurask... see ikka täiesti algusaastatest. Minu seotus klubiga on aastast 2005, siis olid juba Lottod.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Kalju II aka Mets ja Puu?
        No näedse! Siin pildil on siis vist veel M&P,seega äkki 2002? Minu omastatud särgil on juba Kalju logo peal! Aga mis keiss sellega oli,et Kaljul oli duublit vaja ,aga kuidas siuke ülevõtmine käis?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Kuidas saada tv3 otsepilti välismaal kätte, kui maksta ei soovi? acestreami linki üritasin otsida aga ei leidnud miskit. Any ideas?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Mul on kolm küsimust, lähevad järjest rumalamaks.

            1. Kas keegi oskab soovitada keskmisel tasemel arvutikõlareid, mille bass oleks okei, mis mängiks 320k MP3sid talutaval tasemel ja mille trafo ei undaks, kui parasjagu muusikat ei mängi, aga kõlarid on justkui sees? HInd võiks jääda kuni 100 ringi.
            2. Mul on emal STV nett, mis jookseb kaabliga seinast välja. Kas tavalisest arvutipoest saab osta mingit aparaati, mille külge saaks kaabli panna ja siis see aparaat hakkaks imetabasel kombel wifi-signaali välja andma?
            3. Kui aktsiisitõus tõstab õlle hinda, siis miks, kuradi pärast, tõuseb ka alkovaba õlle hind?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              2. Mul on emal STV nett, mis jookseb kaabliga seinast välja. Kas tavalisest arvutipoest saab osta mingit aparaati, mille külge saaks kaabli panna ja siis see aparaat hakkaks imetabasel kombel wifi-signaali välja andma?
              3. Kui aktsiisitõus tõstab õlle hinda, siis miks, kuradi pärast, tõuseb ka alkovaba õlle hind?
              Ma ei tea, kas rumalatele küsimustele võib ka rumalalt vastata, aga ... noh parem kui eimiskit ->

              2. Viimati nagu sai. Selle asjapulga nimi oli Wifi ruuter. Lükkad tagant kaabli sappa ja aparaat levitab Wifi signaali. Ise kasutasin säherdust seadeldist viimati umbes aastake tagasi. Ei usu, et selle ajaga midagi oluliselt muutunud on. Igas arvutipoes peaks selline asi olemas olema ka...
              3. Tõuseb sp, et õllefirmad nii otsustavad. Miks nad nii otsustavad, see on juba eraldi küsimus. Äkki tahavad potentsiaalset koguste langust alkoholiga õlle segmendis pehmendada marginaali tõstmisega alkovabas segmendis? Või alternatiivne selgitus võiks olla see, et alkoholivabas õlles on ka 0,5% alkoholi ja mingisugune sedusepügal loeb seda ka juba lahjaks alkoholiks? Pikalt ei viitsinud tuhlata, aga vana alkoholiaktsiisi seadus luges alkohoolseks joogiks "süsivesikuid sisaldava taimse toidutooraine kääritamisel ja selle järgneval töötlemisel saadud vedelik, etanoolisisaldusega üle 0,5 protsendi mahust, mis sobib joomiseks puhtalt, lahjendatult või teiste ainetega segatult, sealhulgas". Täitsa võimalik muidugi, et seda määratlust on nüüdseks juba muudetud ka... Kui keegi selle sektoriga väga kursis siis võiks muidugi ühe ja lõpliku tõe siin välja käia.

              Kommentaar


                Osta jaa wifi ruuter, pole kallis. Mul endalgi STV nett ja wifi ruuteril aind neti juhe taga.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Hehe, esitasin eile sama küsimuse Klicki arvutipoes ja seal müüjaks olnud noormees küsis, et kas nii üldse saab? Mina ütlesin, et minu teada nagu peaks ruuteriga saama, aga selle peale teatas noormees, et neil on küll vidinaid, millega saab muuta lauaarvuti WIFI-suutlikuks, aga kaablist wifi saamiseks peaks vist ikkagi ühendust võtma netiteenuse pakkujaga. Ma vaatasin talle umbusklikult otsa, märkasin rinnas silti "õpilane" ja ütlesin "ahsoo".

                  Kommentaar


                    Seal oleneb mis kaabel see sul tuppa jookseb. Kui sul jookseb netikaabel siis je ruuter otsa. Kui sul jookseb selline jämedam kaabel (nagu tv kaabel), siis läheb veel miskine box sinna vahele. Sinu jutust sain aru et lõpuks jookseb sul võrgukaabel lauaarvutisse (olgu siis seal box vahe või mitte) ja selle sama kaabliotsa topid wifi-ruuterisse ja voilaa.

                    See mis sulle seal poes pakuti on ilmselt USB WIfi vastuvõtja, millega sul pole antud probleemi puhul sitagi teha.

                    Kommentaar


                      Kui seinast tuleb sellise otsaga kaabel, siis suure tõenäosusega on lihtsalt Wifi ruuterit vaja.


