320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oled sa sada prossa kindel, et mõnelt kõlava nimega MTÜlt viiendiku ära võtmine tähendab kohe viiendikku teemaga tegelemise vähebemist?
    Ma arvan, et isegi rohkem, aga ma olen suhteliselt küüniline ka.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Hea küll. Ma toon korra teise näite.

      Kui Isamaa oli valitsuses ja nad eraldasid mingil hetkel raha näiteks "Pereväärtuste arendamise ja laste heaolu MTÜ"-le, mis siis tegi mingeid projekte, kus räägitakse ja tegeletakse mingil moel antud teemaga, eks. Ütleme, et sai seejärel riigilt iga aasta 100 000 eurot.

      Mingil hetkel tuleb uus valitsus, kärped ja see MTÜ ei saa korraga enam raha.

      Kas siis saab öelda, et "valitsus kärpis täielikult pereväärtused ja laste heaolu" või pigem kärbitakse lihtsalt tegevusi, milles kulutatud investeeringu mõju on küsitav või pigem väike?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Oled sa sada prossa kindel, et mõnelt kõlava nimega MTÜlt viiendiku ära võtmine tähendab kohe viiendikku teemaga tegelemise vähebemist?
        Inimesed põlevad lihtsalt kiiremini läbi. Pealegi ma pakun, et antud valdkonnas pole neid, kes saavad raha, et probleeme välja mõelda.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar

        Working...
        X