320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
    Väiksemat sorti laptopid ja uuemad mängud ei lähe kokku.
    Kahtlustasingi seda, kuid lootsin mõnele erandile. Kuid siiski midagi, mida koolis kasutada ja lihtsalt internetis surfamiseks.

    Kommentaar


      Endal selline rüperaal. Kellegile teisele ei soovitaks, sest emaplaat läks kuuga läbi ja praegu jamab kah igast flashplayeriga(tunnistan, et olen suht-koht dumbuser).

      Aga samas koolis ja mujal saab netis ära oldud ja kirjatööd enam-vähem tehtud. See kah suht halb, et CD-romi lugejat pole. Aga saab asjad mälupulgaga enamasti ära aetud.

      Kommentaar


        Tänud elx'ile ja vaikivale mehele.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Millal? Miks sa käppa viskama ei tulnud ää?
          Laupäeval oli see vist, olid oma vennaga.. :P No ma kahjuks sinule täiesti võõras inimene..

          Kommentaar


            jah elu aeg olen võõras kui sa käppa viskama ei tule ju

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Laupäeval oli see vist, olid oma vennaga.. :P No ma kahjuks sinule täiesti võõras inimene..
              ei ei ei ei

              Soccernetlased on ju kõik omad!

              Kommentaar


                Davajj! järgmine kord tulen siis sinu juurde : Jou cannu, ma see tüüp kes sulle avrili postrit pakkus. Nii vist tunned mu ära =))

                Kommentaar


                  Kuidas saab excelis teksti külili keerata? Nt. on üks veerg ja siis ma tahan selle alt üles kulgeva tekstiga täita.

                  Edit: YAY, sänks vincentile!

                  Kommentaar


                    Millal hakatakse kütma kortereid Pärnus?

                    Kommentaar


                      tõenäoliselt on see seotud mingi keskmise temperatuuriga.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Hea küsimus. Külm eritit polegi aga suht niiske.

                        Kommentaar


                          Kas keegi ei oska siis öelda kust saaks monopoly(Täiesti tavaline verisioon)tõmmata.[Jah siis üks soovitas aga nendega tahtis CD'id saada]
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                            Millal hakatakse kütma kortereid Pärnus?
                            Selle otsustab korteriühistu ise. Mul endal oli selline jama, et neetud mutikesed ja pisiemad on jätnud aknad vahetama ja seetõttu puhus tuul läbi. Mul olid aga uued aknad ja seetõttu keerati ikka soojus mutikeste järgi paika ehk nad said oma 18-19 kätte, aga mul oli saun.
                            Oleks ju tore, aga lõppseisuks oli see, et maksin 33 krooni ruutmeetri pealt kütet, mis on absurd.

                            Kommentaar


                              Mul said ükskord kaks tulevate koondisemängude piletit meistriliiga mängul päris märjaks vihma käes, kas mind lastakse nendega ikka mängudele?

                              Kommentaar


                                Kui tahad kindla peale minna sis võid ennem piletilevist läbi käia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X