320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tee vähem, paistad normaalsem välja.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      paistan normaalsem välja? anna andeks aga ma ei adu päris hästi sinu mõttekäiku. ehk täpsustaksid natuke? ja kust sina üldse tead kui palju mina midagi teen või ei tee?

      Kommentaar


        Oi, näe mis teema käima tõmmati.. aga jätkate rahulikult, mul pole viitsimist tuuleveskitega võidelda.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Amendment 64 Passes: Colorado Legalizes Marijuana For Recreational Use

          ...The Rocky Mountain High just got a whole lot higher. On Tuesday night, Amendment 64 -- the measure seeking the legalization of marijuana for recreational use by adults -- was passed by Colorado voters, making Colorado the first state to end marijuana prohibition in the United States...

          http://www.huffingtonpost.com/2012/11/06/amendment-64-passes-in-co_n_2079899.html

          Kommentaar


            esimesed pildid Coloradost

            Kommentaar


              washingtonis sama teema. nüüd on jänkidel kokku 19 osariiki, mis ka seaduse kohaselt poti tolereerivad. enne eilset oli meditsiiniline marihuaana lubatud 17 osariigis. see med.mari teema on seal muidugi jabur. küsisin paar kuud tagasi ühelt usa-tuttavalt, et palju ta omada/kasvatada võib ning ta vastas, et tema "retsept" lubab kasvatada 99 taime. ridikuulos. (põhjust, miks ta selle retsepti sai, ma muidugi küsida ei mõigand.)

              tegelt on need usa-uudised vahvad, aga mind huvitaks rohkem, mis toimub - kuigi tegelt on kõik ilmselt sama - šveitsis, kus on kas selle või eelmise aasta algusest lubatud igal ühel kodus 4 taime kasvatada või saksamaal (berliinis), kus tehti mingi hetk kuni 10g kanepist selline kogus, mida politsei isegi ära ei võta. (enne võeti ära, aga trahvi ei tehtud, kui ma õigesti asjast aru sain.)
              need usa näited tunduvad nii kauged ja sealsed inimesedki ei ole just need kellede tegude järgi tahaks joonduda, keskmise jänki kuvand eurooplase silmis on lihtsalt esteetiliselt kuidagi...perses.

              ps. elxi postitused peavad ikka meeldima. teema mitte-kotib meest nii palju, et iga kord kui keegi midagi pikema aja tagant postitab, on vaja meelde tuletada, kui vähe ta siinsest arutelust hoolib. nii jätkata!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                aa. seda ka, et Oregonis kukkus sama hääletus läbi. 45% poolt, 55% vastu.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Tallinna lastehaigla psühhiaatriakliiniku juhataja Anne Kleinbergi sõnul kinnitavad teadusuuringud järjest enam seda, et kanepi tarvitamine võib vallandada mitmesuguseid psüühikahäireid, eriti aga skisofreeniat.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    loomulikult võib, see sai juba ca aasta aega ja seitse lehekülge tagasi välja öeldud.
                    kanep on meelemürk, mille manustamisel peab tarvitaja alati meeles pidama kui palju, kui tihti, kui üldse.
                    taaskord muidugi see koht, kus riik võiks mõista neid koguseid, mis siinmaal tõmmatakse ning teha pigem teavitustööd tarbimise kohta, kui meedias tõika möönata, et jah, meil tekib pidevalt juurde ülepaugutand (valdavalt) alakaid.
                    miks aga sellised näited, isegi kui see juhtub inimese enda tutvusringkonnas, noori ei õpeta ja manitse? sest selle ühe ülekaristand karakteri kohta on igal kanepitarvitajal on vähemalt paar-kolmkümend (tihti kordi rohkem) sõpru-tuttavaid, kellega on kõik justkui ok. lisame võrrandisse nooruse julguse ning usu enda kõikvõimsusesse, saamegi tulemuseks selle ühe tüübi juhtumi mitte midagi muutva efekti.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Pidevalt tõmmatakse tubaka suitsetamist koomale, miks peaks nüüd mingi muu suitsumaterjali piiranguid laiemaks laskma?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        kiire guugel ütleb, et üks suits sisaldab 1,4g tubakat. see kogus on kanepimaailmas väga suur number, igapäevase tarvitamise korral hakkab sellest numbrist aasta või paariga katus sõitma või mõjub muul moel laastavalt. lisaks pole kanepis neid kemikaale (k.a nikotiini), mis sigarettides. seega paralleel ei päde. (tubakavastased oleks sillas kui keskmine konitaja teeks ühe suitsu päevas.)
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Kui ma teen pool pakki suitsu päevas = 14g tubakat. Kui nüüd 14g kanepit päevas teha siis sõidab ju katus 24/7.
                          tulemus midagi sellist-

