320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    pikevahe hoidmine just selliseid jobusid käima tõmbabki, kes sõeluda ihkavad. ise muudkui taganed, et pikivahet edasi hoida. sõelujad ei saa kunagi sõelutud.
    Sõida mööda või hoia pikivahet. Lihtne.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Sõida mööda või hoia pikivahet. Lihtne.
      iga ettekeeraja võtab su pikivahe pooleks. ega nad siis kohe mööda saa järgmistest. on sellest raske aru saada? on ka idioote, kes ei viitsi sust õieti möödagi saada, kui ette keeravad juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        iga ettekeeraja võtab su pikivahe pooleks. ega nad siis kohe mööda saa järgmistest. on sellest raske aru saada? on ka idioote, kes ei viitsi sust õieti möödagi saada, kui ette keeravad juba.
        C'est La Vie
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Mind häirivad need, kes ei oska tõmbluku-meetodit kasutada. Nahhui sa poole rea pealt seisvasse ritta tõmbad ja absoluutselt kõik seisma sunnid? Sõida rea lõpuni ja vahetage kerges liikumises üle ühe oma rida ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            Mind häirivad need, kes ei oska tõmbluku-meetodit kasutada. Nahhui sa poole rea pealt seisvasse ritta tõmbad ja absoluutselt kõik seisma sunnid? Sõida rea lõpuni ja vahetage kerges liikumises üle ühe oma rida ära.
            Minusuguste munnide pärast, sest ma üldjuhul ei viitsi vahele lasta kui mõni konn ei oska õigel ajal reastuda.

            Kommentaar


              Mul on vandenõuteooria!

              Nimelt ei tulnud mulle nädal aega ühtegi autogrammikirja, eile tuli korraga neli. Kuu lõpp oli ja eile siis kuu algus, et mingi "hoi, me kuu lõpus ei tee lisakannet!"-kokkuhoid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul on vandenõuteooria!

                Nimelt ei tulnud mulle nädal aega ühtegi autogrammikirja, eile tuli korraga neli. Kuu lõpp oli ja eile siis kuu algus, et mingi "hoi, me kuu lõpus ei tee lisakannet!"-kokkuhoid?
                Kuule, see karsklus ei mõju sulle hästi.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kas ma kuulsin õigesti, Osila tegi faktivea? Island võitis Rumeeniat ütles minu meelest! ERR spordiosakond tuleb nüüd küll laiali saata!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kas ma kuulsin õigesti, Osila tegi faktivea? Island võitis Rumeeniat ütles minu meelest! ERR spordiosakond tuleb nüüd küll laiali saata!
                    Cancel Osila!

                    Kommentaar


                      Meil on siin väga erinevate erialade inimesi ja mul kerkis esile üks küsimus..

                      Kas üldiselt on Eestis selline probleem nagu laste kodutus kadunud? Ma mäletan, et kuskil 2000 alguses oli erinevaid sotsiaal programme nagu Riskilaps vms ja sellisest asjast reaalselt räägiti, aga tuleb tõdeda, et pole ammu kuulnud sellest.

                      Kommentaar


                        Kui hapukoorepakk on kinni, s.t täis, kas siis võib öelda, et hapukoor on ennast täis?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kunagi vist küsisin või mitte,aga mis hooajal Flora särgid olid Aversi tehtud,VH Sportmedia oli sponsor veel. Hirmsalt väikse kaelaauguga ka! Enne Nike-i,aga millal see Nike tuli kes sedagi mäletab.
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Tundub et 3 viimast kysimust on LIIGA rumalad isegi siinse teema jaoks

                            Kommentaar


                              No ma küsin ka ühe rumala. Miks ei ole miljard miljon miljonit, mitte 1000 miljonit. järgiks nagu loogikat, aga pärast miljonit tuleb error sisse
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                No ma küsin ka ühe rumala. Miks ei ole miljard miljon miljonit, mitte 1000 miljonit. järgiks nagu loogikat, aga pärast miljonit tuleb error sisse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X