320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole itimees, aga ma olen ajudega mees. Usu, sa ei võida nende klikkidega mitte sittagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Alaselja valust lahti saamiseks peab tegema staatilisi seljaharjutusi. Üks harjutus näitkes selline: oled küünarnukkide ja varvaste peal toengus, keha sirgelt ja siis hoiad 10 sekundit üleval, lased alla tagasi ja nii kümme korda. sama külgedele.

      Paar aastat tagasi mul selg rämedalt valutas, aga nüüd olen staatilisi harjutusi teinud ja väiksed vahelihased nii hullult tugevaks saanud, et pole viimase aasta jooksul mingit seljavalu olnud. magan kas või terve öö kõhuli.
      Oi, tundub täitsa reaalne harjutus olevat ja peaks proovima millalgi. Aga kiropraktiku juurde kahjuks vist ei jõua, kuna elan Tartust/Tallinnast kaugel ja olen üldse arstide suhtes pessimistlik. Kuid kas sellised asjad võivad ka aidata, kui lödiseda massaživannis kuskil 30-40min ja nii nädalas mitu korda? Selleks küsin, et ei tahaks väga puhkust võtta trennidest ja ruttu terveks saada selle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Ma pole itimees, aga ma olen ajudega mees. Usu, sa ei võida nende klikkidega mitte sittagi.
        Kui ei proovi, ei saagi ju kunagi teada

        Kommentaar


          Mis ma tegema pean, kui WiFi levi kodus minut on, minut pole, minut on, minut pole. DigiTV töötab ja samuti ka internet teises arvutis, mis kaabliga netti ühendatud on. Kogu tavaar on Elioni oma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Mis ma tegema pean, kui WiFi levi kodus minut on, minut pole, minut on, minut pole. DigiTV töötab ja samuti ka internet teises arvutis, mis kaabliga netti ühendatud on. Kogu tavaar on Elioni oma.
            vahelduv-wifi ja alalis-wifi, nagu Ac/Dc

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Oi, tundub täitsa reaalne harjutus olevat ja peaks proovima millalgi. Aga kiropraktiku juurde kahjuks vist ei jõua, kuna elan Tartust/Tallinnast kaugel ja olen üldse arstide suhtes pessimistlik. Kuid kas sellised asjad võivad ka aidata, kui lödiseda massaživannis kuskil 30-40min ja nii nädalas mitu korda? Selleks küsin, et ei tahaks väga puhkust võtta trennidest ja ruttu terveks saada selle.
              Sellessuhtes, et kiirustada ei soovitaks, sest vigastus võib hoopis süveneda ja siis tuleb veel pikem paus teha. Ise mitu korda sellist pulli teind.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Mis ma tegema pean, kui WiFi levi kodus minut on, minut pole, minut on, minut pole. DigiTV töötab ja samuti ka internet teises arvutis, mis kaabliga netti ühendatud on. Kogu tavaar on Elioni oma.
                Endal ei olnud eile üldse netti aga DigiTV töötas ja täna nett jamab samamoodi nagu sul. Ise helistasin Elioni ja siis juhendas mind, tegin mingeid restarte jne. Pidi õhtul kell 9 uuesti helistama ja et kui siis netti pole teeb mingi tarkvara uuenduse ja kui siis ka ei tööta, siis tuleb homme tehnik külla.

                Nii et mina soovitaks helistada Elioni

                Kommentaar


                  Kes suudab leida pildi, kus oli eide perse ja seal kiri здес был вася vms ja nool näitas mustikasse...

                  Käis kunagi siin foorumis läbi vist.

                  edit: foorumi pede otsin aitas leida

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                    Endal ei olnud eile üldse netti aga DigiTV töötas ja täna nett jamab samamoodi nagu sul. Ise helistasin Elioni ja siis juhendas mind, tegin mingeid restarte jne. Pidi õhtul kell 9 uuesti helistama ja et kui siis netti pole teeb mingi tarkvara uuenduse ja kui siis ka ei tööta, siis tuleb homme tehnik külla.

                    Nii et mina soovitaks helistada Elioni
                    Praegu on mul stabiilselt 10 minutit on nett olemas olnud. Loodetavasti ei sõnunud ära

                    Kommentaar


                      ei leia enam seda pilti, kus 4-5 manu venda pildil nagu parmud...
                      carrick oli ja fergie ja vist rio ja mingid veel. noh... teate küll... nagu alkašid nägid välja siit foorumist kindlasti läbi käind

                      Kommentaar


                        see või?

                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Mulle tundub, et homset mängu ei võeta piisava tõsidusega. Isegi treeningväljakule on mingid alkašid tuterdama lastud:

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          ajah see jah.. 3 meest hoopis. my bad.

                          aga 1000 tänu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Alaselja valust lahti saamiseks peab tegema staatilisi seljaharjutusi. Üks harjutus näitkes selline: oled küünarnukkide ja varvaste peal toengus, keha sirgelt ja siis hoiad 10 sekundit üleval, lased alla tagasi ja nii kümme korda. sama külgedele.

                            Paar aastat tagasi mul selg rämedalt valutas, aga nüüd olen staatilisi harjutusi teinud ja väiksed vahelihased nii hullult tugevaks saanud, et pole viimase aasta jooksul mingit seljavalu olnud. magan kas või terve öö kõhuli.
                            Mul omal ajal hakkas ka alaselg mingites spetsiifilistes olukordades valutama, näiteks triikides. Ise sain kuu või paariga asjast lahti klassikalist harjutust tehes - ehk siis spetsiaalsel jõusaali pingil ülakeha kergitades. Kui keegi jalgu kinni hóiab, saab seda harjutust ka kodus põrandal edukalt teha.

                            Kommentaar


                              3m pikkune vai on püsti 2,5 m sügavuses järvevees. Kui pikk päikese vari tekib järve põhja? Teades, et Päikeselt langeva valguse langemisnurk on 30.Vee murdumisnäitaja on 1,3 ja õhul 1.

                              Äkki on mõni suure südamega foorumlane, kes aitaks.

                              Kommentaar


                                vendetta oskab sellele küsimusele vist peast vastata. igatahes, mis aastal oli Lazio hooaja lõppedes tabelis eespool kui linnarivaal AS Roma?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X