320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda uuri arvutipoest, kuid suure tõenäosusega oleks küll.

    Kommentaar




      Äkki mõni tore inimene oskab öelda selle laulu nime, kuna kvaliteet halb ei saa ka eriti kuskilt sõnade järgi otsida
      Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution



      Ette tänades

      Kommentaar


        Algselt postitas siim089 Vaata postitust
        Äkki mõni tore inimene oskab öelda selle laulu nime, kuna kvaliteet halb ei saa ka eriti kuskilt sõnade järgi otsida
        Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution



        Ette tänades

        Kust neid välja võlud ? Muidu ikka ja jälle google.com abiks.

        Artist: Frankie J. Song: If He Can't Be

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Ehk manitaaz teeb mingil ajal aja külluses mulle sellest mp3

          Tänud ette!


          Kommentaar


            Algselt postitas manitaaz
            Loomulikult! Tänud teisegi teene eest!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              kellelgi nõukogude liidu hümni mp3na pole?

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                kellelgi nõukogude liidu hümni mp3na pole?



                Peaksid sealt leidma.

                Kommentaar


                  Kuidas on kõige kergem/kiirem viis IP-d muuta, et saaks rapidshare'ile keskmist näidata?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Kuidas on kõige kergem/kiirem viis IP-d muuta, et saaks rapidshare'ile keskmist näidata?
                    mul tuttav tõmmas modemi juhtme korra välja ja nii sai ta vähemalt jutu järgi...aga kuna ma olen ühes musafoorumis ka tegev ja seal on ka rapidshare väga pop, siis seal küll pole tähelepannud et oleks mõni hea nipp, peale selle et maksad pappi
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      mul tuttav tõmmas modemi juhtme korra välja ja nii sai ta vähemalt jutu järgi...aga kuna ma olen ühes musafoorumis ka tegev ja seal on ka rapidshare väga pop, siis seal küll pole tähelepannud et oleks mõni hea nipp, peale selle et maksad pappi
                      Juhtme välja tõmbamine ei toiminud. Ennist, kui mu arvuti ennast ise välja lülitas, siis see muutus vahest automaatselt. Nüüd restardiga proovides edu ei kohanud.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Juhtme välja tõmbamine ei toiminud. Ennist, kui mu arvuti ennast ise välja lülitas, siis see muutus vahest automaatselt. Nüüd restardiga proovides edu ei kohanud.
                        nii natu tuhnisin ja leidsin sellise mooduse, vähemalt paljudel see toimub: ww w.rapidshare.de on orginaalne...aga muuda ära ww w.rapidscare.de ehk siis ütleme et on link ww w.rapidshare.de/mingineasivõimisignaes
                        siis lihtsalt muudate ww w.rapidscare.de/minineasivõimisiganes ahjaa, aga üks aga on, seda rapishare linki mis sul on peab 4 sinu sõpra klikkima et mirror tekiks. Igastahes proovi järgi!!, aga üks küss veel, kuidas sul internet on kas kaabliga läbi ruuteri või digiTv või midagi muud?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          aga üks küss veel, kuidas sul internet on kas kaabliga läbi ruuteri või digiTv või midagi muud?
                          Ma vist ei oska adekvatselt vastata sellele küsimusele. Internet on kaabliga läbi modemi
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Ma vist ei oska adekvatselt vastata sellele küsimusele. Internet on kaabliga läbi modemi



                            siin ka veel paar huvitavamat linki, uuri ja leiuta äkki saad funkama!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Kas keegi viitsiks anda lühiülevaate olukorrast Kuressaare lõbustusasutustest...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X