320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Näiteks trükikodades. Kroonpress jagab neid lasteaedadele. Äkki sulle ka kui ilusti küsid.

    Kui pikka rulli vaja on muidu?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Näiteks trükikodades. Kroonpress jagab neid lasteaedadele. Äkki sulle ka kui ilusti küsid.

      Kui pikka rulli vaja on muidu?
      Suured tänud! Panin kirja teele ehk leidub midagi.

      Pikkust ma täpselt ei oskagi öelda aga kuskil 5 meetrit ehk oleks vähemalt vaja, et kataks tausta ära ja ka "jalgealuse" suuremate toodete puhul. Laius peaks rullil kuskil 2-3meetrit olema.

      Kommentaar


        Peab just paber olema?
        Näiteks parketi alusvaip võiks ka ju asja ära ajada? http://www.bauhof.ee/viimistusmaterj...12m-valge.html

        Kui kindlalt paber, siis nt 0.9m laiust müüb büroomaailm - http://www.byroomaailm.ee/pood/konto...d-paper-121118

        Kommentaar


          Tramaivõi, mida v*ttu mis kavad jõuludeks tehtud on. 0 jõulufilmi pm nagu mida perset? Faking pedekari

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Tramaivõi, mida v*ttu mis kavad jõuludeks tehtud on. 0 jõulufilmi pm nagu mida perset? Faking pedekari
            üksinda kodus ja nisa king ju olid. mismõttes 0? Shrek vist ka

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              üksinda kodus ja nisa king ju olid. mismõttes 0? Shrek vist ka
              Elf jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Tramaivõi, mida v*ttu mis kavad jõuludeks tehtud on. 0 jõulufilmi pm nagu mida perset? Faking pedekari
                keegi veel vaatab filme eesti reklaamikanalitelt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  keegi veel vaatab filme eesti reklaamikanalitelt?
                  Vanaemaga jõululauas glögi juues hakkab keegi tõmbama üksinda kodus 1080p-s ja eestikeelseid subtiitreid otsima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Tramaivõi, mida v*ttu mis kavad jõuludeks tehtud on. 0 jõulufilmi pm nagu mida perset? Faking pedekari
                    Ma päeva küll ei mäleta aga mingi hommik tuli "Jõuluvana vend Fred Claus" vms ja eila õhtu oli see Tim Allen jõulufilm. Nii, et midagi ikka on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Ma päeva küll ei mäleta aga mingi hommik tuli "Jõuluvana vend Fred Claus" vms ja eila õhtu oli see Tim Allen jõulufilm. Nii, et midagi ikka on.
                      Jep, eila veel oli a täna ja homme emmigi.

                      Kommentaar


                        Palju kirutud et kogu tvprogramm oli jube nõrg pühade ajal. Mis oli kõige parem film/saade mis jõuluperioodil eetris oli eesti kanalites?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Palju kirutud et kogu tvprogramm oli jube nõrg pühade ajal. Mis oli kõige parem film/saade mis jõuluperioodil eetris oli eesti kanalites?
                          Sõrmuste isand. Ma telekat muidu ei vaata üldse, kuid selle triloogia sai peaaegu täis ulatuses vaadatud.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Palju kirutud et kogu tvprogramm oli jube nõrg pühade ajal. Mis oli kõige parem film/saade mis jõuluperioodil eetris oli eesti kanalites?
                            Mingi ETV Värk, mida juhtis Jarek Kasar ehk Chalice. Üks väheseid, mis oli reaalselt huvitav.

                            Kommentaar


                              Süvari/Tiisler treiler oli nii s..t ,et pikapeale muutus juba heaks!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Süvari/Tiisler treiler oli nii s..t ,et pikapeale muutus juba heaks!
                                Miskus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X