320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Getafe võidukoefitsent (2.95) Hispaania karikafinaalis on minu meelest üpris lahke arvestades, kui pask Valencia terve hooaja on olnud. Getafe tundus Bayerni vastu üpris kompetentse meeskonnana. Lisaks toimub mäng Madriidis ehk põhimõtteliselt nende kodus. Loodetavasti on Ustari ka oma nisanäpundusest üle saanud.

    Kommentaar


      Ma selle mängu peale ei julgeks panna aga konf on muidugi muljetavaldav:P

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Getafe võidukoefitsent (2.95) Hispaania karikafinaalis on minu meelest üpris lahke arvestades, kui pask Valencia terve hooaja on olnud. Getafe tundus Bayerni vastu üpris kompetentse meeskonnana. Lisaks toimub mäng Madriidis ehk põhimõtteliselt nende kodus. Loodetavasti on Ustari ka oma nisanäpundusest üle saanud.
        Unibet, Betway, Pinnacle 3.10. Kui kellelegi tahtmist on ja konto olemas.

        Trios on Inter - Lazio ilmselt maailma parim praegu

        Kommentaar


          Ei viitsi ise nussida, aga Laziol trios 6.0 ja betfairis lazio LAY on 5.1 (- komision).

          Kiired arvutused näitavad, et kui lazio ei võida, saab riskivabalt 2.64% pappi teha, või siis nulli jääda kui Lazio võitma peaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Ei viitsi ise nussida, aga Laziol trios 6.0 ja betfairis lazio LAY on 5.1 (- komision).

            Kiired arvutused näitavad, et kui lazio ei võida, saab riskivabalt 2.64% pappi teha, või siis nulli jääda kui Lazio võitma peaks.
            seleta lähemalt palun

            Kommentaar


              Panustad betfairis Lazio vastu ja triobetis Lazio poolt...Õigete summadega panustades saad sõltumata tulemusest pappi...Seda tänu sellele et koefitsendid nii erinevad on

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Ei viitsi ise nussida, aga Laziol trios 6.0 ja betfairis lazio LAY on 5.1 (- komision).

                Kiired arvutused näitavad, et kui lazio ei võida, saab riskivabalt 2.64% pappi teha, või siis nulli jääda kui Lazio võitma peaks.
                2.19%, kui ükstapuha mis tulemus tuleb, tegelikult.

                Kommentaar


                  kalev sai täna nii tappa ,et on kohe :S ma ei saa aru mis ta see aasta seal meistriliigas üldse teeb :S puhta äpud ikka (N)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                    kalev sai täna nii tappa ,et on kohe :S ma ei saa aru mis ta see aasta seal meistriliigas üldse teeb :S puhta äpud ikka (N)
                    palju raha panid ja mis koef oli?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Mina kaotasin trios sottviiskümmend tänu Kalevile ja ei aidanud kohapealgi ergutamas käimine. Seega lisage siia pileti ja õlle hind ja võtke maha kaunid sooritused paarilt Kallaste ja Toomet, kui nad Kalevi kaitsega teisel poolajal tegid, mis tahtsid, sest ilu maksab ka midagi. Siiski täiesti miinustes päev.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        ooOOo, triobet lubab reede hommikul üllatuse teha

                        Kommentaar


                          Ma kaotasin ka, panin sama kombo, mis pedro, aind lisasin sinna Ventspils - FK Riga. Jalgpalli poole pealt võtan teie nõu kuulda, sest ise kütan jalgpalli kombod tavaliselt võssa. Aga üritan neid sobitada siis NHLi ja NBAga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pedro
                            kust sellise info said? üllatused mulle meeldivad.
                            postkasti potsatas kiri:

                            Tere,

                            Reedel, 18. aprillil, 2008, saadab TrioBet sulle eripakkumise, millest iga spordifänn unistab. Sa saad kasutada seda võimalust ainult üks kord oma elus!

                            Me ei saa veel paljastada, millega on täpselt tegu, kuid see on saadaval ainult 24. aprillini.

                            Jälgi oma e-postkasti reede hommikul!

                            Team TrioBet

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                              postkasti potsatas kiri:

                              Tere,

                              Reedel, 18. aprillil, 2008, saadab TrioBet sulle eripakkumise, millest iga spordifänn unistab. Sa saad kasutada seda võimalust ainult üks kord oma elus!

                              Me ei saa veel paljastada, millega on täpselt tegu, kuid see on saadaval ainult 24. aprillini.

                              Jälgi oma e-postkasti reede hommikul!

                              Team TrioBet
                              Ilmselt on see midagi sellist, stiilis:

                              Kui Wayne Rooney lööb laupäevases mängus 67. minutil tagumikuga 40 meetrilt omavärava, hüvitame kõik kaotatud panused sama mängu esimesele väravalööjale, vms.

                              Kommentaar


                                Sõber pani nüüd 60x ja üle saja kordse koefiga kombod täppi ning peale raha välja võtmist anti jalaga perse talle ehk siis konto on praeguste andmete järgi suletud.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X