320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas seal mingi selline konks pole, et iseenesest on nett olemas, aga kui täis rongiga saabub kehvema leviga piirkonda mingi sadakond telefoni ehk kasutajat, siis lööb andmemahu umbe?
    eks tõenäoliselt ole asi selles jah. ja ilmselt on konks ka rongi kiiruses jne. samas on ka alasid, kus levipulgad on kenasti täis.

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

    Mitte, et probleemi ei oleks, proovin lihtsalt seletada. Elanikkond raudteede mõningatel lõikudel on siiski hõre ja kui tarbijad taga, siis ta ei levi väga kaugele ka. Majanduslikult on ilmselt mõtekas panna maste sinna, kus on 90%, mitte kus 0,1% korra kvartalis läbi sõidab. Oleks tore küll, aga ma mõistan, miks seda tehtud ei ole.
    see on seletatav jah sellega, et eraoperaatorid teevad täpselt nii vähe kui võimalik, aga siin võikski olla riigi roll nõuda paremat teenust strateegilistel trassidel. rongid sõidavad regulaarselt iga päev, mitte korra kvartalis. ja sidekvaliteet võiks ju 21. sajandil olla teedeinfra üks musthave komponent.

    Kommentaar


      Nii mõnedki meist valivad transpordivahendiks rongi või bussi just selleks, et saaks sõidu ajal tegeleda tööasjadega. Elu24 poole pöördunud lugeja palus meil uurida, mis põhjusel on rongis internetiühendus kehvem kui bussis.


      «Elroni rongides kasutame me kolme Eesti mobiilioperaatori teenust samal ajal ning seda liikuvas rongis, kus levi ja andmeside kiirused pidevalt muutuvad. Reisijate jaoks võib probleeme tekkida siis, kui sessioon liigub ühe operaatori pealt teise peale ning siis võib sessioon ka katkeda,» selgitab Kulderknup.

      «Lisaks tavaklassis olevale WiFile kasutame interneti liikluse optimeerimiseks RebelRoami teenust. Nende poolt pakutav teenus proovib põhimõtteliselt andmeside mahtu vähendada läbi videovoo mahu vähendamise ning blokeerides taustaprotsesside andmesidet. Taustaprotsesse piiratakse aga sellepärast, et inimene ei pruugi aru saada ega isegi teada, et näiteks olles telefoniga puhkuse ajal teinud palju pilte, siis vaikimisi neid ei sünkroniseerita, kuni seade on mobiilse interneti küljes.»

      «Niipea kui inimene tuleb rongi ja telefon ühendub WiFiga, hakkab telefon hoogsalt pilte pilve laadima. Kuna kiirus ühe kliendi kohta on rongis piiratud, võibki kliendile tunduda, et internet on aeglane. Sama lugu on ka süsteemivärskendustega, mida tavaliselt üle mobiilse ühenduse ei tehta, aga olles WiFis, hakatakse alla laadima,» räägib Elroni esindaja. Samuti juhib ta tähelepanu sellele, et Elroni rongides sõidab korraga tunduvalt rohkem reisijaid kui bussides.

      Kommentaar


        Kas ostukobtroll märgitakse tšekile ka? Selveris/partnerkaardi lehel online.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Jah. Kui viis järjestikust edukalt läbid ja tšekid Presidendi Kantseleisse saadad, siis saad Valgetähe teenetemärgi ka.

          Samas. Võttes arvesse seda, mille alusel (värksed ja varem eksinud kliendid) kliente ostukontrolli võetakse, siis pole vast mõtet koodi risustada.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mõnu on siin rääkinud oma koristajast. Kas Mõnu või keegi teine oskab mingit hea hinna-kvaliteedi suhtega koristajat või koristusteenust soovitada Tallinnas? Samuti, mõned korrad kuus korteri koristamiseks.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Mõnu on siin rääkinud oma koristajast. Kas Mõnu või keegi teine oskab mingit hea hinna-kvaliteedi suhtega koristajat või koristusteenust soovitada Tallinnas? Samuti, mõned korrad kuus korteri koristamiseks.
              Mulle soovitas siin keegi toona moppi.ee-d. Siiani üsna okeilt käinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                Mulle soovitas siin keegi toona moppi.ee-d. Siiani üsna okeilt käinud.
                Tänud. Kuidas see protsess käib? Lased koristaja uksest sisse ja tuled 3 tunni pärast tagasi? Annad koristajale võtmed ja käib kokkulepitud aegadel kui sind pole kodus?
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust

                  Tänud. Kuidas see protsess käib? Lased koristaja uksest sisse ja tuled 3 tunni pärast tagasi? Annad koristajale võtmed ja käib kokkulepitud aegadel kui sind pole kodus?
                  Lased ta sisse. Ütled, et mis ja kus. Jätad võtme ja ta paneb selle postkasti.

                  Kommentaar


                    kas Mõnu teenib influentserina pappi ka? kaesin isegi moppi.ee üle, aga ma olen ses mõttes vanakooli inimene, et kui võõra külla kutsud, siis tahaks ju enne korteri enamvähem korda teha. beats the purpose.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                      Lased ta sisse. Ütled, et mis ja kus. Jätad võtme ja ta paneb selle postkasti.
                      aga mis ta tavaliselt teeb siis? Võtab tolmu ja peseb põranda, köögi ja vannitoa?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        kas Mõnu teenib influentserina pappi ka? kaesin isegi moppi.ee üle, aga ma olen ses mõttes vanakooli inimene, et kui võõra külla kutsud, siis tahaks ju enne korteri enamvähem korda teha. beats the purpose.
                        Ma ka, aga there are layers to this shit.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                          aga mis ta tavaliselt teeb siis? Võtab tolmu ja peseb põranda, köögi ja vannitoa?
                          Vannitoa teeb korralikult üle. Peseb kahe toa põranda, kööginurga teeb üsna korralikult jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            Vannitoa teeb korralikult üle. Peseb kahe toa põranda, kööginurga teeb üsna korralikult jne.
                            Perf, täpselt see mis ma vajan. Läheb loosi. Tänud.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Kust tellida jalkatrenni veste, nt viiekaupa..
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Kas keegi kurat oskab öelda miks Rammstein masse erutab? Ma saan Metallicast veel aru veidi, 90ndatel peksti Whiskeyinthejari igal pool ja Nothingelsemattersit jne, aga Rammstein? Selline tunne nagu iga metalikauge Eesti inimene oleks võtnud põhimõtteks seda bändi vaadata 100 euro eest ja absoluutselt ei loe fakt, et nad ainult Duhasti teavad ja pädevamad vb kaht lugu veel.

                                Ma olen ise igati metalis sees, Rammstein ka meeldib, aga sellest massifenomenist ei saa aru. Ise livel pole just seetõttu, et ei taha väga 120 m kauguselt täpikesi vaadata ja 7-euroseid õllesid juua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X