320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zizi Vaata postitust
    Mitte just liiga uus. Nad mitu aastat Eestis arendanud asja. Esmalt tegid Coolpickzi ja nüüd kevadel avasid Coolbeti.

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Minu info pôhjal kandideeris koguni 150 inimest. Aga jah, järgmisel aastal tuleb eestikeelne kodukas ja tullakse ametlikult Eestisse.
      Lugesid kuskilt ka mingit ametlikku teadet?

      Kommentaar


        Ja seda ka, et Triobetis on nüüd cashout funktsioon. Kunagi ehk jõuavad aasia händikäppideni ja kunagi muutub nende ushtumine klienti ka ehk...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ja oma spämmi lõpetuseks...

          Asi, mis jäi Coolbetis positiivselt silma:

          Coolbet on kõige avatum spordiennustuste pakkuja maailmas. Vajutades € sümbolil matši juures võid Sa näha tegelikku käivet ning antud matšile (1x2) tehtud panuste summat. Sa võid uurida seda lihtsalt uudishimust või koguda infot, kuidas teised panustavad.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            See Coolbet pakub näiteks homme Kalju mängu võiduks 2.78, kui ülejäänud kohtades saab maksimaalselt 2.55. Kus konks on? Ei ole ju loogiline, et esimene suvaline mäng, mida ma vaatasin, on kohe arbitav. Kas nad pricevad neid Eesti liiga mänge ise või? Flora võit on ka suurem kui kuskil mujal.

            Kommentaar


              Ei tea kas see on turule tuleku puhul nii, aga meistriliiga mänge pakuti sisuliselt ilma reigita.

              Kommentaar


                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                Lugesid kuskilt ka mingit ametlikku teadet?
                33 inimest kandideeris

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ja oma spämmi lõpetuseks...

                  Asi, mis jäi Coolbetis positiivselt silma:
                  Hmm huvitav, ilma sisselogimiseta näitab sellist teksti "NB! These statistics are not real numbers. You need to login to see the real turnover for this and other matches."

                  Kui sisselogides näitab ainult Coolbetis tehtud panuste hulka, siis on pointless, miski väike tegija vaevalt miskit indikatsiooni suudab anda turusuundadest. USAs on palju bookied avatud, küll aga enamasti US spordi osas. Näiteks SBROdds näitab ilusti kõike

                  Kommentaar


                    ning https://www.sportsinsights.com korjab hetkel vist üle 40 bookie info kokku ja esitleb neid. Kahjuks aga on see inff tasuline

                    Kommentaar


                      Coolbet on üks väheseid eestimaiseid mängufirmasid. Keskmine kasumimarginaal on 8-9% selles valdkonnas. Teisisõnu, iga panustatud 100 euro pealt võtavad firmad endale 8-9 eurot. Coolbet on pidanud seda liiga kõrgeks, kuna see pärsib meelelahutuslikku aspekti. Seepärast on Coolbet otsustanud viia enda marginaali 3-4% vahele, tänu millele saavad mängijad võita rohkem raha.

                      Kommentaar


                        Negatiivne kogemus eile Olybetist. Tegin live panuse ühele mängule, et lisaajal lüüakse värav. Kõik ilus, värav tuli aga Olybetis vaadates panus tagastatud peale mängu. Võtsin siis ühendust, et milles asi, alguses hakati mulle seletama kuidas üle/alla üldse toimib, natukese hiljem, tehti mulle selgeks, et nemad võivad igakell panuse tühistada pärast kui ütlevad, et olid nö määrand vale koefitsendi. Koefitsent oli peaaegu identne mis ühes alternatiivses kontoris vb natukese isegi kehvem aga kuna raha oli hetkel seal siis tegin ka panuse seal.
                        Kui tihti teistel analoogseid juhtumeid on olnud?

                        Kommentaar


                          Eesti kontoritega on alati probleeme olnud Triobet on seal tipus tavaliselt uhkes üksinduses.
                          Küisisid lisaks koefitsendi kohta muidu? Kui palju see mööda oli siis nende arvates, ma pinniks neid natukene sinu asemel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Eesti kontoritega on alati probleeme olnud Triobet on seal tipus tavaliselt uhkes üksinduses.
                            Küisisid lisaks koefitsendi kohta muidu? Kui palju see mööda oli siis nende arvates, ma pinniks neid natukene sinu asemel.
                            Kuna selleks ajaks kui me olime sinna maale jõudnud, et tegu oli nende pool nö vale koefitsendiga, oli kulunud kuskil 20 minutit, põhiliselt minul vastuse ootamisega. Siis ei olnud too hetk enam ajaliselt neid selle teemaga võimalik pinnima hakata. Öeldi lihtsalt, et koefitsent oli vale ja neil on õigus siis tulemus tühistada ning viskas mingi lingi, et loe reegleid.
                            Olybet on ka ainult selle pärast hetkel üks minu valikutest, et neil on live bettimis mängude valik üpris normaalne võrreldes siin teiste Eesti saitidega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                              Negatiivne kogemus eile Olybetist. Tegin live panuse ühele mängule, et lisaajal lüüakse värav. Kõik ilus, värav tuli aga Olybetis vaadates panus tagastatud peale mängu. Võtsin siis ühendust, et milles asi, alguses hakati mulle seletama kuidas üle/alla üldse toimib, natukese hiljem, tehti mulle selgeks, et nemad võivad igakell panuse tühistada pärast kui ütlevad, et olid nö määrand vale koefitsendi. Koefitsent oli peaaegu identne mis ühes alternatiivses kontoris vb natukese isegi kehvem aga kuna raha oli hetkel seal siis tegin ka panuse seal.
                              Kui tihti teistel analoogseid juhtumeid on olnud?
                              Väga alatu ja kliendivaenulik käitumine Olybeti poolt. Leian, et mida rohkem kontorite poolt petta saanud kliendid sellest foorumites teada annavad, seda parem see on sest siis ehk saab nende maine kahjustatud ja on põhjust enda poliitikat muuta.

                              Endal polegi väga selliseid negatiivseid kogemusi. Ühe korra oli bet365es, et cornerite panuses määrati mulle kaotus kuigi oleks pidanud olema psuh või võit, ei mäletagi. Pärast chati vaidlust määrati boonus ehk siis lõppes hästi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
                                Väga alatu ja kliendivaenulik käitumine Olybeti poolt. Leian, et mida rohkem kontorite poolt petta saanud kliendid sellest foorumites teada annavad, seda parem see on sest siis ehk saab nende maine kahjustatud ja on põhjust enda poliitikat muuta.

                                Endal polegi väga selliseid negatiivseid kogemusi. Ühe korra oli bet365es, et cornerite panuses määrati mulle kaotus kuigi oleks pidanud olema psuh või võit, ei mäletagi. Pärast chati vaidlust määrati boonus ehk siis lõppes hästi.
                                Sama keiss BET365s nurkadega ja asi lõppes samuti boonusega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X