320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks päeva korralikult tina pannud ning ürita nüüd pühapäeva õhtul siin erinevaid variante läbi arvutada.

    Aga põnev absoluutselt ehk piisab sellest ka rahakohaks, aga kui mitte, siis lõbus oli kahtlemata.

    Kommentaar


      Seahawks 13:12, kas giga võitis SBT selle panusega?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Seahawks 13:12, kas giga võitis SBT selle panusega?
        Jep. Panin selle nalja pärast kolmandast veerandist jooksma ka. Esimest ja viimast korda elus, sest veel aeglasemat ja igavamat pallimänguala on küll raske välja mõelda. Mäng muudkui seisab, aga aeg muudkui jookseb, ja "oma" meeskonna käpardlikkus on selle taustal veel kraadi võrra frustreerivam.

        Omapärane vaheldus sellegipoolest.

        Kommentaar


          Ise ma pean Ameerika munapalli palju põnevamaks mänguks kui Euroopa jalkat, aga selle arvamuse eest saab siin foorumis ilmselt kolakat.

          NFLi vaatamise rikuvad ära metsikud reklaamipausid. Sellepärast ma üldjuhul ei vaatagi mänge laivis, kuna nii hoiab kenasti tunnikese kokku.

          Kommentaar


            Algselt postitas giga204 Vaata postitust
            Ise ma pean Ameerika munapalli palju põnevamaks mänguks kui Euroopa jalkat, aga selle arvamuse eest saab siin foorumis ilmselt kolakat.

            NFLi vaatamise rikuvad ära metsikud reklaamipausid. Sellepärast ma üldjuhul ei vaatagi mänge laivis, kuna nii hoiab kenasti tunnikese kokku.
            Reklaamid rikuvad tõesti ära. Staadioni pealt on munajalgpalli vaadata isegi põnevam, kui tavalise palli veeretamist.

            Kommentaar


              Mida telekavaataja Loko mängust arvab? Kui Niasse ära ei löö, siis vist Besiktas peaks võitma?

              Kommentaar


                Lokol on Corluka puudu. Sitaks oluline lüli keskkaitses. Võistkonna hetkevorm on selline, et väravalaskmisel ei suudeta end kokku võtta. Väga tõenäoline on väravatesadu.

                Kui ma peaks panustama, siis võtaksin over 2,0; over 2,25; over 2,5. Kõigil on väärtused selles mängus. Võib proovida ka Besiktas over 1,5. See oleks hetkel ülimalt loogiline.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Lokol on Corluka puudu. Sitaks oluline lüli keskkaitses. Võistkonna hetkevorm on selline, et väravalaskmisel ei suudeta end kokku võtta. Väga tõenäoline on väravatesadu.

                  Kui ma peaks panustama, siis võtaksin over 2,0; over 2,25; over 2,5. Kõigil on väärtused selles mängus. Võib proovida ka Besiktas over 1,5. See oleks hetkel ülimalt loogiline.
                  Keskkaitses alustab pensionär Durica ja äärekaitse Shishkin. No kui siit lekkima ei hakka, siis on õnne sitaks. Lisaks see, et Shishkin keskel on , tähendab, et Yanbaev saab ka mängu. Ma arvan, et türklaste võit ja väravad on väga tõenäolised täna. Mina võidu peale ei riskiks ja prooviks ikka väravaid.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Link SBT7-le
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Lihtsalt tuletan meelde, et selle nädala lõpuks on SBT7-s osalemine 12 EUR. Alats laupäevast 15EUR.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mulle tundub, et SBT teema saab olema palju rohkem pildilt väljas seoses sellega, et alafoorumi vahetus toimus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Mulle tundub, et SBT teema saab olema palju rohkem pildilt väljas seoses sellega, et alafoorumi vahetus toimus.
                          Kindlasti jah ärgem seda vahetage. Kindlasti saab ka siin timmida, et postitusi ei saa muuta.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Siinkohal on küsimused moderaatoritele. Minu poolest võib panustamise alafoorumi seadeid ka muuta vastavalt ning SBT 7 üle kanda siia tagasi.

                            Minul seda võimalust (vist?) pole.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Okei, proovime siis nii. Keelasin panustamise alamfoorumis postituste muutmise/kustutamise ning määrasin telekavaataja modeks.

                              Kommentaar


                                Viigi koefitsient pärast essat poolaega on 1.25. under 0.5 on 1.28

                                mis arvate kas jääb viiki?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X