320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nice, saints pani kinni ja 290.- tuli.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Küll kunagi näkkab ka mul, õnneks panused ju madalad ka ja ma arvan, et kui 5kroonine panus on siis ma väga ei toida ennustusportaale. Roma võit tõi natukene sisse..

      // olen rikas
      Hommik!


      Niisiis Sa panustad umbes täpselt kaks korda nädalas 5.- krooni nt. võistkonna A võidule, millele panustades kaotus on üsna tõenäoline tulema. Noh hea küll, ühel ennustuskordadel õnn naeratab ka Sulle, ja paned pihta ning saad panustatud viiele kroonile ka kolme krooni näol lisaboonust, kuid vaatamata võidust tulenevale naerunäole, oled sa omadega kokkuvõtlikult kahe krooniga miinuses ju. Või ei ole? Aita arvutada nüüd. Ja milleks üldse naeratada siin? Niisiis kahe mängu peale - 2 krooni. Samas laupäeval, avastanuna, et nädala taskurahast on tubli 15.- kulli veel alles jäänud, laod sellegi suure tõenäosusega selleasemel et seda hoiupõrsasse kogumisfondi panna, selle kuhugi kolmemängulisse "kombo" ritta, lootuses ratsa rikkaks saada . Sääraselt panustanuna on sul üheksal juhul kümnest variant, et sa paned mööda ja millegipärast sa satud alati just nimelt nendele üheksale variandile pihta saama, mis Sulle kaotusekibedust valmistavad. Aga noh, 15.- krooni, mis see siis ära kaotada ei ole. Jätan nädalas ühe 0,5L Fanta ning paki Tuti Frutit ostmata ja so what siis. Eksju onju.

      Kui me nüüd nädala kohta süvaanalüüsi läbi viiksime, näitaks kerge liitmistehe nädala koondkahjumiks seitseteist krooni. Arvestame nüüd, et aastas on ca 50 nädalat ja mõni nädal(siis kui on sünnipäevad ning jõulud just olnud, ja raha mida kulutada on keskpäraselt rohkem käes) panustad Sa julgemalt, siis laias laastus kaotad aastas ca 1000.- krooni. Seda ei ole muidugi palju, samas arvestagem asjaolu, et sarnase mänguspetsifikatsiooniga(ah ma mängin nii väikeste panustega) inimhingi on siin sadu, kui mitte tuhandeid, siis ma neid kaotatud pisisummasid kokkuliitma ei viitsigi hakata. Sa vahelduseks võid seda muidugi teha ja mõelda selle peale, et kui Sina oma tuhandet sinna sisse ei tao, ja naabripoiss Janno ka ei tao, ning tema pinginaaber paraleelklassist, Martin, ka seda ei tee, et mis siis oleks. Elu oleks lill...
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        Jazzjanzal on õigus. See 5 krooniste panuste panemine 10 kombolistele mängudele ei toida ! Sain ise sellest peale esimest panustamis aastat aru. Kui plussi tahate kunagi jääda siis tuleb valida üks mäng, heal juhul kaks ja panustada suurem summa. Ja ei tohi peale esimest võitu üle hakata panema, ntx võidad 3000 krooni ja paned 500 kohe kuhugi hiina korvpalli peale ( sest raha tuli nii kergelt ja tahad kohe juurde teenida) millest sa ise midagi ei tea, ja mõeldes, et pohhui see 500, 2500 on veel alles. Lihtsalt soovitus.

        Kommentaar


          Päris kurb kui arusaamiseks terve aasta kulus.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Deportivo 0-0 viik, rikkus mu normi summaga kombo ära :S
            5kroonine panus
            olen rikas
            say whaaaaat?
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas Darren Vaata postitust
              Päris kurb kui arusaamiseks terve aasta kulus.
              Noor ja loll

              Kommentaar


                mis värk selle triobeti sünnipäeva pakkumisega on? Teen näiteks 500 kroonise sissemakse, panustan ühele kuni kolme mänguga kombole, mille koefitsent on üle 1.8 ja saan kohe 500 kr juurde? Kas panus peab täppi minema?

                Kommentaar


                  Rennes ja PSG võtavad ära täna?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
                    mis värk selle triobeti sünnipäeva pakkumisega on? Teen näiteks 500 kroonise sissemakse, panustan ühele kuni kolme mänguga kombole, mille koefitsent on üle 1.8 ja saan kohe 500 kr juurde? Kas panus peab täppi minema?
                    See on kuni 500 krooni ehk sõltuv sinu sissemaksest ja panustatud summast.

                    Mina saan sellest nii aru, et kui teed näiteks kolmese kombo ja panustad 500 krooni, siis kaotusega jääd lihtsalt nulli (kantakse kulu tagasi), aga võites lisaks võidule kukub veel 500 kulli lisaboonust.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Boonuse ja sissemakse summa peab olema panustatud kolmekordses väärtuses kolmikpanustega, mille koefitsient on 1,8 või enam. Selle nõude täitmise järel on võimalik lasta teha väljamakse kontolt või kanda teisele Triobet’i tootekontole.

                      Ehk kui saad boonust 500 krooni, siis pead läbi panustama 1500 krooni, et väljamakset sooritada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas minaise Vaata postitust
                        Boonuse ja sissemakse summa peab olema panustatud kolmekordses väärtuses kolmikpanustega, mille koefitsient on 1,8 või enam. Selle nõude täitmise järel on võimalik lasta teha väljamakse kontolt või kanda teisele Triobet’i tootekontole.

                        Ehk kui saad boonust 500 krooni, siis pead läbi panustama 1500 krooni, et väljamakset sooritada.
                        Koos sissemaksega (500+500)*3 ehk 3000 krooni siiski?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas D-7 Vaata postitust
                          Koos sissemaksega (500+500)*3 ehk 3000 krooni siiski?
                          No kuni 500 krooni on sul sissemakse ju. Ehk siis, boonuse summa ja sissemakse summa on sama mõiste.

                          Kommentaar


                            Jah, ma usun ka, et 1500 on õige number. Ma olen seda lauset näinud, aga 100% kindel pole. No kes ära hittib need/selle tripli on paugust rikas mees. Mingeid NBA hcp-e kolm tükki õigesti ritta pole muidugi väga raske.

                            Kommentaar


                              mina tegin 300 kroonise sissemakse, tegin 1,82 koefitsendiga panuse, mis läks mööda. praeguseks on kontole aga 300 kr tagasi laekunud. vot

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
                                mina tegin 300 kroonise sissemakse, tegin 1,82 koefitsendiga panuse, mis läks mööda. praeguseks on kontole aga 300 kr tagasi laekunud. vot
                                Kirjas oli, et 2 päeva jooksul, seega kannata veel natuke.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X