320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei neid niisama naljalt sirgeks ja püsima saa, eriti kui ma aru saan, et sul oleks seda vaja nii teha, et eriti aru poleks saada?

    Kommentaar


      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        painuta sirgeks. mine osta ehituspoest ristkülikukujulised lapatsid, mida pikem ja paksem, seda parem (mis lati peale asetades üle ääre ei ole), neid on vist isegi musta värvi olemas. osta plekikruvid. osta must aerosool-värv (RAL9005). võta, laena akutrell ja paika murdekoht ära. aerosoolita akna all latt ära ja jäta kuivama... soojuseta kuivab päris kaua (a la 24h). võta mingi lapp ja nühi lahti olev värv maha.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Kuidas Wordis niimoodi teha, et teksti kõrvale saaks pildi asetada, ilma, et mingid tühimikud tekiksid.

          Umbes, et mul on vasakul pool mingi tekst ja paremal siis selle pilt. Muidu oleks selle teksti pilt seal all. Kuidas seda teha?
          Kui ma õigesti aru sain, siis häki pilt wordi, parem hiireklõps, format picture, text wrapping ja siis nt tight. Siis saad seda toppida, kuhu tahad, lohista isuga.

          Kommentaar


            Kui chelsea võidaks premieri ja FA kapi, kelle vahel community shield toimuks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              painuta sirgeks. mine osta ehituspoest ristkülikukujulised lapatsid, mida pikem ja paksem, seda parem (mis lati peale asetades üle ääre ei ole), neid on vist isegi musta värvi olemas. osta plekikruvid. osta must aerosool-värv (RAL9005). võta, laena akutrell ja paika murdekoht ära. aerosoolita akna all latt ära ja jäta kuivama... soojuseta kuivab päris kaua (a la 24h). võta mingi lapp ja nühi lahti olev värv maha.
              Suur aitäh, suurepärane õpetus aga õnneks sõbra isa keevitas tugevdused ja nüüd voodi jälle nelja jala peal.. ainult vaja üks tool ka terveks saada, aga see saab raske olema..

              Kommentaar


                ok tänud.

                asd

                Kommentaar


                  Miskipärast meenus praegu jalkat vaadates selline küsimus. Mis valemiga 90-te aastate tuntud vutimees ja Eesti koondiseski mänginud Ivan O`Konnel-Bronin sihukest nime kandis? Üks vanematest oli iirlane?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Miskipärast meenus praegu jalkat vaadates selline küsimus. Mis valemiga 90-te aastate tuntud vutimees ja Eesti koondiseski mänginud Ivan O`Konnel-Bronin sihukest nime kandis? Üks vanematest oli iirlane?
                    Kust selline perekonnanimi?
                    Eks ikka Iirimaalt, sealt on pärit mu vanavanaisa, kes suri küll hoopis Siberis. Ma pole tegelikult enda tausta eriti uurinud, sest ema ja isa ei soovinud sellest rääkida. Võibolla peaks uurima, aga mulle pole see nii tähtis. Mulle nimi meeldib, uhke selline.

                    Värsked uudised Tartus toimuvast: kultuur, arvamus, sport, varia ja palju muud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Kust selline perekonnanimi?
                      Eks ikka Iirimaalt, sealt on pärit mu vanavanaisa, kes suri küll hoopis Siberis. Ma pole tegelikult enda tausta eriti uurinud, sest ema ja isa ei soovinud sellest rääkida. Võibolla peaks uurima, aga mulle pole see nii tähtis. Mulle nimi meeldib, uhke selline.

                      http://tartu.postimees.ee/111104/tar...ort/149725.php
                      Tänud vastamast. Ju siis esiisa sattus juba enne oktoobrirevolutsiooni Venemaale ning ei taibanud sealt õigel ajal jalga lasta. Huvitav igatahes.

                      Kommentaar


                        tra kust välja logida saab? kui ma nime peale klõpsan siis tuleb kasutaja kontrollpaneel lahti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                          tra kust välja logida saab? kui ma nime peale klõpsan siis tuleb kasutaja kontrollpaneel lahti
                          Foorumist välja logida saad ikka nupukeselt logi välja
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            leidsin juba ennem ise üles, aga aitäh!!

                            Kommentaar


                              Palju see da vinci näitus maksab, kui üldse maksab?

                              Kommentaar


                                kuidas silmaalusest sinikast lahti saada? ja kui vaja meikida, siis mis meigiga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X