320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Midsomery on fiktiivne koht.
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      mis bänd tegi esimesena nn rokiballaadi?
      ehk maailma kõige naljakam nähtus vaadata tigedaid hevimehi pisar laugel mingit hala kuulamas
      Kes esimesena, ei oska öelda, igatahes Scorpions tegi When the Smoke is Going Down enne Metallica esimest albumit ja UDO ilmselt senini viimasena oma uuel albumil 5. loos Heavy Rain

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Midsomery on fiktiivne koht.
        a telekast näitas juuuu
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Dell = hell. Osadel Dellidel on selline kuri vidin laadijas mis saadab signaali arvuti kurjale vidinale, et "õige" laadija on taga ehk siis Delli enda originaallaadija ja kui see pisike kuri vidin katki on siis ta akut ka ei lae, vaid lihtsalt hoiab arvutit sees niikaua kuni juhe taga. Eesmärgiks oli see, et kõik originaallaadijaid ostaks ja mitteoriginaallaadijatega "arvutit ära ei lõhuks". See kas sul ka sama teema on võid järgi uurida kui mõne mitte Delli laadija taha paned ja vaatad mida siis teeb. Kui ei lae siis on sul see kuri variant läpparist. Tean isegi ühte kellel sama probleem oli (selle kurja vidinaga). Ma ei tea kas praegu ka mõndadel mudelitel seda tehakse või mitte aga mitmed aastad tagasi seda tehti. Vähemasti isetegevuslikud testid, google'i otsing ja arvutiremontijad nii ütlesid.
          Ahjaa, see tundub ka päris reaalne võimalus. Iga kord kui läppari koos toitejuhtmega sisse lülitan, siis soovitab Dell mul õige laadija taha panna

          On see parandatav või lahendus sama nagu eelnevalt: uus laadija või uus pistik? Või on see kuri vidin kuskil mujal kui pistikus? Siis ei aitaks vist uus pistik ka mitte ja ainus lahendus oleks uus laadija.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Äkki keegi teab vastata. Kui diskonteerimine on tulevase rahavoo hetkväärtuse arvutamine, siis kuidas nimetatakse juba minevikus tehtud rahavoo nüüdisväärtuse arvutamist?
            Ei tea, kas selle jaoks eraldi mõistet ongi ?
            Ei,oot, siiski vist on. Selline natukene eluvõõram väljend nagu kasvitamine, suupärasemalt kõlab kapitaliseerimine.

            Kasvitamine (kapitaliseerimine)– intressi juurdearvestamine algsele kapitalile.

            Samas võibki seda nimetada ju ka nüüdisväärtuse (PV ehk Present Value) arvutamiseks, kui asja mitte keeruliseks tahta ajada.

            Kommentaar


              Kus kohast ma saaksin osta Fifa 13 Macile? Just sellise allalaetava versiooni internetist.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ahjaa, see tundub ka päris reaalne võimalus. Iga kord kui läppari koos toitejuhtmega sisse lülitan, siis soovitab Dell mul õige laadija taha panna

                On see parandatav või lahendus sama nagu eelnevalt: uus laadija või uus pistik? Või on see kuri vidin kuskil mujal kui pistikus? Siis ei aitaks vist uus pistik ka mitte ja ainus lahendus oleks uus laadija.
                Eks küsi härra googoli käest: dell ac adapter not recognized fix
                Võib-olla on keegi lahenduse leidnud.

                Artikkel, mis asjale valgust heidab natuke: http://www.laptop-junction.com/toast...stery-revealed
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                  Kus kohast ma saaksin osta Fifa 13 Macile? Just sellise allalaetava versiooni internetist.
                  Fifa 13 polegi Macile.

                  Kommentaar


                    Kui mul DHL'i vend ukse taha tuleb ja kedagi kodus pole, siis kus ta paki viib? Lähimasse postkontorisse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      Kui mul DHL'i vend ukse taha tuleb ja kedagi kodus pole, siis kus ta paki viib? Lähimasse postkontorisse?
                      ELS'i kätte viivad minu pakid üldjuhul. Siis sealt helistatakse ning pakutakse aeg (viimati oli 11-st 3ni kuid toodi pool 5) ning siis hoopis nemad toovad selle ukse taha.

                      Vahest nad mängivad aga mühkameid ning väidavad et käivad ukse taga ning on helistanud ning keegi ei vastanud kuigi mingit uksekella ega kõnet pole reaalselt olnud.

                      Kommentaar


                        DHL töi mulle tööle ära,enne helistas kenasti!

                        Kommentaar


                          Kust võiks Tondil/Kesklinnas kõige lihtsama vaevaga soetada mõistliku raha eest rattaluku?
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Nii. Probleem on siis selline, et tihti päeva käigus leian ja saadetakse nii eesti- kui välismaa (see on vist oluline välja tuua, et ka eesti omad?) netilehtede artikleid, mida aga ma ajanappusel ei jõua kohe lugeda ja seega pean jätma tab'idena lahti. palju tabe (mul on neid ikka tõesti palju) aga tõmbab jällegi arvuti aeglaseks. SEEGA sooviks mingit programmi või asja, millega saabki neid artikleid nagu salvestada, et hiljem saaks lugeda. ja mingi kerge õpetuse võiks ka panna juurde. ma sain aru, et google reader vist oligi selle põhimõttega, aga kuna see pannakse kinni, ei ole seda mõtet nüüd kuu aega kasutada. tõmbasin ka asja nagu feedly, aga ei oska veel selle kaudu neid artikleid "hiljem lugemise kausta" panna. tänks in advance

                            Kommentaar


                              https://delicious.com/ aitab sind

                              Kommentaar


                                a mis sa ei bookmarki neid, hiljem saad ju kohe kätte.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X