                          Kommentaar


                            inimene ei ole füüsiliselt võimeline nii palju tarbima.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              14g päevas on tõesti liiast. nõuaks ka kõvema staaži ja kogenuma kopsuga popsumehelt tublit eneseületust. tavatossutaja jaoks on isegi kümme korda väiksem kogus ühe päeva jooksul liiga palju. toiduga manustades on asi muidugi lihtsam.

                              eelmisel lehel siin keegi küsis, et miks peaks "piiranguid laiemaks laskma". mina näiteks vaatan seda hoopis suuremas plaanis. keelupoliitika ilmselgelt ei toimi ning äärmiselt mõttetu on kulutada aastas miljarditesse ulatuvaid summasid pmst mitte millegi peale. selle mitte millegi all ma mõtlen just sedasama keelupoliitikat ja narkootikumidevastast võitlust üle maailma. "war on drugs" on kestnud juba üle 40ne aasta ning tulemused on olematud. tarbijate hulk on selle aja jooksul täiesti kaootiliselt kasvanud ning kasvab ka tulevikus kui midagi kardinaalselt ei muudeta. need keelustamise pooldajad vist ei hooma päris hästi seda kui palju inimesi tegelikkuses keelatuid aineid tarbib. see hulk on tohutu ja enamik neist on täiesti tavalised inimesed nagu sina ja mina. nõudlusega kaasneb pakkumine. see on reegel. nõudlus aga ei kao mitte kuhugi, olenemata sellest kui ranged on karistused. muutke karistused rangemaks ja ainuke asi, mis muutub on see, et keelatud ainete turuhind tõuseb. mida suurem risk, seda rohkem maksab. maksumaksja raha eest võtavad tublid politseionud kinni mingid kahe taime kasvatajad või paari kümpsi diilijad ning mõtlevad, et teevad sellega ühiskonnale hirmus suure heateo. see on naljanumber. samal ajal liigutatakse kuskil kiloseid teemasid ja mitte keegi ei saa asjale jälile. ma kujutan ette, et see protsent turul ringlevatest narkootikumidest, millele politsei küüned taha saab, on naeruväärselt väike. ja see on igas maailma nurgas nii. need summad, mis igal aastal narkootikumide vastasesse võitlusesse paisatakse on aga meeletud. sama hästi võiks lihtsalt raha põletada ja hiljem peaga vastu seina joosta. tulemus on sama. tähendab tulemust pole. inimesed peavad kunagi aru saama, et narkootikumide keelamine töötab neile endale vastu. selleks, et narkootikume ja nende turgu kontrollida, tuleb kaotada see rumal keelupoliitika ning reguleerida ja maksustada kõik narkootilised ained riiklikul tasandil. seda kõike tuleb teha aga tasapisi ja hoolikalt läbi mõeldes. muutused tuleb teha samm sammu haaval, reguleerides esialgu mõne ohutuma "narkootikumi" nagu näiteks kanep.

                              põhjus, miks ma sellise pika jutu kirjutasin on selles, et minu arvates võiks kanepi legaliseerimine ja selle müügi riiklik reguleerimine täita palju üllamat eesmärki kui mingite pühapäevapopsutajate soovunelma täitmine. selline käik võib potentsiaalselt anda tõuke muudatusteks, mis muudavad meie ühiskonna paremaks paigaks nii meile kui ka järeltulevatele põlvedele.

                              Kommentaar


                                Üldiselt inimkond võiks saada küll vähe puhtamakaks idiootidest. Seega pooldan igasuguse narkopoliitika vabaks laskmist. Nõrk ja rumalam kiht inimestest, kes sattuvad narkootikumide lõksu hävitab iseenda ning kokkuvõtlikult saab ühiskond saastast lahti. Meile jääb vaid mure neid inimraipeid auku ajada. Muidugi tasuks kehtestada teatud normid ja seadused ennetamaks ja takistamaks massilist kuritegevuse tõusu, mis käib mõnuainete tarbimisega kaasa. Kas ma olen ainuke kelle arvates on humaansus võtnud liiga suured mõõtmed ? Me toidame mõrvareid peost....
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X