320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igati nõus kõikide punktidega
    Kas saadad kontonumbri meile postkasti?

    P.S. Selle mainiks ka ära, et kui oled nullis siis nullis - mingeid rebuysi ei toimu!?

    Kommentaar


      Üks küsimus veel: kuidas käib väärtuste tõestamine? Ses mõttes, et mõne mängu koefid võivad kukkuda ja tõusta väga kiiresti. Kuidas on võimalik tõestada, et minu koef on õige? Ma võin küll kasiinoportaali lehekülje anda, kuid see ei tõesta suurt midagi ju. Kuidas see probleem saab lahendatud? Komataguse numbri ülitäpne tagaajamine võib küll snoobilik torkimine olla, kuid täisväärtuse number on küll tähtis.

      Ehk tuleks iga betiga screenshot ka teha? Nii jääb huiamine ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Igati nõus kõikide punktidega
        Kas saadad kontonumbri meile postkasti?

        P.S. Selle mainiks ka ära, et kui oled nullis siis nullis - mingeid rebuysi ei toimu!?
        Palun alates esmaspäevast kõigil soovijatel mulle privasse kirjutada, vastuseks saadan kontoandmed.
        Mina rebuysid ei teeks. See, kes nulli jääb, on võistlusest väljas. See võiks ära filtreerida õnne peale suuri kombosid ja muud jama, mis minu meelest suurt ei näitaks midagi. Samas võiks ju nii teha, et kui keegi tahab mängu tagasi tulla, siis peaks a la 40 eurot maksma vms. Aga esimese mängu teeme ilma.

        Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
        Üks küsimus veel: kuidas käib väärtuste tõestamine? Ses mõttes, et mõne mängu koefid võivad kukkuda ja tõusta väga kiiresti. Kuidas on võimalik tõestada, et minu koef on õige? Ma võin küll kasiinoportaali lehekülje anda, kuid see ei tõesta suurt midagi ju. Kuidas see probleem saab lahendatud? Komataguse numbri ülitäpne tagaajamine võib küll snoobilik torkimine olla, kuid täisväärtuse number on küll tähtis.

        Ehk tuleks iga betiga screenshot ka teha? Nii jääb huiamine ära.
        Põhimõtteliselt on selline leht nagu oddsportal, kust saab põhilisi koefitsentide liikumisi jälgida. Samas eks kui on palju osalejaid, siis hakatakse üksteist jälgima. Mina ise teeks screenshotte igaks juhuks, et hiljem midagi tõestada. Samas tuleb ilmselt lisada punkt, et kui keegi jääb vahele koefitsentide kõrgendamisega, on automaatselt out. Fair play siiski.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Igati nõus. Sahker mahker ja automaatselt out.

          Kommentaar


            Rääkides tänasest päevast. Siis kui hea Marseille muidu kaitses on ja kui teravalt on Reims võimeline vasturünnakutega nõelama?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Rääkides tänasest päevast. Siis kui hea Marseille muidu kaitses on ja kui teravalt on Reims võimeline vasturünnakutega nõelama?
              Ma arvan, et Reims suudab ühe värava lüüa. Reimsil on see mäng tagasi ründavad ääred Diego ja Moukandjo. Eks näis kas see midagi muudab, aga antud mängus proovin ma Marseille win & over 2,5 koef 1,90.

              Kommentaar


                Pakun, et over 2,5 juhtub vaid siis kui Reims lööb ühe ära. Sellisel juhul ma võtaks lihtsalt Reimsi värava. Nägin Optibetis näiteks hiljuti seda 1,80-ga.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Natuke ringi vaadates, sain aru, et on ohtlik panustada Marseille clean sheet. Jätan siis panustamise nädalavahetuseks.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    AZ - PSV BTTS tundub igati seif lüke.

                    Kommentaar


                      Marseille võit (1,35) on kindel bet, soovitav siduda näiteks Velez Sarfieldi (1,6) või PSV Eindhoveni (1,85) võiduga. Täna vaid häid Lõuna-Ameerika mänge.

                      E: Marseille viigistas Reimsiga, kes viigistas viimasel minutil. Velez ja PSV võitsid.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Samas Reimsi värav oleks kohe mängu alguse toitnud.

                        Tänased minu poolt püstitavad küsimused. TOP Liigades ma ei suuda täna intriige leida. Kuidagi ei tärka mu peas.

                        Kas Mallorca suudab end kokku võtta pärast Karpini vallandamist?

                        Kui palju tugevam on Basel Sionist ja mis võiks olla nende motivatsioon enne Meistrite Liigat vastast purustada?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          18.45 Basel - Sion
                          Basel goals over 2.0 @1,88 (Marathonbet)

                          Panustan sellele, et Basel on tugevam, samas sellele, et neil on Portoga mäng lähenemas ja ilmselt kerged kontsentreerumishäired võivad tekkida. See omakorda võib Sioni väravani viia ja siis peab Basel võiduks vähemalt 2 lööma. Igatahes näen pigem avatud mängu, kus siiski üks võistkond on klass kõrgem kui teine.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tänane Horvaatia Liiga mäng. Dinamo Zagreb ülim favoriit Zadari vastu. Over 3,5 on 1,90, samas BTTS(No) on 1,50. Ehk siis Bookied eeldavad, et Dinamo võib suht kergelt lükata 4 väravat vastastele.

                            Under 3,5 tundub hetkel kuidagi reaalne.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Jätan panustamata. Ei leidnud täna ühtegi argumenti selle poolt ja nii tugev ma ka Horvaatia liigas ei ole, et oma vankumatut arvamust avaldada.

                              PS! Ootan enda privaatsõnumisse Panustamisvõistluse osalejate soove, muidu selle turniiri ainukeseks sooviks jäävadki paljude lubadused ühineda ning tagasikanne mazz´le.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Väärt info oli tänane mõtisklus Zagrebi mängu kohta! Mulle igatahes u 3.5 koefitsiendi väärtus meeldis.
                                Samas otsustasin teha kahemängulise kombo ehk siis Van Gaal & Co kaotus või viik võib veel asja koledaks teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X