320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Mängija kes suudab terve hooaja vältel igas SBT-s plussi jääda on väga hea panustaja.
    Ütleks, et selline mängija mängib raha ja koha peale. Mängib, et olla heal kohal, aga mitte ilmtingimata parim. See on inimestel erinev. Ka siin on koos palju väga erineva stiiliga inimesi, mis teeb selle turniiri formaadi eriti põnevaks. Ma olen korduvalt öelnud, et mängin siin lihtsalt - go big or go home.

    Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
    Tammeka-Sillamäe - Sillamäe@1,9
    Lyon-Toulouse - Lyon@1,72
    Kombo koef: 3,3 (bet365)
    Panus: 79,25

    Üks sellest on kindel. Teise puhul panen kogu raskuse ühe oma lemmiku õlgadele. Eks näis.


    Mulle meeldib inimene kirjutab kindel. Aga selgitus miks kindel ja mis mäng kui asi kindel paneks ka raha aga ma lugesin siin eesti mängus tammekal punkte vaja ja sillamäel oli karikamäng ja väsinud...ning miski pole nagu kindel...prantsuse liigas lyon on hea aga toulouse on viigisats võib üllatada et nüüd mis küsimus mis see kindel on ja miks?
    Eestis on ikka Sillamäe Tammekast mitu korda tugevam ning kui tunned liigat, pole vaja süvaanalüüsi. Tegelikult 1.9 on ikka väga palju ja must-try-for-sure. Usun, et see veel kukub. Kolinaga.

    Lyoni võidule panustamine on igasugusele loogikale vastu, sest meeskond on kehvas vormis ning samuti ollakse "europohmakas". Jah, see on päriselt ka olemas! Aga usun, et kodus ei lubata punktide kaotust. EM-ile saaks praeguse pildi põhjal vast max 3 mängijat (Lopes, Jallet, Valbuena).

    Samas kui inimesed sooviksid, võiks muidugi iga betti selgitada. Eriti kui kribaja teemat vähegi jagab.

    Kuni ma siin, ära end liiga mugavalt ka tunne. Vähemalt luban viimase hetkeni konkurentsi pakkuda
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
      Tammeka-Sillamäe - Sillamäe@1,9
      Lyon-Toulouse - Lyon@1,72
      Kombo koef: 3,3 (bet365)
      Panus: 79,25

      Üks sellest on kindel. Teise puhul panen kogu raskuse ühe oma lemmiku õlgadele. Eks näis.


      Mulle meeldib inimene kirjutab kindel. Aga selgitus miks kindel ja mis mäng kui asi kindel paneks ka raha aga ma lugesin siin eesti mängus tammekal punkte vaja ja sillamäel oli karikamäng ja väsinud...ning miski pole nagu kindel...prantsuse liigas lyon on hea aga toulouse on viigisats võib üllatada et nüüd mis küsimus mis see kindel on ja miks?

      Ega sina ka oma panuseid just üleliia ei selgita ju.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Sillamäe topscorer ka mängukeelu all? Ehk siis tasuks ehk proovida tammeka dnb?

        Ma ei jälgi eesti liigat väga tihti

        Kommentaar


          Ootasin ka just selle mängu koefe, sest argumente Tammeka kasuks on tõesti mitmeid. Paraku on Tammeka koefe sedavõrd kärbitud, et ma ei näe seal väärtust. Isegi kipuks pigem juba Sillamäe koefi poole vaatama, sest üldiselt on nad Tammekale vaat et üldse kõige ebamugavam vastane olnud.

          Kommentaar


            et 3.80 pealt 2.70 peale kukkunud (bet365), tähendab et väärtust ei ole?
            saad selgitada? (päriselt tahan teada, mitte ei iroonitse)

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              et 3.80 pealt 2.70 peale kukkunud, tähendab et väärtust ei ole?
              saad selgitada? (päriselt tahan teada, mitte ei iroonitse)
              No SIllamäe on siiski kõvem klubi, tugevamate mängijatega. Mängib Tammeka jaoks ebameeldivad jalgpalli. Minu arust hetkel on SIllamäe AH 0 juba suurepärane väärtus.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                EI teadnudki, et on kukkunud, pidasin silmas algseid koefe, mis olid ka liiga madalad mu arust. 3,8 eeldaks, et Tammeka peaks võitma ligi 30% mängudest. Suht selge ülehindamine.

                Samas on nüüd Sillamäe koefid nii magusaks muutunud, et võtan sealt midagi vastu. Usun, et Sillamäe võiduvõimalus on kõigest hoolimata kindlasti üle 50%.

                Kommentaar


                  Sillamäe koef olenemata sellest, et suurt midagi kaalul ei ole ning mõned põhimehed taas puudu, on täiesti müstika. Samuti Paide koef Viljandi vastu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Mängija kes suudab terve hooaja vältel igas SBT-s plussi jääda on väga hea panustaja.
                    Mängija, kes 15/16 edetabeli pärast viimast turniiri juhib, on ka hea panustaja. Lisaks ka järjepidev ja minu jaoks usaldusväärne inimene.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Lauriga 100% nõus et tennise peale panustades sa väldid viiki ehk võiduvõimalus on suurem kuna valikuid on kaks aga koef hea ( sõltub muidugi kes mängib)Jakgpallis saab ka dnb aga koef loomulikult langeb.

                      Kommentaar


                        Mulle endale seepärast over/underid meeldivadki rohkem.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ega sina ka oma panuseid just üleliia ei selgita ju.

                          Ega keegi pole mult kunagi küsinud selgita ja ükskord ma juba kirjutasin sellest et pigem ka konkurentsi huvides ma ei saa siin kirjutada miks võidab uks või teine...aga ma ei kirjuta ka juurde üks on kindel...kindel on see et homme on uus päev ja päevas 24h aga kui keegi kirjutab uks mäng on kindel loomulikult minus tekkis huvi et palun selgitust, äkki omab usaldusväärset infot mida me ei tea...aga täna meeste tennise osas oli õigus gulbise mäng läkski 7/6 7/6 ja selles ka et sock simon tasavägine ja kisitkina setivõidu arvasin ka õigesti...loodame et õhtu belgia liiga alt ei vea

                          Kommentaar


                            No tema meelest ongi üks variantidest kindel. Tõlgendamise küsimus.

                            Ma sellepärast ei kritiseeriks. Samas keelata ka ei saa.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              No tema meelest ongi üks variantidest kindel. Tõlgendamise küsimus.

                              Ma sellepärast ei kritiseeriks. Samas keelata ka ei saa.
                              Täpselt. Minu arvates oli kindel ning nüüd saan rusikaga vastu rinda taguda, et õigust rääkisin. Ka teine mäng tuli vãga mugavalt koju ära. Aga huvitav, millise arutelu lahvatas üks väike üsna süütu kombo, kus kasutasin sõna kindel ja ei lisanud põhjendusi juurde. Wow. Lets keep it going!
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Endal polnud võimalik panustada, kirusin korralikult kui tähele panin 15 minutit enne mängu, et Sillamäe koef 2.5.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X