320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    triobeti enda lehel oli ka ametlik õpetus isegi piltidega(puust ette ja punaseks), kuidas dns-e muutes kõikjale blokitud lehtedele saada. praegune link pealehel ei tööta juba pikemat aega, aga õnneks olid need mul kuskil historys olemas.

    windows xp
    windows vista
    windows 7
    Last edited by freestyle01; 18.03.10, 19:13. Põhjus: nüüd peaks kõik lingid ka töötama

    Kommentaar


      ei avane su lingid.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ei avane su lingid.
        Tõmba see surf asi, mis eelmisel lehel on. Sellega tuleb lahti.

        Toimib ka, väga seks. Propsid!

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          noh, see on ilmselt juba natuke muu teema ja selle kohta ei oska ma midagi öelda. samas seadus ikkagi kehtib täna.
          Samas kehtivad meil ka sellised seadused, et korruptsioon on seadusega keelatud, muust tühjast-tähjast rääkimata. Tuletame veelkord meelde, kelle raha eest seltsimehed maksuametist tegutsevad, tegu ei ole nimelt erafirmaga
          Sellise suhtumisega meedias oma tööandjate suunas ülbitseda, et paras kui rahast ilma jääte ja vaadake ise kuidas hakkama saate kui me lehed ära blokeerime on absoluutselt lubamatu ametiisikutele. Vähemalt peaks olema lubamatu ühes normaalses EU riigis.

          Kommentaar


            Kummaline on muidugi see, et blokeeringud on tehtud ainult nimedele (kui dns-i vahetamine lubab blokist mööda pääseda), kas tõesti on meelega mööda hiilimiseks võimalus jäetud ning seaduse tegijatele JOKK tehtud? St. kui nimekirjad anti nimede kujul, siis need on ka 100% blokitud, kuid muud teed valla jäetud? St. pruugib vaid teenusepakkujal teine domeen regada või IP kaudu lehele pääseda (juhul kui leht funktsioneerimiseks nime ei vaja) ja kõik toimib?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Sellisel kujul tehtud ja rakendatud seadus on minu arvates igati thumbs up. Mugid ja pühapäevamängijad saavad Karu juures ja Fortuunas oma raha raisata. Profid saavad oma tegevust jätkata seal kus soovivad. Rahandusministeerium, Riigikogu ja EMTA on oma kohustused rahastajate ees täitnud. Hundid söönud lambad terved. Mulle väga meeldib.

              Kommentaar


                Kus on alamfoorumi moded?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Kus on alamfoorumi moded?
                  Soovid kohtuda või lihtsalt teada, kus viibime?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    kuidas, krt, ma fortuunas oma pileteid vaadata saan?
                    kordaks küsimust
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Seal üleval - suletud, avatud panused.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Soovid kohtuda või lihtsalt teada, kus viibime?
                        Lihtsalt tahtsin teada.

                        Kommentaar


                          Naised saunas rääkisid, et Triobet on ühe uksed sulgenud kasiino ruumid üle võtnud ja plaanib sinna lauasaali. Miinimum laudade arv on viis ja nende eest kuus sada kilo välja käia ei tohiks ju triobetile probleem olla. Riigil peaks ju pohh olema kas ma hoian laudu terve kuu lahti või 1-2 korda kuus turniiriks. Maksumärgi eest maksan ikka täis raha.
                          Ühesõnaga-triobetil on kõik asjad aetud ja maksud makstud, praegu pidurdab maksu- ja tolliamet lihtsalt.

                          Kas Linuxi jaoks ei ole blokeeringutest kõrvalehiilimiseks midagi? Ma küll saan lehele ligi ja aga sisse ei lase logida
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marcello Vaata postitust
                            Ühesõnaga-triobetil on kõik asjad aetud ja maksud makstud, praegu pidurdab maksu- ja tolliamet lihtsalt.
                            Maksuametil paistab seda riigi pappi hulgim olevat, et seda hiljem kahjunõuetele kulutada.

                            Kui sa ligi milli mingi krdi litsentsi eest välja käid ja sellest hoolimata ametlikult teenust ei saa osutada, siis annab sealt hiljem väga ilusaid numbreid koos intressidega välja pigistada
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Saidil saab nüüd käia selle ninja abiga aga kas näiteks full tilti depositi tegemiseks on ka mingi vidin juba olemas?

                              Kommentaar


                                Kas see ninja on turvaline muidu? Ei taha riskida, kui mingi jama alla laeb arvutisse.

                                Muidu polegi vahet, aga tahaks oma unibeti konto tühjaks teha.

                                Sealt oli hea vahest tennist ja itaalia liiga mänge vaadata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X