320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    mis film see on, täpsemini multikas, kus peategelasteks on kodustatud karu ja looduses elav põder? jookseb coca cola plazas see reklaam

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas 10 Lopez Saldana


      ei tea.
      Open Season:P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Tere! Abi tarvis! Lugu siis selline, et eila tekitasin omale XP Home\'i arvutile peale... Aga heli nagu selle tagajärjel pole... Mingit driveri plaati vms ka nagu mul pole ja miskit tarka nagu pähe kaa pole löönud, mis ma tegema peaks...

        Edit: Hakkama sain. Arvuti aitas ise automaatotisnguga vajalikud driverid leida
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas zaz


          Tere! Abi tarvis! Lugu siis selline, et eila tekitasin omale XP Home\'i arvutile peale... Aga heli nagu selle tagajärjel pole... Mingit driveri plaati vms ka nagu mul pole ja miskit tarka nagu pähe kaa pole löönud, mis ma tegema peaks...

          Edit: Hakkama sain. Arvuti aitas ise automaatotisnguga vajalikud driverid leida
          Teinekord käia Everest peale (kunagine Aida32). Saad teada, mis jubinad su masinas täpsemalt on.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Algselt postitas taku*


            selline küsimus, et oskabe keegi öelda, kuskohas tallinnas on mõni elektroonikakeskus vms... kus saaks mp3 playerit parandada... ekraan on hakand jaurama... ei taha alati pilti näidata... ja lisaks ei tööta enam play nupp ka korralikult.

            ei eta tegelt... aks üldse sellel parandamisel ongi mõtet... oleneb hinnast...
            tr-ipod pole siis ei saa vist.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas Evu


              Algselt postitas taku*


              selline küsimus, et oskabe keegi öelda, kuskohas tallinnas on mõni elektroonikakeskus vms... kus saaks mp3 playerit parandada... ekraan on hakand jaurama... ei taha alati pilti näidata... ja lisaks ei tööta enam play nupp ka korralikult.

              ei eta tegelt... aks üldse sellel parandamisel ongi mõtet... oleneb hinnast...
              tr-ipod pole siis ei saa vist.
              Kui sa leiad samasuguse mittetöötava mudeli, millel antud esemed peaks veel töökorras olema, siis ei tohiks ühelgi suuremal elektroonikagurul tekkida probleeme asjade 1-1 vahetamiega.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Eilse Visa Hinge alguses kõlanud laul, vahetult enne plahvatust. Esitaja ning nimi paluks

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Ega keegi ei tea kuidas www.weekend.ee pilte salvestada enda arvuti?
                  tasuta

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas Martin138


                    Ega keegi ei tea kuidas www.weekend.ee pilte salvestada enda arvuti?
                    tasuta
                    Teed screenshoti ja siis pärast lõikad peindis pildi sealt välja ja seivid

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas Saarlane


                      Eilse Visa Hinge alguses kõlanud laul, vahetult enne plahvatust. Esitaja ning nimi paluks
                      1. Summer in the City - The Lovin\' Spoonful
                      2. Goodbye Bonwits
                      3. Got It Covered - Fu-Schnickens
                      4. John & Zeus
                      5. In Front of the Kids - Extra Prolific
                      6. Papaya King
                      7. Take A-Nother Train
                      8. Iron Foundry
                      9. Waltz of the Bankers
                      10. Gold Vault
                      11. Surfing in the Aquaduct
                      12. Symphony No. 1 (4th Movement) [Excerpt]
                      13. Symphony No. 9 (4th Movement) [Excerpt]

                      Üks neist ma arvan.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        See esimene. Leitud juba, aga tänks. Ülikõva

                        Edit: Laul muidugi

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Kas keegi tarkadest, Martin järsku, oskab mulle öelda et kas minu molli kasutamise eest reklaamis slolehes, ilma minu nõusolekuta on mul lootust pappi saada selle eest. Ühe päeva kannatasin ma veel välja aga kui see terve nädal niiviisi jätkub....

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Sen


                            Kas keegi tarkadest, Martin järsku, oskab mulle öelda et kas minu molli kasutamise eest reklaamis slolehes, ilma minu nõusolekuta on mul lootust pappi saada selle eest. Ühe päeva kannatasin ma veel välja aga kui see terve nädal niiviisi jätkub....
                            Kus, mis reklaam?
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Tule, toeta omasid!

                              Okei, selle netis ma kannatan veel välja aga paberväljaandes juba teist päeva.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Sellist lugu tahaks nagu D-Gän - Seib ja kohe hirmsasti. Endal ei õnnestu kuskilt leida seda.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X