320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Mitu klahvi on tavalisel klaveril ?
    Almost every modern piano has 36 black keys and 52 white keys for a total of 88 keys (seven octaves plus a minor third, from A0 to C8). Many older pianos only have 85 keys (seven octaves from A0 to A7), while some manufacturers extend the range further in one or both directions.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Almost every modern piano has 36 black keys and 52 white keys for a total of 88 keys (seven octaves plus a minor third, from A0 to C8). Many older pianos only have 85 keys (seven octaves from A0 to A7), while some manufacturers extend the range further in one or both directions.
      thank you

      Kommentaar


        Miks SEBE Tallinn-Tartu ekspressbussid (vbla teised firmad ja teised liinid ka) Tartu linnavahel mingit x-marsruuti pidi liiguvad? Ehk Ilmatsalu ringilt linna sisse, sealt mööda L.Puusepa tänavat S-kurvis üle pideva joone poole masinaga vastassuunavööndis, lõpuks Maarjamõisa juurest Riia tänavale. Väljasõit käib sama teed pidi. Varem oli ikka hea, sai bussiga linna sisse sõites Krooksu, Zavoodi, Rüütli tänava jt strateegilised kohad korra üle vaadata.

        Kommentaar


          sealt kaudu on keelatud neil sisse sõita. Põhjuseks vist majade sitt olukord seal, karavad et vajuvad kokku vms...


          Mul on parem küsimus: Kas keegi on proovinud läpakat või muud seadet bussi keskel olevates kontaktides laadida. Ma olen 2 korda proovinud ja ei tööta ükski neljast august. Äkki ma olen loll ja selle peab kusagilt tööle lülitama?

          Kommentaar


            Mul on siiamaani koguaeg töödanud. Neid kordi on nii 5+ olnud.
            Lõvi helistab põlevale ringile:
            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

            Kommentaar


              Täna hommikul algul töötas, aga kuskil Mäo kandis lõbu lõppes. Ise ei kasutanud, aga istusin seal lähedal ja kuulsin nurinat.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Almost every modern piano has 36 black keys and 52 white keys for a total of 88 keys (seven octaves plus a minor third, from A0 to C8). Many older pianos only have 85 keys (seven octaves from A0 to A7), while some manufacturers extend the range further in one or both directions.
                klaveri klahvid leiad üles, kuid kopenhaagenisse lende otsida ei suuda. tubli.

                Kommentaar


                  Kuskil Pärnus habet aetakse?

                  Kommentaar


                    yo! Aidake välja. Eile hakkas arvuti järsku hullult ja e iava enam youtube videosid(Vimeo nt avas) Kui kuskil on youtube video siis tuleb ette error.

                    Adobe Flash Player 10

                    A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?

                    Yes - No

                    Kui vajutasin yes, siis ei avanud üldse videot ja kui no siis jooksis täiesti kokku.
                    Tõmbasin ja lasin Adobe Flashplayerit 10 korda maha :S

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      klaveri klahvid leiad üles, kuid kopenhaagenisse lende otsida ei suuda. tubli.
                      Kopenhaagenisse reis maksvat u 3700 (edasi tagasi) ning ma soodsamat ei leidnud. Lootsin, et ehk keegi teine leiab.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kopenhaagenisse reis maksvat u 3700 (edasi tagasi) ning ma soodsamat ei leidnud. Lootsin, et ehk keegi teine leiab.
                        Hea onu Kasepats teeb kuus sotti alla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                          yo! Aidake välja. Eile hakkas arvuti järsku hullult ja e iava enam youtube videosid(Vimeo nt avas) Kui kuskil on youtube video siis tuleb ette error.

                          Adobe Flash Player 10

                          A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly. If it continues to run, your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script?

                          Yes - No

                          Kui vajutasin yes, siis ei avanud üldse videot ja kui no siis jooksis täiesti kokku.
                          Tõmbasin ja lasin Adobe Flashplayerit 10 korda maha :S
                          Tra küll, enam ei lase eKooli kah, aidake pliis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                            E: Ja kuna ma olen uudishimulik, siis mida tähendab "Eesti jalgpalli klassika täna õhtul Lillekülas!" ? Teadaande leidsin siis Adminnide ja FCS alafoorumi juurest, ehk keegi saab täpsemalt rääkida.
                            Flora - Levadia

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                              Tra küll, enam ei lase eKooli kah, aidake pliis.
                              Guuuugõõl!
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Oi kui hea, tänks mees.
                                Oleks tulnud suvel piletid ära osta, oleks 2,2 kiloga saanud.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X