320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Mul oli järgmisel hommikul korralik peavalu ja iiveldama ajas terve päeva. Söögiisu iseenest ei kannatanud, füüsilise töö kohapealt raske öelda- mul süstikoht valutas 5/10st( naisel on nt siiani (6 päeva hiljem) õlal sinikas). Ja tarvitada soovitati rohkelt vett, niiet alko tarvitamist vaevalt ametlikult heaks kiidetakse.
    Mul oli mõlema süsti järel lihtsalt süstikoht valus ja kange ja kätt ei saanud üles tõsta normaalselt. Ja umbes 24h hiljem polnud enam midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Mul oli mõlema süsti järel lihtsalt süstikoht valus ja kange ja kätt ei saanud üles tõsta normaalselt. Ja umbes 24h hiljem polnud enam midagi.
      No sa oled ju selline liberaal ka, et nagunii sa kätt normaalselt ei tõsta.

      Mul ei soovitatud pärast süsti sauna minna, aga mul tuli see alles saunas pärast meelde. Mingeid muid vaegusi pold.

      Kommentaar


        3 päeva pärast doosi ei tasu juua, möjutab vaktsiini möju nagu ikka rohtudega on. Kui arvad, et retseptitablasid viinaga lahmida on ok, siis anna minna
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Käin aastaid juba iga kahe kuu tagant verd andmas ja varem hemoglobiiniga probleeme pole olnud. Kaks kuud tagasi oli natuke madal, aga normi piires. Nüüd jäi grammike puudu miinimummäärast ja ei saanudki verd anda. Kas kellelgi sarnaseid kogemusi olnud ja oskab ehk soovitada, kuidas järgmiseks korraks normi saada tase? Muidu ise kuidagi küll ei tunneta, et tase madal oleks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rääk Vaata postitust
            Hei, kas keegi on viimasel ajal käinud Lätis? ametlikud infokanalid on maalivad asjast suhteliselt karmi pildi - esimesse kontrollpunkti ja pulk ninna (https://europa.eu/youreurope/citizen...a/index_et.htm). Kas piiril tehakse vaid pistelist kontrolli ja see testimine on rohkem n.ö soovituslik või on reeglitel tõsi taga? Tänud.
            Eile tulin sealt. Polnud mingit kontrolli kuskil.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
              Käin aastaid juba iga kahe kuu tagant verd andmas ja varem hemoglobiiniga probleeme pole olnud. Kaks kuud tagasi oli natuke madal, aga normi piires. Nüüd jäi grammike puudu miinimummäärast ja ei saanudki verd anda. Kas kellelgi sarnaseid kogemusi olnud ja oskab ehk soovitada, kuidas järgmiseks korraks normi saada tase? Muidu ise kuidagi küll ei tunneta, et tase madal oleks.
              Söö rauarikast toitu või krõbista rauatablette.

              Kommentaar


                Söö peeti, kõige kiirem ja lihtsam viis. (Imo maitsev ka)
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                  Käin aastaid juba iga kahe kuu tagant verd andmas ja varem hemoglobiiniga probleeme pole olnud. Kaks kuud tagasi oli natuke madal, aga normi piires. Nüüd jäi grammike puudu miinimummäärast ja ei saanudki verd anda. Kas kellelgi sarnaseid kogemusi olnud ja oskab ehk soovitada, kuidas järgmiseks korraks normi saada tase? Muidu ise kuidagi küll ei tunneta, et tase madal oleks.
                  KORRALDUSKOMITEE ESIMEES: Jaak Mae
                  jaak@suusaliit.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                    Käin aastaid juba iga kahe kuu tagant verd andmas ja varem hemoglobiiniga probleeme pole olnud. Kaks kuud tagasi oli natuke madal, aga normi piires. Nüüd jäi grammike puudu miinimummäärast ja ei saanudki verd anda. Kas kellelgi sarnaseid kogemusi olnud ja oskab ehk soovitada, kuidas järgmiseks korraks normi saada tase? Muidu ise kuidagi küll ei tunneta, et tase madal oleks.
                    Lisaks peedile söö veel maksa. Aga... muidugi võid lisaks lasta uurida, kas keha rauavarude ladu on täis või mitte. Et kas vaimne või füüsiline pool on paigast ära. Liigne stress viib muidu hemo alla, kuigi laos on rauda piisavalt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      3 päeva pärast doosi ei tasu juua, möjutab vaktsiini möju nagu ikka rohtudega on. Kui arvad, et retseptitablasid viinaga lahmida on ok, siis anna minna
                      3 päeva pärast joomine mõjutab mrna vaktsiini?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        3 päeva pärast joomine mõjutab mrna vaktsiini?
                        Mulle anti küll soovitus samal päeval mitte juua. Ma eeldan, et valge viina puhul see ei kehti. Samamoodi ei tohiks trenni teha. Väidetavalt see noor päästja, kes vaktsiini järel suri, läkski pärast vaktsineerimist samal päeval jõusaali.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Mulle anti küll soovitus samal päeval mitte juua. Ma eeldan, et valge viina puhul see ei kehti. Samamoodi ei tohiks trenni teha. Väidetavalt see noor päästja, kes vaktsiini järel suri, läkski pärast vaktsineerimist samal päeval jõusaali.
                          Väidetavalt ei tohi ka täiskuu ajal vaktsineerida, kui ei taha kokaiini panna.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            3 päeva pärast joomine mõjutab mrna vaktsiini?
                            Pfizeriga oli jah selline soovitus
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Äkki nad vaatasid teile lihtsalt näkku ja ütlesid, et ärge täna jooge? või siis mõnele, et ürita kolm päeva mitte juua. Noh, nagu rahvatervise mõttes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Äkki nad vaatasid teile lihtsalt näkku ja ütlesid, et ärge täna jooge? või siis mõnele, et ürita kolm päeva mitte juua. Noh, nagu rahvatervise mõttes.
                                Ma paranoilisena tegelt vaatasin googlest ametlikke nöuandeid ja seal oli kirjas. Et noh, kui pruut arvas, et teeme möned kiired siidrid, siis tuli minult kerge njet ja viisakas selgitus. Sellega panin muidugi ilmselt pange, et trenni läksin ikka
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X