320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kutt1423
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.
    Rahad kontol ka minul, kes ei kirjutanud isegi klienditeenindusse.
    Aitäh!!

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.

    Leave a comment:


  • Red Devil
    replied
    Suur oli ka minul imestus, et kuhu osa mu raha nüüd äkki kontolt kadunud on. Vaidlesin supportiga ikka päris kõvasti peale seda mängu mitu nädalat, kord oli incorrect participant, hiljem ka incorrect match vms aga kasu ei midagi. Super töö igatahes Romario! Loodetavasti saame siis kõik positiivse lahenduse sellele loole.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Enne, kui raha arvele kantud ma oma õnne ei usu, aga RoMaRiO on MVP.

    Leave a comment:


  • Kutt1423
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    palun
    Sina vaidlustasid?? Hahhaaa kuidas see önnestus??
    Hea töö

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    palun

    Leave a comment:


  • Kutt1423
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Nüüd võttis bet365 mult jälle 40 eurot maha ja need panused ilmusid taas aktiivseks.

    Mul sama

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    bet365.

    Jah, ta tuli ilmselgelt väga valede koefidega välja mängule Levadia - Paide. Jah, mina ja mingi sajad vennad veel vist kasutasid selle ära. Jah, b365 vähendas koefe kogu aeg kuni mäng lõpuks suspenditi.

    Aga see kõikide panuste canceldamine on imelik. Igatahes keegi nende traderite tiimis ei julenud vastutust võtta ja canceldas kõik ära. Noh, juhtub.
    Nüüd võttis bet365 mult jälle 40 eurot maha ja need panused ilmusid taas aktiivseks.

    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Identse panustamisprogrammi sisse ostnud paf on 5 ja unibet 8 . Ja kolme konkurendiga identset pokkeritarkvara omav kuid parimat rakebacki pakkuv Betsafe pokkeri osas madalaima hindega.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Väike kokkuvõte Eestis registreeritud pakkujatest.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas monn Vaata postitust
    Kuidas see standard on? Või vaadatakse summa pealt. Et kui summad väiksed siis lastakse läbi, kui suuremad siis traderil junn jahe ja canceldab ära?
    Üldiselt liiga plaju canceldamisi vist ärile kasuks ei tule. Gamblerid lähevad vihakseks ja teevad cashoudi?
    Üldiselt keegi summade pealt ei cancelda. Kui risk liiga suur, siis kas mäng võetakse maha või pööratakse koefid pea peale. Antud juhul pidid nad konkreetset infot teada saama või konkreetse vihje vms.

    Leave a comment:


  • monn
    replied
    Kuidas see standard on? Või vaadatakse summa pealt. Et kui summad väiksed siis lastakse läbi, kui suuremad siis traderil junn jahe ja canceldab ära?
    Üldiselt liiga plaju canceldamisi vist ärile kasuks ei tule. Gamblerid lähevad vihakseks ja teevad cashoudi?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    bet365.

    Jah, ta tuli ilmselgelt väga valede koefidega välja mängule Levadia - Paide. Jah, mina ja mingi sajad vennad veel vist kasutasid selle ära. Jah, b365 vähendas koefe kogu aeg kuni mäng lõpuks suspenditi.

    Aga see kõikide panuste canceldamine on imelik. Igatahes keegi nende traderite tiimis ei julenud vastutust võtta ja canceldas kõik ära. Noh, juhtub.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Eks lööke mõõdetakse erinevalt - mõnede jaoks on löögid ainult need, mis värava suunas lendavad, teised loevad ka üritusi, mis blokeeritakse jne. ESPN näiteks annabki Salahile vaid ühe raami löögi.
    Üldiselt ikka võetakse ametliku lehe järgi.

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Eks lööke mõõdetakse erinevalt - mõnede jaoks on löögid ainult need, mis värava suunas lendavad, teised loevad ka üritusi, mis blokeeritakse jne. ESPN näiteks annabki Salahile vaid ühe raami löögi.
    Tõsi, aga minu talumehe loogika ütleb, et UEFA võistlusel võiks ikka UEFA andmed ametlikud olla

    Leave a comment:

Working...
X