320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Everton - Norwich oli hea ründav mäng, kahjuks ei olnud õnne

    kurat, btts oli sama koefitsient mis over 2.5

    Kommentaar


      kuradi chelsea ja everton oleks teinud suure sammu 3 kvartali võidu suunas nüüd tuleb huvitav homne päev

      Kommentaar


        tervist,
        ei olnud tegu mingi pettusega, taipasin pärast panuse sisestamist, et olin valesti tõlgendanud oma mudelit. Mulle ei koitnud, et enne konkreetsete matšide algust (konkreetsel juhul pool tundi enne algust) ei või lisada/kustutada/muuta oma panuseid või et see kedagi üldse solvata/petta võiks. Kui matšid alanud, siis muidugi 300% kindel, et ei või kustutada/muuta.

        Vabandan, kui keegi solvatud sai sellega. Petta pole kavas, kavatsen hoopis võita

        Kommentaar


          Bulls võitis tänu Gasoli blokile viimasel sekundil

          nüüd kui Habs ka võidab tuleb lauril päris ränk jackpot, a habs juba 2:0 esimesel veerandil taga, samas see ei ole hokis väga suur vahe, eriti veel kui Price väravas on

          Kommentaar


            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
            tervist,
            ei olnud tegu mingi pettusega, taipasin pärast panuse sisestamist, et olin valesti tõlgendanud oma mudelit. Mulle ei koitnud, et enne konkreetsete matšide algust (konkreetsel juhul pool tundi enne algust) ei või lisada/kustutada/muuta oma panuseid või et see kedagi üldse solvata/petta võiks. Kui matšid alanud, siis muidugi 300% kindel, et ei või kustutada/muuta.

            Vabandan, kui keegi solvatud sai sellega. Petta pole kavas, kavatsen hoopis võita
            Panus jäi kehtima, teema lõpetatud. Lisatud reegel 13a, mis on konkreetselt sõnastatud, et postitatud panuste muutmine ja kustutamine on keelatud (mõeldud on loomulikult väärtusi, ühikute hulka, võistkondi ja kihlveokontorit; lisada võib panusele kirjeldust).

            Ma loodan, et rohkem säärast probleemi ei teki. Suure tõenäosusega alustab SBT7 ennustusvõistluste alafoorumis.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Bulls võitis tänu Gasoli blokile viimasel sekundil

              nüüd kui Habs ka võidab tuleb lauril päris ränk jackpot, a habs juba 2:0 esimesel veerandil taga, samas see ei ole hokis väga suur vahe, eriti veel kui Price väravas on
              Minu kalkulatsioonide järgi läks seis pisut põnevamaks.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Oleks poleks ei oleks montreal see hooaeg 0 kaotust ja nüüd nende võit oleks toonud mind plussi juurde 2 beti näol ca +510 aga selle asemel sain -200...päevad pole vennad

                Kommentaar


                  Teab äkki keegi mingeid häid saite kust saaks bettimise jaoks vajalikku inffi premmi ja championshipi kohta?

                  Kommentaar


                    Maccabi koefi saab veel mõnes kohas 1,7ga kätte, aga koef on aina langemas. Maccabi on Kalevist parem meeskond ja Iisraeli liigatki on hästi alustatud.
                    Kalevi võit oleks minu meelest korralik üllatus. Loodan, et ära ei jinxi selle jutuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      D. Zagreb on mingi külasatsi vastu mängides poolajaks 0:1 kaotusseisus. Kusjuures nad domineerisid seda poolaega täielikult. Mamici vennad teevad kino jälle! Zagrebi koefitsient on küll ainult 1,57 praegu, -1 on 2.50
                      Sarnane stsenaarium FC Backa Palanka vs Crvena Zvezda mängus. Koefitsiendid punase tähe võidule on päris suured. Over 1.5 goals oleks arvatavasti safem bet, või siis 60-70 minutil x2 kui seis ikka veel 1:0 on.

                      Seda kirjutades nad juba lõid värava...

                      Kommentaar


                        Sarnane stsenaarium nüüd kreekas, kuid võõrsilmeeskond on seekord veidikene tugevamate killast. Siiski, Olympiakos on juba 3 väravat löönud, millest ühtegi ei loetud.

                        Kommentaar


                          Huvitav reegel see, et esimese kolme kvartali võitja saab kogu poti endale. Ajalugu näitab, et esimese kahe kvaratli chipleader läheb alati seda kolmandat püüdma, ning hakkab kõvasti riskima. Ma usun, et kui lauri oleks 600+ ühikut alles hoidnud ja ainult 4 kahe ühikulist panust terve turna lõpuni teinud, siis ta oleks 600 ühikuga ka võitjaks tulnud.

                          Kommentaar


                            sa oled valest aru saanud ma võin ka veel 4 kvartali võita ja üldvõidu ning saan ikka kogu poti loomulikult oleks tahtnud asja ära otsustada esimese kolme kvartaliga aga see jäi montreali taha...mis ei tähenda veel et ikka viimase kvartaliga ei või saada kogu 200€ potti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                              sa oled valest aru saanud ma võin ka veel 4 kvartali võita ja üldvõidu ning saan ikka kogu poti loomulikult oleks tahtnud asja ära otsustada esimese kolme kvartaliga aga see jäi montreali taha...mis ei tähenda veel et ikka viimase kvartaliga ei või saada kogu 200€ potti
                              Sa oled ka valesti aru saanud. 3 esimest kvartalit ei tähenda sulle üldvõitu veel. 4. kvartalis võib kõik maha mängida. Ja keegi ei sundinud laurit nii palju riskima.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                jep sellest sain aru et üldvõit ei pruugi olla 3 kvartalivõiduga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X