320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RuneScape
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Kõik religioosselt jälgitavad foorumid on välja surnud ju.
      Kas HinnaVaatluse foorum ka vãlja surnud ?!?
      When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
        Eesti-Läti mängul tegid fännisärgis vellod fännitribüünil trummitaguja läheduses jumala avalikult täiesti tavalist haisu-sigaretti, nii et asi see väike veip nüüd seal statal ära pole kannatada
        Fännitribüünile kaubeldi kunagi ammu-ammu see suitsutegemise õigus välja, mõned kasutavad seda õigust siiani.

        Kommentaar


          Kui suur protsent Soomes elavatest eestlastest ei oska soome keelt?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kui suur protsent Soomes elavatest eestlastest ei oska soome keelt?
            Oleneb kas sa mõtled neid, kes elavad või neid kes käivad kuus mõned nv Eestis ka? Ise arvan, et kokku umbes 20-30 protsenti(selle sees ka eestivenelased) ei saa peaaegu midagi aru.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kas kultuuriministriks ei pandagi üldiselt selliseid naljakaid inimesi, et kultuuriinimesed suurest stressist head kultuuri kütma hakkaks?
              Mai teagi. Mu arust nad lihtsalt veits lollakad (Eplik & Pehk tsitaico)
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Risto234 Vaata postitust
                Kas HinnaVaatluse foorum ka vãlja surnud ?!?
                See pole minu tassike.

                Küsimus ka. Ma saan aru, et Anneli Ott patseerib päevast päeva igast kultuuriüritustel ettekäändega, et tal on negatiivne test taskus. Kes testimise kinni taob? See tuleb vist mingi 4x joogid autosse kuus?
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Kas keegi on kasutanud Elisa üle õhu piiramatu koduinterneti paketti? Kuidas on, kas on väärt võrreldes nende piiratud pakettidega? Pole kunagi Elisa internetiga kokku puutunud, tea kas kannatab üldse kriitikat?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    See pole minu tassike.

                    Küsimus ka. Ma saan aru, et Anneli Ott patseerib päevast päeva igast kultuuriüritustel ettekäändega, et tal on negatiivne test taskus. Kes testimise kinni taob? See tuleb vist mingi 4x joogid autosse kuus?
                    Kunagi sattusin ühe TA ametnikuga veidi rääkima, kes ütles, et sotsiaalministeerium nõudis endale (mälu järgi) 300 000 kiirtesti, kuna, noh, nad on ikkagi eesliin!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Kas keegi on kasutanud Elisa üle õhu piiramatu koduinterneti paketti? Kuidas on, kas on väärt võrreldes nende piiratud pakettidega? Pole kunagi Elisa internetiga kokku puutunud, tea kas kannatab üldse kriitikat?
                      Sõltub naabritest, enne kaabli vedamist oli sama pakett ja siis ikka väga sõltus ajast, kas telku ei haki ja nett on kasutatav. Tipptundidel, nt õhtuti polnud kõige parem kvaliteet. Samas eks sõltub ka konkreetsest asukohast, masti lähedusest, koormusest jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                        Kas keegi on kasutanud Elisa üle õhu piiramatu koduinterneti paketti? Kuidas on, kas on väärt võrreldes nende piiratud pakettidega? Pole kunagi Elisa internetiga kokku puutunud, tea kas kannatab üldse kriitikat?
                        Ma ei soovitaks Elisat netikasutuse poolelt mitte kellelegi, kes natukenegi rohkem ringi liigub kui poodi ja tagasi.

                        Kommentaar


                          Oi blinn, et pigem Telia üle õhu kui Elisa?
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            Oi blinn, et pigem Telia üle õhu kui Elisa?
                            Oleneb piirkonnast, aga ma ütleks isegi, et pigem Tele2 enne Teliat.
                            Võimalik, et Tele2 mobiilsete klientide arv on väiksem kui Telial ning seetõttu koormus mastile ka leebem.

                            Elisat soovitaks ka oma kogemusest vältida.

                            Muidugi võid ju küsida testiks kõigilt sim-i ja testida. Eelmine suvi anti väga lahkelt.

                            Kommentaar


                              Elisal on iga öö kella 2 paiku raskusi interneti kohaletoimetamisega üle õhu....või siis läheb just siis HUGE allalaadimine lahti mingites piirkonna perekondades.

                              Kommentaar


                                Üle õhu internet. Kvaliteet ja kiirus sõltub piirkonnast. Tasub proovida kõiki. Ise proovisime Teliat vanast harjumusest. Max download 8Mbps ja kõikuv ühendus. Samas kohas Elisa sikutab 40Mbps alla ja stabiilsem. Mõlemad olid välise antenniga (ruuteriga).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X