320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siis saab, kui CityParki tehtud trahvi ära ei maksa?

    Kommentaar


      siis saad selle raha eest midagi ilusat osta endale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Montag Vaata postitust
        Mis siis saab, kui CityParki tehtud trahvi ära ei maksa?
        tänu andmekaitseseadusele peaks olema olukord, et firma ei saa mendist küsida autoomaniku andmeid, ehk kui sa pole kunagi trahvi maksnud, ei saa nad sulle midagi teha.
        nad ei saa autonumbrit ja omanikku kuidagi kokku viia.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Kuidas teha mõnest pluusist, pusast või jopest selline pilt, mis jääb nö. 3d ilma inimeseta? Raske selgitada, panen pildid näidetena juurde. On selleks eraldi mõni Photoshopi tool või mingi muu nipp.

          Kommentaar


            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
            Kuidas teha mõnest pluusist, pusast või jopest selline pilt, mis jääb nö. 3d ilma inimeseta? Raske selgitada, panen pildid näidetena juurde. On selleks eraldi mõni Photoshopi tool või mingi muu nipp.
            Photoshopiga saad. Nikerdamist on omajagu, eemaldad inimese osad ja asendad need vastava osaga.

            Kommentaar


              talvel paned särgi selga, valad ämbritega vett kaela endale ja ootad kuni külmub. Siis ronid särgist välja ja teed pilti.

              Kommentaar


                Kui kaugel on riia lennujaam riia bussijaamast? Kui ryanairi lend jõuab graafiku järgi kell 10:55 riiga, siis kas ma jõuan taksoga kella 12-ks riia bussijaama, kui mul on vaja oodata veel ka suurt pagasit lennujaamas? Ning mis võiks takso maksumus olla?
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                  Kui kaugel on riia lennujaam riia bussijaamast? Kui ryanairi lend jõuab graafiku järgi kell 10:55 riiga, siis kas ma jõuan taksoga kella 12-ks riia bussijaama, kui mul on vaja oodata veel ka suurt pagasit lennujaamas? Ning mis võiks takso maksumus olla?
                  liinibussiga läks veebruaris ca 30 minti(0.7 lvl). taksoga peaks minema umbes 20min, hind ~9 lvl. tundub teostatav, kui pole selline päev, kus kõik opossumi persse läheb.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    nii, minu vahtralehe lubade kehtivus sai läbi ja tahaks libedasõidule minna, et saada täisload. aga sain sügisel trahvi 12€ piletita sõidu eest tallinnas. kas ma saan omale kohe uued täisload või mitte? vahepeal levis mingi kuulujutt, et ükskõik mis karistus on et siis ei saa.

                    Kommentaar


                      mis selle suvise eesti keelse loo nimi on ,mis siin raadios on lastud hiljuti. Skyplusist olen kuulnud, hommikus vist oli mõni päev tagasi, laulab miskine meeshääl.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        mis selle suvise eesti keelse loo nimi on ,mis siin raadios on lastud hiljuti. Skyplusist olen kuulnud, hommikus vist oli mõni päev tagasi, laulab miskine meeshääl.
                        Järsku on üks neist, mõlemad Skyplusist üsna tihti.
                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                        Traffic - MaailmaparandajaÕhk on tolmu täis,Ei näe ma ühtki valguskiirt.Vaid kuulen veidraid helisid,Mind hoiatavad nad.Võõrad ümberringi,Mu õlgadele toetuva...

                        Kommentaar


                          Hakkasin uurima ettevõtte reklaamimise võimalusi ning välgatas mõte, et proovida Twitteris. Endal mul twitteriga suurt kokkupuudet pole olnud aga ega seda tulegi kui ei proovi. Kui aga üritasin firmat seal registreerida, siis tuli ikka ja jälle sama kiri: At this time, the platform that is best suited to serve your advertising needs is not available.
                          We will be in touch when these offerings are available.
                          Registreerimisel küsis pmst ainult elementaarseid asju a la firma nime jne. Milles võib probleem olla, et ei saa registreeritud?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Kui siin Skyplusist räägiti juba, siis mis Kivisaare hitist sai? Kas läks täitsa kõrvust mööda või jäigi vaid lubaduseks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Kui siin Skyplusist räägiti juba, siis mis Kivisaare hitist sai? Kas läks täitsa kõrvust mööda või jäigi vaid lubaduseks?
                              Usun et ei jäänud lubaduseks. Kuskil jäi kõrva, et suvel peaks asja saama sellest.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                nii, minu vahtralehe lubade kehtivus sai läbi ja tahaks libedasõidule minna, et saada täisload. aga sain sügisel trahvi 12€ piletita sõidu eest tallinnas. kas ma saan omale kohe uued täisload või mitte? vahepeal levis mingi kuulujutt, et ükskõik mis karistus on et siis ei saa.
                                ehk oskab keegi öelda? google ei aita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X