320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
    Tore, aga kui kuu lõpus automaat veateadet "Vabandage! Kontol pole piisavalt vahendeid" edestab, siis ära panka selles küll süüdistama hakka.

    Muus osas aga edu!
    väike selgitus äkki?
    Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

    Kommentaar


      Algselt postitas Three_Nil Vaata postitust
      väike selgitus äkki?
      Selgitus on lihtne: Jazzjanza on lihtsalt hasartmängurluse vastane.

      Kommentaar


        teinekord aga liiga radikaalne vastane...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
          Tore, aga kui kuu lõpus automaat veateadet "Vabandage! Kontol pole piisavalt vahendeid" edestab, siis ära panka selles küll süüdistama hakka.

          Muus osas aga edu!
          gambling is fun ju
          niikaua kuni see haiguseks ei muutu.

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            gambling is fun ju
            niikaua kuni see haiguseks ei muutu.
            Mitte, et ma tahaks seisukohta võtta, kuid ka alkohol ja kasvõi krdi heroiin on ju fun

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Mitte, et ma tahaks seisukohta võtta, kuid ka alkohol ja kasvõi krdi heroiin on ju fun
              Heroiini kohapealt ei oska seisukohta võtta küll, aga mis on siis alkoholil ja mängurlusel nii halba? Inimloom vajab ju tsirkust, küll leib ka lauale saadakse. Mängurlus läheb minujaoks halvaks sealtmaalt kui topitakse raha automaatidesse ja tõmmatakse kangi, et saada kolme kirssi. Niikaua kui inimaju tegevus mängus on ei näe ma probleemi. Alkoholi kohta teate ise.

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Heroiini kohapealt ei oska seisukohta võtta küll, aga mis on siis alkoholil ja mängurlusel nii halba? Inimloom vajab ju tsirkust, küll leib ka lauale saadakse. Mängurlus läheb minujaoks halvaks sealtmaalt kui topitakse raha automaatidesse ja tõmmatakse kangi, et saada kolme kirssi. Niikaua kui inimaju tegevus mängus on ei näe ma probleemi. Alkoholi kohta teate ise.
                nõustun sinuga.
                ka alkohol on fun.
                täpselt, kui leib lauale saada ja katus peakohale, siis milles on probleemi?
                ma ei lähe käekella, auto ja korteriga all in´i ja kirsse ma ka ei looda saada kuskilt aparaadist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas valdekvant kirjutas
                  Hommik!

                  Eesti jalgpall 100! Rivistage end ülesse, kammige soengud sirgeks, sest BRASIILIA JALGPALLIKOONDIS ON TALLINNAS. BRASIILIA ja JALGPALLIKOONDIS? JAH, lugesite õigesti... Brasiilia Jalgpallikoondis on yes indeed Tallinnas.

                  " Nad on ju maailmameistrid. Eesti kaotab raudselt." , " Eesti saab sauna osaliseks. Mingi 8-0 raudselt! " .. Just nõnda sõnastasid minu kaks head sõbrannat oma mõtteid/ arvamusi eelseisva suursündmuse asjus nädalavahetusel, kui vahetult neile ajalehepiltidelt erinevaid Brasiilia jalgpallikoondislasi tutvustasin ning neilt siis mängutulemust palusin spekuleerida.
                  Tegelikult kui nüüd tagantjärele mõelda, siis on neil tuline õigus. Vaata kust otsast tahad, Eesti jääb igas liinis mäekõrguselt enda tituleeritud vastasele alla. Ühed on 5x maailmameistrid, teiste parimaks saavutuseks on sõprusmängus saavutatud võit Venemaa üle ning 2-4 kaotus 2001.aastal Hollandile . Ühe tiimi mängijad teenivad igapäevast leiba Inglismaa, Hispaania jm. tippliigades, teise meeskonna pallurite laeks jääb pallimine kuskil kaugel-kaugel Hiina Superliigas. Nojaa sry, Eestisse jäägitult uskujad. Ragnar Klavan mängib tõesti Hollandi Eredivisies, mis on meie mängijate lagi.

                  Pole kõhklustki, see on Taavet vs. Koljat lahing ja igasugune panustamine siin peaks olema sama selgesti mõistetav ja üheselt mõeldav, kui see, et näiteks Tallinna ühistranspordi maastikul saab ilma ümberistumisi tegemata number 5 bussiga näiteks Järve Selveri juurest Lauluväljakule. Kusjuures teadmiseks, et vahepeal ei pea tõesti Tondil kuhugi number 3 trammi peale ümber istuma ja siis sellega kuhugi Kadriorgu Weizenbergi peatusesse sõitma, et sealt siis number 62/63 bussiga edasi istuda Lauluväljakule Oru väravate juurde sõita . EI PEA ümber istuma!


                  Seega nagu KUNNIDELE kohane ei hakka me siin pikalt midagi mõtlema.

                  Eesti vs. Brasiilia

                  ARgadele jänestele :
                  Eesti/viik/Brasiilia (tulemus) - 2 (loe: Brasiilia võidab) .. 1,18

                  Neile, kes NÄGID HUNTI, aga KARDAVAD siiski

                  Händicup(EEsti 1 vs. Brasiilia 0) .. 2 (loe-Brasiilia võidab vähemalt 2 väravaga).. 1,53


                  Ja panus neile, KELLE ARUST HULGE HUNDI RIND ON .....
                  Täpne skoor .. Eesti vs. Brasiilia 0-3 .. 8,0

                  Ja Matty Nykkaneni PANUS siis ( Selline 50-60 võimalus teisisõnu)
                  Esimese värava aeg: Väravat ei lööda esimese 27 minuti ja 59 sekundi jooksul .. 1,9

                  Rida pange ise kokku. Võite ka kõik neli tulemust ritta laduda, kui julgust jätkub.

                  ps.. Huntidega kohtub siis kolmapäeva hilisõhtul "Hellas Hundis". Keda ma seal ei kohta, siis arvestan, et Teil läks kehvasti ja edaspidi võib üksnes kuskilt Kopli 8.ndalt Liinilt maja number 17 tagusest puukuurist leida..

                  Edukat mõistatuselahendamist!

                  Terve,
                  Karev

                  Ühesõnaga copijapaistisin selle teksti praegust enda ühest meililistist, kus sõbralikele ennustuskunnidele "põnevustpakkuvaid" näpunäiteid jagan. Vot see on praegust minu jaoks fun ja toob naeru näole, aga mis puudutab hasarmänge, siis njahh. Mis ma siin heietan. Teate isegi härrased, millele juhinduda .. Distsipliin, kodanikud seltsimehed

                  Distsipliin noorhärrad.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    aidake aidake :d mul pühapäevaks mnogo dengi vaja, kellepeale betida?

                    Kommentaar


                      Juve peale laupäeva õhtul loomulikult

                      Kommentaar


                        Juve nii ebakindel ju, saab kõigilt kottid sappa aga noh, px. paneb sinna alla siis natukene

                        Kommentaar


                          ei olnud. Ükskord feilimise seeria lõppeb ja praegu saad hea koefitsiendi ka ilmselt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Juve nii ebakindel ju, saab kõigilt kottid sappa aga noh, px. paneb sinna alla siis natukene
                            Panid ikka esimese värava lööja peale?
                            Sealt vist oleks päris hästi tulnud
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              This ticket has not been preapproved.

                              sellise teksti viskas ette. what gives?
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Rennes - Bordeaux oli lõbus. Ainult kliki livebetis over, over, over, kuni viies ära löödi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X