320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arteta Vaata postitust
    Miks TV1000 Premium töötab, kuigi ma maksnud ei ole ?
    Vist juba mingi kolmas nädal täitsa toimiv
    Tundub olevat liidetud Viasat Kuld paketiga, sest üles pandud ka uudis, et alatest maikuust selles niiöelda Film paketis lisatasuta. Ju siis viskasid vähe varem letti
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Tohoh, siis on ju küll super Aga ainus jama on see, et subtiitrid ei tööta peaaegu ühelgil filmil, vähemalt mul Vajutan küll options, siis Eesti, aga ei mõika

      Kommentaar


        Algselt postitas Arteta Vaata postitust
        Tohoh, siis on ju küll super Aga ainus jama on see, et subtiitrid ei tööta peaaegu ühelgil filmil, vähemalt mul Vajutan küll options, siis Eesti, aga ei mõika
        Supakatega on jah midagi imelikku, sest sain selle värgi maal vanemate juures teada, kui isa küsis, et mis ajast Premiumi näitab. Tal oli sama point, et subtiitreid polnud, aga mul kodus vähemalt nendel filmidel, mida vaadanud olen (eile näiteks "Videvik"), täitsa ok.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas NOT Vaata postitust
          Teksade pealt saab juukselakiga eemaldada tinti, äkki saab kotilt ka.
          eks proovin järgi

          Kommentaar


            kui mul on ühes toas elioni digi tv ning ma soovin teise tuppa samuti elioni digi televisiooni siis mis seadmeid mul selleks vaja on?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              kui mul on ühes toas elioni digi tv ning ma soovin teise tuppa samuti elioni digi televisiooni siis mis seadmeid mul selleks vaja on?
              Teist boksi. Enne tasub muidugi uurida, kas täiendav vaatajakoht on antud aadressil üldse võimalik.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                kas on mingit klubi, või midagi, kes saavad näiteks iga nädal , või üle nädala kokku, ja siis mängitakse jalkat ?
                tahaks nagu hobikorras kord nädalas võinii mängimas käia, aga suht keeruline on sellist 12-22 suurust gruppi nsm kokku saada, et minna kuskile mängima. teab keegi midagi sellistest asjadest ?

                Kommentaar


                  Kas mõni tõsine statistika- ja muu hull viitsiks mulle ära jagada Belgia praeguse vutikoondise jagunemise, kui Belgia peaks jagunema prantsuse ja hollandi keelseks riigiks?

                  Kommentaar


                    Kas kolm päeva järjest võib pohmell olla ?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Kas kolm päeva järjest võib pohmell olla ?
                      oma kogemuste pealt ütlen, et mitte ei või, vaid ongi. kõik oleneb kuidas jood, mida, kui kaua, kui palju jne jne. see maailm on täis avastusi, edu!

                      Kommentaar


                        kas peale kümnendat klassi on võimalik koolist võtta vaba aasta ? et aasta midagi muud teha, ja siis minna tagasi, olla üheteistkümnendas ?

                        Kommentaar


                          eks õhtukooli on alati võimalik minna.. gümnaasium on ju vabatahtlik
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                            kas peale kümnendat klassi on võimalik koolist võtta vaba aasta ? et aasta midagi muud teha, ja siis minna tagasi, olla üheteistkümnendas ?
                            See on küll kõige mõttetum tegu. Pärast gümnaasiumi tuleb ju ülikool ja seal looderda palju tahad. Keskhariduse võiks üsna kiirelt ikka kätte saada.

                            Kommentaar


                              Miks ERR lehel Lindperest tehtud videolõik ei tööta? Meesmuiste?

                              Kommentaar


                                Kui tõenäoliline oleks korralda ja kas see oleks üldse raske ettevõtmine, korraldada sama laadne fänlus, nagu seda oli näiteks bayer-lyoni mängul, kus pea 70 000 võtsid kätte kas siis punase või siis sinise voldiku ja tõstsid selle ülesse ja tekkis oi oi oi kui võimas effekt , kui panna iga pingi peale voldik ja kirjutada kuhugi , et tõsta ülesse kui mängijad tulevad platsile, tundub tegelt ju imelihtne, või aint tundub?on sellist asja üldse üritatud kunagi meil koondise mängul teha? Her Kunnid ja kuulsumad fanluse edasi ajajad võiks midagi kosta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X