320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi kanal juve-bordeaux mängu ka näitab täna?

    Kommentaar


      keegi teab mis link on kus saab arvutiga rääkida ?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Mul on parem küsimus: Kas keegi on proovinud läpakat või muud seadet bussi keskel olevates kontaktides laadida. Ma olen 2 korda proovinud ja ei tööta ükski neljast august. Äkki ma olen loll ja selle peab kusagilt tööle lülitama?
        kui soovid aku persse keerata, siis palun väga, lae akut bussides/rongides.
        muidu soovitan soojalt, mitte laadida
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          keegi teab mis link on kus saab arvutiga rääkida ?
          Kas selleks on linki vaja? Räägi, keegi ei keela.
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Äkki on kellelgi jagada linke, kus tutvustab erinevaid jalgpallialaseid harjutusi ja mänge?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Oi kui hea, tänks mees.
              Oleks tulnud suvel piletid ära osta, oleks 2,2 kiloga saanud.
              bookinghouse mängib vahendajat airBalticule, kellaajad on vähemalt samad. Otse ostes (airbaltic.com) näitab hinnaks u. 2800 krooni. Hinnas suurt vahet pole, kas lennata Tln-Riia-Cph-Riia-Tln või Riia-Cph-Riia.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                Äkki on kellelgi jagada linke, kus tutvustab erinevaid jalgpallialaseid harjutusi ja mänge?
                UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


                midagi leiab siit...

                Kommentaar


                  äkki olen juba küsinud, aga miks facebook ei tööta normaalselt firefoxiga (ver 3.5.3). Varem nagu töötas aga millalgi lolli peaga sai uuendatud...

                  Kas kellegi veel jamad või on mul seadetes mingi kala?

                  Operaga töötab mul normaalselt.

                  Kommentaar


                    Nii. Selline küssa et mida tähendab triobetis selline termin nagu handicap?

                    Sain juba triobetis ise vastuse kätte.

                    Kommentaar


                      Nägin täna rattaga vihmas sõitvat Igor Mangi. Kas see tähendab, et ta tegelikult ei oska ilma ennustada?

                      Kommentaar


                        kas tv3 ei peaks hetkel Dr House-i näitama?

                        Kommentaar


                          Kirjanditeemaks on "Miks inimesed üksteist halvasti mõistavad?" Endal paar ideed olemas, aga abi kuluks marjaks ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            kas tv3 ei peaks hetkel Dr House-i näitama?
                            1. Kas VSB ei peaks kossu näitama hetkel, mitte Euroopa liiga jalkat?
                            2. Äkki ma olen mõne päeva või nädala maha joonud ja mu kalender on hoopis jube sassis?

                            Kommentaar


                              Ei tea jah mis sul viga on. Tõesti su ajaarvamine on täiesti sassis.

                              Kommentaar


                                Kava.ee ja viasat.ee telekava kirjutasid, et koss tuleb, aga tutkit brat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X