320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kuna Delfi oma podcaste (mind huvitab eelkõige Mehed ei Nuta) enam Soundcloudi ei pane, siis nad erinevatesse agregaatoritesse (podbean, podtail jms) ei ilmu. Kas on mingi workaround sellele, et oleks võimalik neid alla laadida, mitte voogedastusega kuulata?
    MInul jõudis Podcast Addicti kaudu hoolimata Soundcloudist loobumisest see saade vanaviisi kohale ja oli allalaaditav.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Algselt postitas rauulo Vaata postitust

      MInul jõudis Podcast Addicti kaudu hoolimata Soundcloudist loobumisest see saade vanaviisi kohale ja oli allalaaditav.


      Siin ma selle nädala saadet ei näe?

      Kommentaar


        https://api.delfi.ee/media-api-podca...5106b7a755.rss
        See on RSS link mida minu Androidi podcasti rakendus (Antennapod) kasutab ja seal see toimib.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Mida Viaplay premmi kommentaatorid nüüd järgmised kaks nädalavahetust teevad? Pannakse Bundesliga peale üle?

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Mida Viaplay premmi kommentaatorid nüüd järgmised kaks nädalavahetust teevad? Pannakse Bundesliga peale üle?
            Äkki mängivad kuskil Kataris kiirelt ära?

            Kommentaar


              Kas Jüri Jürgens(Oliveri isa) on rahvuselt venelane?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Kuidas kasutajaid uues foormis blokeerida?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kuidas kasutajaid uues foormis blokeerida?
                  Ülevalt "kasutaja seaded", sealt "konto" ja kõige all on "ignore list".
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    On's keegi üllatunud?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui ma olen rott ja genekat ei jaksa osta, siis kas on võimalik töötava auto pealt läbi piisava inverteri maja toita? Oletame keskmine auto millel on aku 100Ah, siis mis on maksimaalne wattide output?
                      Ei mõtlegi kahte sügavkülma töös hoida vaid pigem valgustus ja ruuter jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Kui ma olen rott ja genekat ei jaksa osta, siis kas on võimalik töötava auto pealt läbi piisava inverteri maja toita? Oletame keskmine auto millel on aku 100Ah, siis mis on maksimaalne wattide output?
                        Ei mõtlegi kahte sügavkülma töös hoida vaid pigem valgustus ja ruuter jne.
                        Vool korda pinge ja saad võimsuseks 1200 W, mida saad siis tund aega kasutada.
                        Kvaliteetne inverter võib maksta üsna kopsaka summa ehk erilist kokkuhoidu ma usun sa ei saa. Võid muidugi läbi teha ja tulemustest teada anda, oleks päris huvitav majanduslik katsetus.
                        ​​​​​

                        Kommentaar


                          meil on peaaegu-superstaar M. Männiste, kes singleid välja annab ja muusikalides üles astub, aga muuseas aitab Esiliigas Nõmme Unitedil ka Flora duublit kotti pista jne. on temast siis pigem Taukarit või jalgpallurit loota?

                          Kommentaar


                            Õu, lapsevanemad.
                            Ma pean siin üks tööpäeva õhtu viima poisi koos tema lasteaiakaaslanna (ja tema emaga) kuhugi kohta, kus saaksid lapsed midagi harivat teha ja mina siis selle emaga ka rahulikult vestelda. Mingi põnevam muuseum või miskit muud sarnast ei ole veidi kauem lahti, kui ainult kella kuueni?

                            Millised on pädevamad lastele mõeldud söögikohad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Õu, lapsevanemad.
                              Ma pean siin üks tööpäeva õhtu viima poisi koos tema lasteaiakaaslanna (ja tema emaga) kuhugi kohta, kus saaksid lapsed midagi harivat teha ja mina siis selle emaga ka rahulikult vestelda. Mingi põnevam muuseum või miskit muud sarnast ei ole veidi kauem lahti, kui ainult kella kuueni?

                              Millised on pädevamad lastele mõeldud söögikohad?
                              Pole lapsevanem, aga Rocca platsil tivoli saadate lapsed sinna ja saate Mäkis Joel Ostrati burkse nosida.

                              Kommentaar


                                Kusjuures ongi nagu ainsad legaalsed "õhtul lapsega õue, kui ilm pole enam nii hea" variandid kaubanduskeskused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X