320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas khristo Vaata postitust
    Otsin ühte reklaami. Enda guugeldamisoskusele on vist mingi puue tekkinud, sest tunni ajaga pole suutnud asja leida ja katkun siin vaikselt juukseid.

    Reklaamist:
    Jalgapalliteemaline, vist ca 4-5 a vana.
    Plot oli siis selline, et mingid erinevad staarid jooksid läbi metsa ja maastiku, ajades palli taga. Kogu värvigamma ja olustik oli justkui Napoleoni sõdade aegne (vist oli ka mingi vastav sõjategevus taustaks - miskipärast meenub sarnasus Delacroixi "Vabdus viib rahva barrikaadidele" http://www.bestpriceart.com/shop-onl...delacroix5.jpg pildiga.). Lõpukaadrid olid aegluubis ja plaan hangus situatsioonis, kus kõik staarid olid palli ümber kogunenud ning a la ründasid seda.

    Kuskilt mälusopist tundub, et üks staaridest oli Cisse ja vist oli Adidas, a kindel pole.

    Et kui kellelgi mingi kelluke helisema hakkas, siis eriti tänulik oleksin lingi (sobib nii printreklaami kui klipi link) eest a palju aitaks juba ka õige brändi (kas oli Adi või miski muu) nimetamine.
    Ma nagu mäletaks et tegu oli Adidase reklaamiga, kus promoti äsja välja tulnud f10 vms putsasid, halli ja sinisega olid need veel. Ja Cisse oli seal ka, jaa.

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Ma nagu mäletaks et tegu oli Adidase reklaamiga, kus promoti äsja välja tulnud f10 vms putsasid, halli ja sinisega olid need veel. Ja Cisse oli seal ka, jaa.
      Huh. Arvestatav hulk närvirakke ja mõned sajad juuksejuured võlgnevad sulle oma elu. Aitäh. Võid teha kuskile joonistada lahtrikese "Päeva heategu" ja sinna linnukese tõmmata.

      Siin siis ka süüdlased ise:
      An all out chase for the ball in this spot by Fredrik Bond.

      Kommentaar


        Kui suur saladus pole, mille jaoks seda nii kangesti vaja oli?

        Kommentaar


          Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
          Aitäh info eest, Kasper!
          koondise mängupäeval on 600-ga olnud saada särke viimasel ajal
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Kui suur saladus pole, mille jaoks seda nii kangesti vaja oli?
            Nu päris elu ja surma küsimus tegelikult polnud Lihtsalt oli vaja reklaamist stiilinäidet tuua ja pildi näitamine on inimeste asjaga kurssi viimiseks tavaliselt märksa lihtsam ja selgem moodus kui ülalmainitud seletus.

            Kommentaar


              panin 3 korda pin koodi telefonil valesti, tra ei ole meeles lihtsalt. kas tele2'el on mingi 24h info telefon ka?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Nokia E5
                1000kr
                aasta kasutatud.

                Oleks norm tehing või?
                Plaanin siis osta sõbralt...aga tahaks nõu kas on mõtet osta. et milline elu iga siukstel telefonidel olla võib?
                tähemärgid
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  tähemärgid
                  Isegi kui pead kohe aku juurde ostma, oleks tehing tegemist väärt. Tuhande krooni eest on aga telefoni küll, eeldusel, et sellist telefoni üldse tahad.
                  Samas võtan sõnad tagasi, kui oled näiud, kuidas su sõber telefoniga pidevalt lutsu viskab vms.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    panin 3 korda pin koodi telefonil valesti, tra ei ole meeles lihtsalt. kas tele2'el on mingi 24h info telefon ka?
                    Kas internet ka ei tööta, et Tele2 kodukat uurida?
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Telefoni on ta hästi hoidnud.

                      Aga jah ma kahtlen natukene selles, et kas tahan sellist...endal silmad on jäänud peale sellisele telefonile. http://www.tele2.ee/pood.html#p_805

                      Üldiselt mulle meeldivad Samsungi telefonid rohkem, endal koguaeg olnud. Samsungi omad. 2 varasemat telefoni mis mul oli, oli kasutatud varem aga nüüd viimane mis ma ise olen ostnud, on ilusasti 3 aastat vastu pidanud juba.

                      Et jah Nokiale on natukene raske üle minna mul. Kuigi noh pakkumine on imo väärt. ta ise lihtsalt tahab osta iphone endale, siis sp müübki.

                      Kuna vanal telefonil klapid on suht katki ja kuna vanema samsungi kõrvaklappe on väga raske leida poodidest ja on kindlasti ka kallid suht siis mõtlesingi, et võiks uue telefoni osta..
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Keegi soovitaks mu PC'ile uut driverit, fifa11 läägab ikka sittamoodi?
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Kas Jehoova tunnistajatel läheb usuga vastuollu endast piltide tegemine?
                          Eelmisel nädalal soovisin tehe koos ühe isa ja pojaga pilti ja nad ei olnud sellest eriti vaimustunud. Nende teismeline tütar kes pilti tegi oli ka väga väga ebavlev.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            HELP!

                            Kuidas öelda vene keeles : riigikogu liikme kuupalk?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca&Reds Vaata postitust
                              HELP!

                              Kuidas öelda vene keeles : riigikogu liikme kuupalk?
                              o 55 000 kron.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Millal oli meedias viimati juttu mõnest välismaale siirdunud Inglismaa noorest talendist...?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X