320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aandres Vaata postitust
    millisest poest tartu linnas võiks leida sääraseid prille ? eelistatavalt tumedama klaasiga ja kui saladus pole võite umbkaudse hinna ka lisada.
    New Yorkeris ehk? Ma küll Tartu poodidest ei tea midagi, aga Tallinnas olen neid kohanud...
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      EA lendab nii igavate sihtkohtade vahel, et ei näe sa essugi.
      No alustuseks kõlbab see Estonian Air küll, ise olen vaid 2 korda Soomes ja 2 korda Lätis käinud...
      Ja kui pikemat aega juba EA's töödanud, siis hiljem mõnda välismaa lennufirmasse..
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar



        kust võiks leida selliseid sigrimigri pilte???

        Kommentaar


          Ega kellegil ei ole üle SEB sügisjooksult saadud Viking Line kinkekaarti, millega saab edasi-tagasi Soome sõita? Ostaks ära koheselt selle.

          Või oskate nimetada veel ühe viisi kuidas 2 alaealist järgmine nädal odavalt soome saaks, ei tunne ka neid laevu väga.. viking line pakkus edasi tagasi 1300eek kahele. jube

          Kommentaar


            Tartu või Tallinn?
            .

            Kommentaar


              Algselt postitas RVN Vaata postitust
              Tartu või Tallinn?
              Tallinn ikka, ma arvan. See teine on maakoht ju.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Ega kellegil ei ole üle SEB sügisjooksult saadud Viking Line kinkekaarti, millega saab edasi-tagasi Soome sõita? Ostaks ära koheselt selle.

                Või oskate nimetada veel ühe viisi kuidas 2 alaealist järgmine nädal odavalt soome saaks, ei tunne ka neid laevu väga.. viking line pakkus edasi tagasi 1300eek kahele. jube
                Tallinn-Helsingi, Tallinn-Stockholm, Muuga-Vuosaari laevapiletid. Broneeri soodsaim pilet siit! Viking Line, Eckerö Line, Tallink, DFDS.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Calva Vaata postitust

                  kust võiks leida selliseid sigrimigri pilte???
                  No deviantART on üks selline koht, kust võib leida igasugu sodi.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    sellised vanakooli prille võid rimist või muudest supermarketitest leida. ise sain sellised rimist 99 krooniga.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      tänud teile.

                      Kommentaar


                        härrased ajakirjanikud - mis jama selle (Volvo, Nõmme) rolleriõnnetuse ümber toimub?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          nonii. üks mure
                          pass aegub septembri lõpus, ning esmaspäeval lähen seda pikendama.
                          sõidan ise eestist ära, ning hetkel täidan viisa ankeeti ja seal küsitakse mu käest passi numbrit
                          kui ma vahetan passi ümber, kas siis see passi number muutub?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            härrased ajakirjanikud - mis jama selle (Volvo, Nõmme) rolleriõnnetuse ümber toimub?
                            Pole ajakirjanik, aga mida sa mõtled?

                            Kommentaar


                              seda, et inimesi meil sureb nii häid, kui ka paremaid, aga mõne inimese traagikat kajastatakse rohkem kui Lennart Mere taevaste jõudude poole lahkumist.

                              viimased päevad ei näe ma postimees.ee, ohtuleht ja delfi.ee pea-uudistes muud kui:
                              "Rolleriavariist eluga pääsenud tüdruku sünnipäev möödus haiglavoodis"
                              "Rolleriklubi mälestas hukkunud rollerijuhti"
                              "Rolleri ja auto kokkupõrkes hukkunud noorsportlase ärasaatmine"
                              "A. Le Coq Arenal mälestatakse traagilises rolleriõnnetuses hukkunud Flora noormängijat"
                              "Hukkunud rollerijuht sai löögi Andres Jõesaare autolt"
                              "Kristiines hukkus noor rollerijuht"
                              "Elust suurem koorem"

                              Need on nüüd ainult postimees.ee pealkirjad.

                              Keegi korraldab tsirkust. Värdjad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ma küsin, et mis toimub?
                                Mis seal toimuma peab? Inimene on surnud, teine vigastatud ja õnnetuse põhjustaja saab karistada.

                                Sa ise lehti ei uuri vms? http://www.tallinnapostimees.ee/?id=291359

                                Kommentaar

                                Working...
                                X