320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sest sa pole ta sõber. daah

    Kommentaar


      müüge mulle raha
      tahaks Paypali raha osta..
      Kust saaks ? Peale vahvli ?

      Kommentaar


        Enne kooli jooksma minna - hea või halb?

        Bioloogiline kell - kuidas saan ma seda enda kohta uurida?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Enne kooli jooksma minna - hea või halb?
          Bioloogiline kell - kuidas saan ma seda enda kohta uurida?
          Hea.

          Naiste bioloogiline kell peatub menopausi saabudes.link
          selle teadmisest piisab.

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Norime, norime, vanusevahemik on tähtis tegelt, oleks tänulik su ema/isa emaili eest.
            Ma võtaks aint emade omad...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

              ma ei viitsi tagidega nussida
              asi sikua - umbes 1.40 algab üks muhedalt hea helirada kostuma su kõrvu
              tahaks teada, et kas keegi on seda kuulnud, ning kui on, siis kus?
              no nii tuttav tundub, aga ei saa pihta kus olen seda varem kuulnud
              meenub The Simsi mingi meloodia, samas see viimane võib olla ka sabu süü
              igatahes, aidake. olen hädas
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Kui ma mängin fifa onlines league mode(mängin chelseaga) ja ma võidan selle hooaja mis mul hetkel käsil on, siis kas järgmine hooaeg on sees ka CL?

                Kommentaar


                  Jah, on. Küll aga teise nimega ( ECC)

                  Kommentaar


                    Super siis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=kqUFs...eature=related
                      ma ei viitsi tagidega nussida
                      asi sikua - umbes 1.40 algab üks muhedalt hea helirada kostuma su kõrvu
                      tahaks teada, et kas keegi on seda kuulnud, ning kui on, siis kus?
                      no nii tuttav tundub, aga ei saa pihta kus olen seda varem kuulnud
                      meenub The Simsi mingi meloodia, samas see viimane võib olla ka sabu süü
                      igatahes, aidake. olen hädas
                      Meenutab vist tõepoolest esimese The Simsi mingit soundtracki.

                      Kommentaar


                        Aga kas Fifa online league modes pole võimalik mängude pikkus muuta? kasvõi patchiga või millegagi, see 6 per half on liiga lühike.

                        Kommentaar


                          Nokia E5
                          1000kr
                          aasta kasutatud.

                          Oleks norm tehing või?
                          Plaanin siis osta sõbralt...aga tahaks nõu kas on mõtet osta. et milline elu iga siukstel telefonidel olla võib?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Mõni neti e-pood kus oleks võimalik maksta paypaliga ja kus müüakse sporditarveid .. Nt ebuy .. aga no mingi selline.. ja peaasi et asju eestisse kah saadetakse

                            Kommentaar


                              Otsin ühte reklaami. Enda guugeldamisoskusele on vist mingi puue tekkinud, sest tunni ajaga pole suutnud asja leida ja katkun siin vaikselt juukseid.

                              Reklaamist:
                              Jalgapalliteemaline, vist ca 4-5 a vana.
                              Plot oli siis selline, et mingid erinevad staarid jooksid läbi metsa ja maastiku, ajades palli taga. Kogu värvigamma ja olustik oli justkui Napoleoni sõdade aegne (vist oli ka mingi vastav sõjategevus taustaks - miskipärast meenub sarnasus Delacroixi "Vabdus viib rahva barrikaadidele" http://www.bestpriceart.com/shop-onl...delacroix5.jpg pildiga.). Lõpukaadrid olid aegluubis ja plaan hangus situatsioonis, kus kõik staarid olid palli ümber kogunenud ning a la ründasid seda.

                              Kuskilt mälusopist tundub, et üks staaridest oli Cisse ja vist oli Adidas, a kindel pole.

                              Et kui kellelgi mingi kelluke helisema hakkas, siis eriti tänulik oleksin lingi (sobib nii printreklaami kui klipi link) eest a palju aitaks juba ka õige brändi (kas oli Adi või miski muu) nimetamine.

                              Kommentaar


                                Kui suure suurendusega binoklit oleks aja, et vaadeda tähti ja näeks nadu natuke paremini ka kui palja silmaga(kasvõi seda Jupiteri, mis hetkel taevas figureerib õhtuti).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X