320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ei ole ZuumTv-s VSB kanalit kui teistes starmani pakettides on ?

    Kommentaar


      Algselt postitas sixteen Vaata postitust
      ma ei saa fifa 07 vahetust teha, sest siis tuleb selline kiri, et you must controll a team vms, keegi oskaks aidata ?
      vajuta enterit hiireklõpsu asemel.
      Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

      Kommentaar


        Kas selline asi oleks kuidagimoodi võimalik et saaksin oma Hot.ee-se tulevad kirjad automaatselt Gmaili ümber suunata?

        Kommentaar


          j.m.k.e - keemias kas laulab villu või keegi muu? pole üldse villu häälega või ma olen pedeka kõrvakuulmisega
          slimm.ee

          Kommentaar


            kui auto võtmed käisid pesumasinast läbi, kas on võimalik, et need veel töötavad?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Miks eestalsed nii autostunud rahvas on?

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                j.m.k.e - keemias kas laulab villu või keegi muu? pole üldse villu häälega või ma olen pedeka kõrvakuulmisega
                Naine nimega Promille Promille laulab.

                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Miks eestalsed nii autostunud rahvas on?
                Sellepärast, et ühistranpordiga sõidavad ainult lapsed, puuetega inimesed ja joodikud.

                Kommentaar


                  Seating capacity
                  or
                  Cargo capacity 416 (3-class) or 524 (2-class)

                  mida see 3-class ja 2-class tähendavad? ei saa aru

                  boeing 747 siis.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Äkki need on mingid turistiklassid.

                    Kommentaar


                      kust saaks microsoft office xp product key?

                      Kommentaar


                        Kas keegi külastas eile FightNighti ?Ja kui siis seal kõlas üks venekeelne räpi lugu 5. matsi eel vist. Kas keegi oskaks selle nime anda?

                        Kommentaar


                          Arti käis seal.

                          Kommentaar


                            mis soodustab luu kiiremat kokkukasvamist? mingi piimajoomine or sth? öelge.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              mis soodustab luu kiiremat kokkukasvamist? mingi piimajoomine or sth? öelge.
                              Sa pead seemnevedelikuga luid määrima. Kasuks tuleb ka selle joomine.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                targemad, palun aidake mind

                                plaan osta omale pulsikell. hetkel välja vaadatud Suunto T3c. oskab keegi öelda, et kas tegu ka hea isendiga või on samas hinnaskaalas saadaval oluliselt paremaid variante?

                                samas näiteks meeldib mulle ka Suunto disain, vähemalt enam kui Polari oma, ent vbla on asi saast ja keegi oskab midagi muud soovitada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X