320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Envo OÜ on 3 päeva tagasi oma maksuvõla tasunud. Ju siis ikka hingitseb? Samale aadressile registreeritud ka Envo Korstnad OÜ

    15.02.2017 Ettevõtte krediidisoovituse muutumine.
    Eelmine krediidisoovitus: "oota". Uus krediidisoovitus: "jah".
    14.02.2017 Maksuvõlgnevuse vähenemine.
    Maksuvõlgnevus vähenes 203,29 EUR-i, intress suurenes 0,14 EUR-i.
    13.02.2017 Maksuvõlgnevuse suurenemine.
    Maksuvõlgnevus suurenes 0,00 EUR-i, intress suurenes 0,12 EUR-i.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc.
      Kus kohas on salvestatud hetkel etv 2 es eetris olev "hamlet" ?
      See? http://arhiiv.err.ee/vaata/hamlet-187773
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Dominiiklaste kloostris, kui sellest abi on
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar




          Kes on need müstilised registreerimata kasutajad, kes soccerneti foorumit loevad? Kas kasutajad, kes muidu ei viitsi sisse logida? Mingid muud vennad, kes ei viitsi end regada? Ma olen tihti tähele pannud, et näiteks panustamise alafoorumit on lugemas 90% registreerimata kasutajaid.

          Küsimus pigem soccerneti adminnidele ehk?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


            Kes on need müstilised registreerimata kasutajad, kes soccerneti foorumit loevad? Kas kasutajad, kes muidu ei viitsi sisse logida? Mingid muud vennad, kes ei viitsi end regada? Ma olen tihti tähele pannud, et näiteks panustamise alafoorumit on lugemas 90% registreerimata kasutajaid.

            Küsimus pigem soccerneti adminnidele ehk?
            Antud pildi järgi küsiks ka, et mis toimus 23.01.2016 kell 04:16?

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Antud pildi järgi küsiks ka, et mis toimus 23.01.2016 kell 04:16?
              Bottide rünnak oli mingi moment, siis vist tehtigi rekord.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                Kes on need müstilised registreerimata kasutajad, kes soccerneti foorumit loevad? Kas kasutajad, kes muidu ei viitsi sisse logida? Mingid muud vennad, kes ei viitsi end regada? Ma olen tihti tähele pannud, et näiteks panustamise alafoorumit on lugemas 90% registreerimata kasutajaid.

                Küsimus pigem soccerneti adminnidele ehk?
                Mul tutvusringkonnaski päris palju inimesi, kes loevad aktiivselt foorumit, aga ei postita kunagi või ei oma üleüldse kasutajatki.

                Kommentaar


                  Mis tõbi vaevab Triin Ojastet? Eesti arstid on haledad,sponsorauto ei aita,Trump on ka võimul....mida teha?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Mul tutvusringkonnaski päris palju inimesi, kes loevad aktiivselt foorumit, aga ei postita kunagi või ei oma üleüldse kasutajatki.
                    Sama siin, kuid ilmselt on see aga tavapärane, et suuremates foorumites on külastajaid rohkem kui kasutajaid.

                    Kommentaar


                      Kas kellelgil on jagada WinXP peal olevat Minesweeper'i ja Solitaire'i?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Kas kellelgil on jagada WinXP peal olevat Minesweeper'i ja Solitaire'i?
                        Kui sa ütled, kas ja kuidas seda XP seest välja saab pigistada, siis võin asja ette võtta.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Minesweeper: http://www.minesweeper.info/downloads/WinmineXP.html
                          Solitare saad Windows Storest. Või see peaks ka olema nö vana välimusega?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                            Kes on need müstilised registreerimata kasutajad, kes soccerneti foorumit loevad? Kas kasutajad, kes muidu ei viitsi sisse logida? Mingid muud vennad, kes ei viitsi end regada? Ma olen tihti tähele pannud, et näiteks panustamise alafoorumit on lugemas 90% registreerimata kasutajaid.

                            Küsimus pigem soccerneti adminnidele ehk?
                            Suur enamus on erinevate otsingumootorite crawlerid, kes indekseerivad foorumi lehekülgi, et parandada otsingutulemusi. Ehk kui keegi googeldab näiteks "telekavaataja" siis tänu crawleritele on soccerneti foorum esimeste vastete seas. Arvestades reklaamide hulka, siis selletõttu külastab ka foorumit mingi arv bote.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Kui sa ütled, kas ja kuidas seda XP seest välja saab pigistada, siis võin asja ette võtta.
                              XP-ga arvuti pealt saab C:/Windows/System32 ja otsida sealt sol.exe

                              Algselt postitas risto Vaata postitust
                              Minesweeper: http://www.minesweeper.info/downloads/WinmineXP.html
                              Solitare saad Windows Storest. Või see peaks ka olema nö vana välimusega?
                              Minesweeperi sain kätte, aitäh. Solitaire'i tahaks kah vana välimusega. Windows 7 ja edasi versioonid on ausalt öeldes halvad.

                              Kommentaar


                                Soovitage meestejuuksurit Tallinnas.

                                Ideaalmaailmas võiks olla taskukohane, lühikese (olematu) järjekorraga ja kvaliteetse teenusega (oskab juukseid lõigata ka kääridega, mitte ainult masinaga).
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X