320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
    loan shark
    või shylock.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      Oli mul kord probleem ühe programmiga BurnAware Free, mis ei tundnud muusikat kirjutades ära, et CD on tühi. Vahetades ümber CDBurnerXP vastu sain oma asjad kirjutatud. Mis programmi kasutad?
      mis formaadis sul CDBurnerXP-s need lood on mida sa kirjutasid. Ma proovisin .mp3 , wav aga kumbki ei aidand.. ütles et vale formaat.
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        MP3 olid kõik.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Kas mul on võimalik netist ka tv-14 näha? Ja kui on, siis paluks linki. Aitäh.

          Kommentaar


            üks tuttav võttis oma telefonile mingi pakkumise vastu
            nüüd mingi teema, et vaid 50.- nädalas saad helinaid tõmmata, mänge, taustapilte jne
            kuidas sellest lahti saada?
            mingi natta.com oli vist mingi aadress seal
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              üks tuttav võttis oma telefonile mingi pakkumise vastu
              nüüd mingi teema, et vaid 50.- nädalas saad helinaid tõmmata, mänge, taustapilte jne
              kuidas sellest lahti saada?
              mingi natta.com oli vist mingi aadress seal
              "Stop" samale numbrile vist enamasti lõpetab ära need, kindlalt natta.com'i kohta ei tea.

              - Kunagi käis Mihkel Raua neljapäevaõhtuses ekspressis rääkimas nooremat sorti mees, kes kunagi uude klassi sattudes oli tagakiusatav kuid pärast sai päris popiks vms. Kirjutanud ka selle kohta raamatu ja teinud mingi videoklipi(?). Äkki keegi puhtjuhuslikult teab selle noormehe nime?

              Kommentaar


                Käis Ringvaates ka, aga jah, tema nime ei mäleta kahjuks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SixtySix Vaata postitust
                  Kirjutanud ka selle kohta raamatu
                  Margus Karu "Nullpunkt"


                  (vb kujundaja 'tahab sellest rääkida')


                  ohtuleht
                  Kooliajal oli tõesti Margus muhe ja tegi alati nalja. Ei teadnudki küll, et ta sellepärast tegi, et kartis peksa saada

                  Ei suutnud kahjuks selle poisi intervjuud lõpuni vaadata, sealt hakkas tulema praegusaja noortele nii iseloomulikku tulistavat kiirkõnet kummaliste zhestidega sinnajuurde, nii et ma ei saanud ühestki sõnast ega jutu mõttest aru, loobusin. Keegi peaks koolis tegelema sellega, et noored uuesti normaalselt rääkima õpetama

                  raudselt jälle homo

                  Tuli halvast koolist lasnamäel?? Ma käisin samas koolis, mõni aasta eespool ja võin öelda, et tegemist väga hea kooliga Ta ei tundunud küll kunagi mingi heidik, rohkem selline seltskonnalõvi ja asjalik. Mul tunne, et sul vaja rohkem raamatuid müüa
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                    Kas mul on võimalik netist ka tv-14 näha? Ja kui on, siis paluks linki. Aitäh.
                    Kui tahad Kuressaare FC-Paide LM mängu pärast, siis vaata seda linki. http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/tv.php

                    Kell 19.30 peaks sealt hakkama ka siis TV 14 ülekannet näitama. Selle kohta kas seal muud jama näitab, info puudub.

                    Arvamus, et sealt hakkab kell 19.30 TV14 ülekannet näitama tugineb selle lehe uudisest. http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...ss&news_id=581 kus on kirjas, et iga vooru telemängu sealt näeb.
                    ´

                    Kommentaar


                      nimelt muudab msn ise nime..
                      Vahetan ära jälle siis mõne ajapärast muudab msn nime samaks nagu ennem

                      www.live.com'ist peaks seda nime asja saama muuta, aga ehk keegi teab täpsemalt

                      Kommentaar


                        MTV Rocks! pealt tuli täna üks huvitav lugu, jäi kummitama, kahjuks artist meelde ei jäänud ning laulu nime kaudu on raske tuubist otsida.

                        Laulunimeks "the dark" ja selline indietüüpi bänd laulab, videos mingid erinevad inimesed kõnnivad poodiumil, tantsivad ja siis imelikud kohtunikud panevad hindeid.

                        Refräänis on "you always call me above the dark" vms lõiku, guugeldasin, ei aidanud. Suht uus laul tundub olevat.

                        : )
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          MTV Rocks! pealt tuli täna üks huvitav lugu, jäi kummitama, kahjuks artist meelde ei jäänud ning laulu nime kaudu on raske tuubist otsida.
                          Uuri ega siit ei leia: http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks/playlist

                          Kommentaar


                            tänud mees
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Põis valutab. Eriti kustes. Mis aitab peale perearsti juurde minekut?

                              Kommentaar


                                prostamol uno.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X