320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma saan aru selle reegli mõttest, aga tavapäraselt kopeeritakse mingeid Põlva Vetsupump over 2 goals-tüüpi panuseid, kus esialgsel liinileidjal võib tõesti liiga eksperdina edge olla ja teised ruttavad ka sama karavani peale.
    aga et nüüd ATP tennises kedagi kopeerida peab ikka päris ummamuudu olema. Kellegil ei ole teiste kasutajate eest suuremat eelist või et peaks ummisjalu tormama kopeerima seda.

    Kommentaar


      teen ettepaneku, et kopeerida ei või kombodes EESTI sportlaste osavõtul toimuvate matšide panuseid - üsna arusaamatu oleks keelata kellegil Nadal -6 lisada kombosse, kui keegi on enne võtnud Nadal ML.

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        teen ettepaneku, et kopeerida ei või kombodes EESTI sportlaste osavõtul toimuvate matšide panuseid - üsna arusaamatu oleks keelata kellegil Nadal -6 lisada kombosse, kui keegi on enne võtnud Nadal ML.
        Kuule, katsu nüüd olla.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kuule, katsu nüüd olla.
          Ok, katsun muidugi. Lihtsalt ajas pisut keema kogu see teemapüstitus.

          Kommentaar


            Minu arvates (olen erapooletu, kuna SBT turnalt juba väljas ) peaks see panus olema void. Mõlemad osad panusest ÜKSIKUNA oleksid void 3.4a järgi. Seega peaks olema loogiline, et mitmikpanus on ka void, kui lisatud pole uudset 1.8 koefiga osa.
            Rõhutan ka, et mul pole underdoggie vastu midagi ja ei usu, et ta oleks kopeerinud. Arvatavasti tegi seda tahtmatult.


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Praeguste reeglitega on see valid, kuna pole täpsustatud kombo ülejäänud osa kohta.

            Kõike ei saagi reegleid tehes ette näha ja peaks tuletatav 3.4a järgi olema, et sellist panust ei tohiks teha.

            Kommentaar


              Euu. Mis sul Põlva vastu on. Oled servitiga pikki pükse saanud v

              Kommentaar


                Haha, arvutasin kvartali valesti(ei pannud initial stake'i sisse) ja tegin kohutava picki takkaotsa.

                Kommentaar


                  Kui Eibar - Villarreal jääb viiki, on giga204 kunn...

                  Kui ei jää, siis tõuseb kolmandaks ChelseaFC.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                    Euu. Mis sul Põlva vastu on. Oled servitiga pikki pükse saanud v
                    Mis pikki pükse, serviti vastu kotte ikka

                    Kommentaar


                      Mul kysimus giga Eibari matši näitel - kui giga pani viik, siis kui oleks tahtnud Eibari võidule panustada, siis oleks lähim option olnud Eibar -1.5 ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                        Mul kysimus giga Eibari matši näitel - kui giga pani viik, siis kui oleks tahtnud Eibari võidule panustada, siis oleks lähim option olnud Eibar -1.5 ?
                        Võit ja viik on veidi teistsugused asjad.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ok, rohkem küsimusi pole. See on see, kui igipõline kombopanustaja satub äkitselt reeglite küüsi

                          Kommentaar


                            ChelseaFc-l 4 panust viimasel nv-l ja teistel 3 saan mina pildist aru?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                              ChelseaFc-l 4 panust viimasel nv-l ja teistel 3 saan mina pildist aru?
                              Täpselt nii on. Rohelised ruudukesed tähistavad viimase nädalavahetuse panuste hulga.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Täpselt nii on. Rohelised ruudukesed tähistavad viimase nädalavahetuse panuste hulga.
                                Mis see talle selle neljanda panuse tõi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X