320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sulas maksmisekohta ei tea täpselt.

    Aga vähemat kaupmeestel on kohustus võtta vastu kuni 50 kehtivat euromündist sõltumata nende väärtusest. Seega päris kotiga sa neid 1-sendiseid anda ilmselt ei saa.

    Kommentaar


      Kui tõenäoline see on, et tehnoülevaatusel ülemöödunudaastase kontrollikleebisega tulekustuti pärast pedereerima hakatakse?

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Kui tõenäoline see on, et tehnoülevaatusel ülemöödunudaastase kontrollikleebisega tulekustuti pärast pedereerima hakatakse?
        Enda kogemustest rääkidest, siis väga- olen juhuslikult käinud sellistes, kus tulekustutid müügil on ja nad hakkavad kohe neid pähe määrima.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Kui tõenäoline see on, et tehnoülevaatusel ülemöödunudaastase kontrollikleebisega tulekustuti pärast pedereerima hakatakse?
          Väga vähe tõenäoline. Siis pead ikka konkretse pederaatori otsa sattuma.

          edit: piimamehe kommentaari kohta ütleks, et seal kus mina käin, pole tulekustutit kunagi vaadanud, kuigi on läbi kukutatud ka mittepõleva numbritule pärast, mis sai korda nõnda, et liigutasin lihtsalt pirni pesas. Selline koht siis - http://www.tehnoulevaatus.ee. nende puhul saab ka 30 päeva jooksul tasuta kordusülevaatuse ehk kui tulekustuti ongi probleemiks, siis poest läbi ning tagasi.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Väga vähe tõenäoline. Siis pead ikka konkretse pederaatori otsa sattuma.

            edit: piimamehe kommentaari kohta ütleks, et seal kus mina käin, pole tulekustutit kunagi vaadanud, kuigi on läbi kukutatud ka mittepõleva numbritule pärast, mis sai korda nõnda, et liigutasin lihtsalt pirni pesas. Selline koht siis - http://www.tehnoulevaatus.ee. nende puhul saab ka 30 päeva jooksul tasuta kordusülevaatuse ehk kui tulekustuti ongi probleemiks, siis poest läbi ning tagasi.
            Eks minu kogemus sellega oli tingitud sellest, et nad ise tulekustuteid müüsid ja lootsid (ja said ka) saada ligi 25 euri lisatulu. Koht asus kuskil Pärnu ligidal.

            Aga kui rahast kahju, siis alati on võimalik ka ülevaatuse ajaks tulekustuti mõnelt sõbralt laenata

            Kommentaar


              Tulekustuti aegumine peaks minema väheolulise vea alla ja sellega peaks läbi saama

              Enda kogemused:
              1. kord oli kustuti tagaistme, vaadati kustutit, aegunud, ja pandi väheolulise veana kirja
              2. kord oli kustuti tagaistmel, ei küsitud ega kontrollitud
              3. kord oli kustuti pagasnikus, ei küsitud ega kontrollitud
              308

              Kommentaar


                Mul eelmise autoga oli muidugi viimane ülevaatus huvitav - ei õnnestunud tagaluuki lahti saada, mispeale jäeti see kontroll ära Samas see on ka ainuke kord, kui üldse taheti varustust kontrollida. Üldiselt arvan ka, et tulekustuti peaks siiski olemas olema ja kindlasti mitte need kõige väiksemad. Teatud olukordades õigesti kasutades võib sellest kasu olla.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Kui tõenäoline see on, et tehnoülevaatusel ülemöödunudaastase kontrollikleebisega tulekustuti pärast pedereerima hakatakse?
                  Ma viimati spetsiaalselt võtsin töökaaslase autost korrektse kehtivusega kustuti, aga tulemus oli see, et kedagi see ei huvitanudki. Küsis küll, et kas mul kustuti ikka on, aga sõna jah peale isegi ei kontrollinud, kas mu jutt tõele vastab.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    duubeldades Maarekit siis minu viimased ülevaatused(eelmisel aastal 4x(erinevad autod)) on samuti piirdunud selelga ,et küsitakse kas tulekustuti, ohukolmnurk ja tõkiskingad olemas on. Ning piisab Jah sõnast. Varasemalt olen lasknud kontrollida enne ülevaatust tulekustuti ära(paari euri).

                    Kommentaar


                      Käidud, läbitud, kontrolliti nii kustutit kui tõkiseid-kolmnurka. Kustutiga õnneks oli selline lugu, et kahe nädala pärast kontrollitähtaeg, nii-et läks teadmatusest õnneks

                      Kommentaar


                        Kas foorumi otsingusüsteem peabki olema masendavalt sitt või ei habla mina lihtsalt biiti?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Kas foorumi otsingusüsteem peabki olema masendavalt sitt või ei habla mina lihtsalt biiti?
                          ta on suht tilt indeed, aga, mida otsid?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            mingit karsklusteemalist arutelu selle aasta algusest või möödunud aasta lõpust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                              mingit karsklusteemalist arutelu selle aasta algusest või möödunud aasta lõpust.
                              märksõnana kasutasin cannumani, kelle profiililt tuli search started threadsi alt see? - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ber&highlight=

                              üldiselt jah, userite mäletamine aitab palju. advanced search username + märksõna aitab otsingu edule kõvasti. (kuigi läbus vist endiselt otsida ei saa. selle kohta on modede foorumis delikaatset protestimeelsust üles näidatud)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                                Kas foorumi otsingusüsteem peabki olema masendavalt sitt või ei habla mina lihtsalt biiti?
                                Selleks puhuks on isegi vastavanimeline teema tehtud.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X