320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    No need muudame Dõmoviteks, Dmitrjeviteks ja Sosnakovideks, et asi liiga segaseks ei läheks.
    Hea plaan, tagasi 19. sajandi venestamise ajajärku.

    Kommentaar




      Mul on reaalne küsimus mis mõte on sellistel artiklitel kui isegi ei tooda välja palju antud ettevõte on valmis inimestele palka maksma, nii tunni kui kuupalga näol. Sest kui see on naeruväärselt väike, siis sorry bro - aga sinu koht pole ettevõtluses kui sa ei suuda konkurentsivõimelist palka maksta.

      Kommentaar


        Mis värk selle kodumaise maasikaga on....miks see ei vöi Poolast olla? Toite-maitseväärtus on parem v niisama? Mitu venda kasvatab ka kodumaist arbuusi, aga keegi ei osta lihtsalt....arbuus on arbuus, hind loeb
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          https://maaleht.delfi.ee/artikkel/12...kusagilt-votta

          Mul on reaalne küsimus mis mõte on sellistel artiklitel kui isegi ei tooda välja palju antud ettevõte on valmis inimestele palka maksma, nii tunni kui kuupalga näol. Sest kui see on naeruväärselt väike, siis sorry bro - aga sinu koht pole ettevõtluses kui sa ei suuda konkurentsivõimelist palka maksta.
          Selle maasikaihaluse + kasvatajate nurina võtab hästi kokku see

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Mul on reaalne küsimus mis mõte on sellistel artiklitel kui isegi ei tooda välja palju antud ettevõte on valmis inimestele palka maksma, nii tunni kui kuupalga näol. Sest kui see on naeruväärselt väike, siis sorry bro - aga sinu koht pole ettevõtluses kui sa ei suuda konkurentsivõimelist palka maksta.
            ma ei usu, et see bizniz nii mustvalge on... aga eks internetis on hea paukuda.

            pakun lampi, et korjamine on ilmselt tüki/koguse põhjal tasustatud... labour cost on hinna komponendi üks osa ja tüübil on vaja konkureerida teiste tootjate ja import maasikatega. Sellesmõttes tore, kui saaks rohkem maksta... aga kui maasikaid realiseerida ei õnnestu on jälle perse majas.

            See kas kellegi koht on ettevõtluses või mitte... no eks elu paneb asjad paika. Antud näite puhul ju maasikabizniz lõpetati ära...

            Kommentaar


              Eks see per hektar toetus ole ka riigiti erinev. Samaaegselt masinate hinnad riigiti nii ei erine. Et kui rääkida efektiivsuse võimekusest riigiti eksole.

              aga nõus selle mõtttega, et Hiina vs Eesti küüslauk silmaga nähtav erisus, rääkimata maitsest. Aga mingi maasikas vm, mida 3x aastas max reaalselt sööd, gtfo.

              Kodumaine põllumajandus peab meie kõigi jaoks eksisteerima ja olema doteeritav ühiselt, aga minge puci oma maasikate, vaarikatega.

              Küüslaugu puhul btw, nõudlust kodumaise toote osas rohkem kui tootlus, tõsi, takistavaks faktoriks meie laiuskraad ja produkti “eluiga”.

              Kommentaar


                kunagi 90ndatel käisid eestlased Soomes maasikaid korjamas

                Kommentaar


                  Kuidagi märkamatult on "maasikate kasvatajad on hädas, sest inimesi ei lasta riiki" teemast saanud a la "pistke need maasikad rosinasse".
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Palju turul kilo maksab? Ikka seal 20 EUR juures?

                    Kommentaar


                      Kuidas ma kõmmita endale lattu Westonseid mingi 1000 tk osta saaks? Kuidagi scammimiseks on läinud see hind viimasel ajal, ise tekitad turu ja ise maksad otsa....

                      Võib privas ka kirjutada.

                      Kommentaar


                        Ma tean ühte tüüpi kes realselt toimetab järgmiselt:
                        KM kohuslane OÜ, põhitegevusalaks oli mingi toitlustus vms (emtak koodi ei viitsi otsida), kodulehekülg vms pakub kodumajutust ja kodukohvikut ning ürituste orgunni

                        Põmpst tegelikult kui tahad kohvikusse minna siis vabu aegu ei ole. Käive tuleb mingite muude ürituste vms korraldamisest. toit ja jook sisuliselt KM vaba.

                        variant 2: leia mingi toitlustusettevõte kes sulle need müüb aga arvele märgib konsultatsiooni vms... arved võta alla 1000 eurised, siis EMTAs ei lähe automaatvõrdlusesse.

                        variant 3: lihtsalt osta ja kanna tegevuskuludesse. Jällegi soovitatavalt alla 1000 eest/kuus

                        Kommentaar


                          Teinekord võib ka lihtsalt vaadata, mida laevade poodides müüakse. Eckeröline'ist saab hetkel Vintage Henry kätte ca 2,60 eur/pudel.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Teinekord võib ka lihtsalt vaadata, mida laevade poodides müüakse. Eckeröline'ist saab hetkel Vintage Henry kätte ca 2,60 eur/pudel.
                            Kõik ei käi "teinekord" laevade peal.

                            Kommentaar


                              Diiler toob. Mul oma rummiga varustaja. Eestis heal päeval 46 EUR pudel, laevas 38 EUR

                              Kommentaar


                                Palju selle raamatute müügiga siis USA-s teenib? Et mingi protsent raamatult või? Ja kui punase kaelaga valge mees mind püssiga sihib? Valgustage!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X