320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pean ka tänama, sest mul oli sama küsimus oma peas pikemat aega.

    Kommentaar


      Noo apsakas ei ole aga Õhtulehe portaalis on lihtsalt selline huvitav pealkiri:Sillamäe Kalev eemaldus Tallinna Florast.

      Kommentaar


        Siin eestlase tehtud videod, kui nad tln's olid:
        happened to stumble across amazing race in tallinn, estonia

        video, jagamine, kaameratelefon, videotelefon, tasuta, üleslaadimine

        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          kust saaks mp4 kõrvaklappe? olen poed läbi käinud aga kuskil ei ole

          Kommentaar


            eh? mis mp4 kõrvaklappe? mp4 on ju failivorming ja seda võivad väga erinevad riistad mängida.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Mõtlesingi, et kas ainult mina sellest küsimusest aru ei saanud..

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                eh? mis mp4 kõrvaklappe? mp4 on ju failivorming ja seda võivad väga erinevad riistad mängida.
                noo mul mp4 mängija, ja sinna tavalise kõrvaklapi ots sisse ei lähe. see krdi junn mis sinna mängijasse lükatakse on sellel mp4 mängijal suurem. ühesõnaga käisin enamus elektrooniapoode läbi ja neil ei ole sellist kõrvaklapidega otsa müügil, mis sinna läheks sisse. on jah segane jutt

                Kommentaar


                  no alati on abiks mängija tootja firma, mudel nimetada. Samas selliste eriliste otsade leidmine on jah alati keeruline ning seetõttu mina isiklikult neist ka hoidun - kõrvaklapp võiks olla ikka 3,5mm-se pistikuga aga hetkel see tarkus sind ei aita, seega nagu ütlesin - mängija mudelist oleks abi, ehk oskab keegi siis aidata.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    no alati on abiks mängija tootja firma, mudel nimetada. Samas selliste eriliste otsade leidmine on jah alati keeruline ning seetõttu mina isiklikult neist ka hoidun - kõrvaklapp võiks olla ikka 3,5mm-se pistikuga aga hetkel see tarkus sind ei aita, seega nagu ütlesin - mängija mudelist oleks abi, ehk oskab keegi siis aidata.
                    mängija on - DIFRNCE

                    Kommentaar


                      Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.



                      kui välimus ei koti, siis nikerda ise

                      Kommentaar


                        Kui vana maailma vutt on, oskab keegi öelda?
                        i don t like u u don t like me

                        Kommentaar


                          2009-1863=?
                          slimm.ee

                          Kommentaar




                            kust kuradi august sellised sünnivad?
                            http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                            Klavani debüüt Meistrite liigas!

                            Kommentaar


                              Kui palju on vaja rahvahääli koguda et tungival soovil üks jalgpallur mitte kunagi platsile ei pääseks...? Või kuhu ma kaebama pean või mida teha antud olukorras??? Jutt siis Roma asendus asendus masendus väravavahist Arturist ja tema meeskonnakaaslasest Andreolist. Tauni sündroomi põdeval kasutajal "Uuu"-l kindlasti vastata!!!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Soovitaks sul veidi metsas ringi jalutada ja raamatuid lugeda, äkki rahuned maha, ning kui see ei aita siis mine otsi professionaalset abi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X