320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    üks päris mure.

    Oleks vajadus laenutada paar kilti(ei pea olema tasuta laenutus, võime maksta kaa), aga ei oska enam kuskile pöörduda.... šhoti klubist küsisin, nemad ei tegele laenutamisega. Oskab äki keegi foorumist aidata... kuhu pöörduda või kust otsida.



    putsi kuradi 2 abi teemat... võta nüüd kinni, kumb see õige on...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Kas keegi teab mõnda võrkpallimängu? Ei tea kust otsida. Mitte pakkuda välja miniclipi ja taolisi mänge:P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        pakun välja sellise võrkpallimängu nagu võrkpall. siin pisut reeglitest jms. ega muud polegi vaja kui inimesed, väljak, pall ja pealehakkamine.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas SleepWalking


          pakun välja sellise võrkpallimängu nagu võrkpall. siin pisut reeglitest jms. ega muud polegi vaja kui inimesed, väljak, pall ja pealehakkamine.
          Seekord panid mulle küll ära. lahe.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Viimasel ajal olen ma aktiivselt tegelenud viiruste saatmisega läbi MSN-i. Keegi pole minu teada veel küll nii loll olnud, et mõnd suvalist linki clickinud oleks, aga ebameeldiv on see jama sellegipoolest.
            Oskab keegi midagi soovitada selle vastu? Olen vahetanud viirusekaitset ja teinud mitmeid viiruseskänne kogu kettale, aga abi ei ole olnud.

            Aitäh!

            Edit: Selgituseks nii palju, et viiruseid ei levita siiski mitte mina, vaid MSN ise.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Sama siin. Korra leidsin küll AVG-ga nakatunud failid üles ja kustutasin need, kuid see aitas ainult üheks päevaks...
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Proovi neid siin, ehk aitab

                http://www.sysop.ee/msn/
                või
                http://www.sysop.ee/msn2/
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas taku*


                  üks päris mure.

                  Oleks vajadus laenutada paar kilti(ei pea olema tasuta laenutus, võime maksta kaa), aga ei oska enam kuskile pöörduda.... šhoti klubist küsisin, nemad ei tegele laenutamisega. Oskab äki keegi foorumist aidata... kuhu pöörduda või kust otsida.
                  ma sain paar aastat tagasi sealt pärnu mnt VS-i läheduses olevast poest laenutatud (Karneval on vist nimi?). Ehk leidub neid seal rohkem, kui üks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    sooviks eetsi jlaka koondise vanu mänge ennem 2000 a vshil või cdl ehk sovivad isegi uuemad peale 2000 a, vajaduse korral saan vastu ka midagi pakkuda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      kas teil msn töötab? maitea, aga igatahes mul enam sisse ei logi
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        msni puhul on ju lehekülg, kust saab vaadata kas on viga sinus või serveris. service status.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas kaala


                          kas teil msn töötab? maitea, aga igatahes mul enam sisse ei logi
                          Mul kadusid ka u.10 minti tagasi kõik kontaktid välja, ise sain ikka millegi pärast sees olla:P Nüüd vist asi korras.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            okei, mina sain nüüd igatahes sisse
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              sai tõmmatud Tupac - Resurrection
                              kõik hea, va muidugi see, et häält pole.
                              tra andke mulle üks codec millega töötab ükskõik mis film.
                              mul neid codeceid terve persetäis, aga mõni film ikka ei hakka tööle
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                tupac on elus

                                \\respllcti1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X