                      Seejärel tuleb siis ka ruuter seadistada. Vanainimesele käib see ilmselt ülejõu, seega soovitan murega teenusepakkuja poole pöörduda.
                      Wifi ruuteri saab ca 20 euroga sellise mis sobiks.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Vanainimesele käib see ilmselt ülejõu, seega soovitan murega teenusepakkuja poole pöörduda.

                        Sa oled vanur Mõnu! Sa ei päde oma emale wifi ruuterit paigaldama.
                        Tegelikult peaks sellega iga Tom, Dick ja Harry hakkama saama.

                        Mis wifi ruuter aga valida on ka mõnele mehele oluline küsimus, eeldusel et mingid vanad junnid veel kuskidel poe lettidel veel mädanevad oma kehvade protokollide ning kiirustega (pole tegelt ise tükk aega vaadanud neid). Et kui sissetulev kiirus pole midagi erilist seal kodus siis muidugi erilist vahet pole, 802.11g'ga ajaks vast asjad ära. Endale vaataks et vähemalt 802.11n võimalus oleks olemas, selle levi tugevus peaks ka teoorias kõige tugevam olema, aga eks see oleneb suuresti ka seadmest endast.
                        802.11ac oleks ka muidugi tore, aga siis juba ka oluline et sinu vastuvõtjal oleks 5gHz võimekus olemas, selle levi muidugi ainult kehva.
                        Ehk siis vaata, et kaabliga sisse tuleva neti kiirus oleks tasakaalus sinu ostetava ruuteriga kui sa kiiruses just kaotada ei taha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust

                          Sa oled vanur Mõnu! Sa ei päde oma emale wifi ruuterit paigaldama.
                          Tegelikult peaks sellega iga Tom, Dick ja Harry hakkama saama.

                          Mis wifi ruuter aga valida on ka mõnele mehele oluline küsimus, eeldusel et mingid vanad junnid veel kuskidel poe lettidel veel mädanevad oma kehvade protokollide ning kiirustega (pole tegelt ise tükk aega vaadanud neid). Et kui sissetulev kiirus pole midagi erilist seal kodus siis muidugi erilist vahet pole, 802.11g'ga ajaks vast asjad ära. Endale vaataks et vähemalt 802.11n võimalus oleks olemas, selle levi tugevus peaks ka teoorias kõige tugevam olema, aga eks see oleneb suuresti ka seadmest endast.
                          802.11ac oleks ka muidugi tore, aga siis juba ka oluline et sinu vastuvõtjal oleks 5gHz võimekus olemas, selle levi muidugi ainult kehva.
                          Ehk siis vaata, et kaabliga sisse tuleva neti kiirus oleks tasakaalus sinu ostetava ruuteriga kui sa kiiruses just kaotada ei taha.
                          Kuna tegu on siiski ema arvutiga, kes väga mingit voogedastust ja HD-porri ei vaata (ma loodan), siis on minu teada ka tema nett üsna madalama otsa hinnataseme ehk ka aeglusega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Hehe, esitasin eile sama küsimuse Klicki arvutipoes ja seal müüjaks olnud noormees küsis, et kas nii üldse saab? Mina ütlesin, et minu teada nagu peaks ruuteriga saama, aga selle peale teatas noormees, et neil on küll vidinaid, millega saab muuta lauaarvuti WIFI-suutlikuks, aga kaablist wifi saamiseks peaks vist ikkagi ühendust võtma netiteenuse pakkujaga. Ma vaatasin talle umbusklikult otsa, märkasin rinnas silti "õpilane" ja ütlesin "ahsoo".
                            Ei tahaks küll liialt kriitiline olla, aga too õpilane on küll elus vist vale valiku teinud siis nagu ma ei tea IT riistvarast kottigi, aga Wifi ruuteri asemel USB'sse käivat wifi vastuvõtjat pakkuda... next level

                            Selles osas nõustun muidugi eelkõnelejaga, et Sa ise saad selle süsteemi käimapanekuga kindlasti hakkama, aga ilmselt ema omapäi jääks hätta.

                            P.S emade ja interneti ja IT teemal jätkates - ma suutsin ca pool aastat tagasi oma 60'le lähenevale emale müüa maha mõtte nutitelefonist ja mobiilsest internetist (ehk ka läpakas läbi telo hotspoti neti kasuytaätamisest). Üsna kiirelt jagas matsu lahti ja nüüd kiidab, et väga mugav lahendus. Selle põlvkonna netitarbimisharjumuste jaoks üsna optimaalne lahendus - 12 GBst piisab kuuks ajaks rahulikult nii nutitelefonis kui ka läpakas interneti kasutamiseks! Kuna ema elab maal ja seal mõistliku hinnaga kaablinetti poleks saanud ja Tele2'lt talle hea paketi kauplesin siis saab ka väga taskukohase hinnaga hakkama!

                            Kommentaar


                              Mis kohtadest veel kasutatud raamatuid otsida peale osta.ee ja Raamatukoi?

                              Kommentaar


                                http://www.raamatuvahetus.ee/ on ka olemas, aga seal pead ise enne midagi jagama, et saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X