320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    novot, oleks kvartali võitnud, kui poleks seda ühte panust sisestanud, mida tegelikult ei tahtnud panna ja mille kustutasin paari minuti jooksul....
    Ja mida kvartalivõit kui selline oleks sulle andnud?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ja mida kvartalivõit kui selline oleks sulle andnud?
      rahulolu, et ma pole kõige kehvem (vähemalt 4 päeva jooksul)

      Kommentaar


        kvartalivõit oleks andnud just rahulolu passimaks teisi ja mitte rabelema 4 kvartal kvartalivõidu peale vaid kassihiiri tagasihoidlik olema ja lihtsalt kindlustama üldvõitu

        Kommentaar


          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
          kvartalivõit oleks andnud just rahulolu passimaks teisi ja mitte rabelema 4 kvartal kvartalivõidu peale vaid kassihiiri tagasihoidlik olema ja lihtsalt kindlustama üldvõitu
          Sinu kvartalivõidu motiive ma mõistan.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Lauri, 90+2 minuti väravad päästavad päeva (jutt siis Brondby väravast)

            Kommentaar


              lõpuks pidi see pall väravasse minema...kirun oma brondby sidumist 3 asjaga sampdora viik ja brondby kindel ja 3 asja mõtlesin kaua aga ikka valisin vale

              Kommentaar


                Mitu ühikut tuli?

                Kommentaar


                  Selline olukord võib juhtuda, kus lauri saab 3 kvartalivõitu, kuid jääb üldvõidust ilma. Kui enam-vähem normaalselt järgmised päevad kulgevad, siis meid ootab ees suurepärane grand-finale.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    nii on tundub põnev lõpp tulevat

                    Kommentaar


                      lauril saab panuste limiit varsti täis ainult

                      Kommentaar


                        see reegel hakkab mängima nüüd tuleb välja jah...igaljuhul järgmine kord võiks ikkagi selle ära kaotada sest reaalelus on ka panusta palju tahad keegi ei hoia sind kinni lähed ja paned oma panuse ja nii palju kui tahad...loomulikult siin romario ja telekavaataja ise valivad panuseid hoolikalt aga siin teised mina ja 3-4 tk veel paneks ikka mõni kvartal rohkem ka kui 12 panust ja küsimus ongi miks takistada oma 100 ühikut ise otsustan kuidas seda kasutan?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                          see reegel hakkab mängima nüüd tuleb välja jah...igaljuhul järgmine kord võiks ikkagi selle ära kaotada sest reaalelus on ka panusta palju tahad keegi ei hoia sind kinni lähed ja paned oma panuse ja nii palju kui tahad...loomulikult siin romario ja telekavaataja ise valivad panuseid hoolikalt aga siin teised mina ja 3-4 tk veel paneks ikka mõni kvartal rohkem ka kui 12 panust ja küsimus ongi miks takistada oma 100 ühikut ise otsustan kuidas seda kasutan?
                          Minu meelest pole sinul selle reegliga kordagi probleeme olnud. Ja niipalju võiks ikka planeerida oma tegevust, et lõppmängule midagi jääks.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            kui mitmed vennad, s.h. ka mina, paneks igas kvartalis 30 panust, siis telekavaataja peab täiskohaga tasustatavaks võistluse adminniks hakkama

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              kui mitmed vennad, s.h. ka mina, paneks igas kvartalis 30 panust, siis telekavaataja peab täiskohaga tasustatavaks võistluse adminniks hakkama
                              Ka mina olen mõelnud palju telekavaataja päevas oma vaba aega selle ürituse läbiviimiseks kulutab. Igal juhul tubli!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                                Ka mina olen mõelnud palju telekavaataja päevas oma vaba aega selle ürituse läbiviimiseks kulutab. Igal juhul tubli!
                                Punktide kokkulugemine, tabeli uuendamine ning tabeli ülesriputamine võtab cirka 15-30 minutit.

                                Reaalselt hoian silma peal terve päeva. Vahel uuendan jooksvalt, et oleks õhtul või hommikul vähem tööd. Pean veel kord tänama kõiki, kes ikkagi postitades lsiavad võimalikult palju infot panuse kohta. Vahel jookseb pea kinni ning otsid ameerika jalgpalli tulemust kossuresultide seas. Ja no kellaaeg on kirjas peaaegu kõigil.

                                Aga midagi sellist vaba (ja töö)ajast ma ilmselt ei teeks, kui sisemist tahet ja motivatsiooni poleks. Hetkel on mul isiklikult väga kahju, et puuduvad elementaarsed IT-oskused, et antud ettevõtmist kuhugi eraldiseisvale ressursile viia, kas või tulevikus. Samas mingi feimi ja populaarsuse annab siiski selle olemasolu soccerneti foorumis. Vaevalt, et isegi kümnendik nendest, kes seda vahel piilumas käivad, teeksid seda, kui see oleks eraldi leht.

                                Igatahes minu jaoks on panustamine siiski meelelahutus. Ja ma olen nõus teatud meelelahutuse eest ka maksma. Mina võtan seda nii, et maksin 12 eurot ja sain endale 2ks nädalaks hasarti + teistega võistelda. Minu silmis igal juhul parem, kui toita bookiesid.

                                Järgmises turniiris on plaan siiski sisse viia tingimus, mille puhul ma saaksin ikkagim ingi "vaevutasu", kui kasutajaid tuleks üle 10.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X