320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust


    Kui ma panustan Albaania peale ja võitu ei tule, kas ma siis saan vaielda selle peale, et mingit jugode riiki enam ei eksisteerigi?
    teoreetiliselt küll jah, tee proovi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jonxxxx Vaata postitust
      saadeti peale 1. kihlvedu kiri emailile Triobetist, et pean oma konto verify'ma. pean saatma neile pildi siis juhilubadest, 3-kuu pangakonto väljavõttest ning elukoha kinnitamiseks utility bill'i või tax billi?

      Kas teen pangakonto väljavõttest screenshoti ning saadan neile? Ja juhilubadest või id-kaartist teen pildi ja saadan ühe meiliga?

      Ning mis asi on utility bill või tax bill? Kuidas ma saaksin selle nõudmise ka täidetud? :/
      Suvaline arve, mis on sinu nimel - utility nagu vesi, elekter, telefon, internet., kus on peal sinu nimi ja aadress.

      Kommentaar


        *

        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Suvaline arve, mis on sinu nimel - utility nagu vesi, elekter, telefon, internet., kus on peal sinu nimi ja aadress.

        okei, kuid mis saab sel juhul kui näiteks minu nimele ei tule arvet? mis variante siis kasutada elukoha tõestamiseks?

        Ning kas oleks parem 3 kuu konto väljavõte välja printida ning teha näiteks digikaga pilt ja siis saata neile (et mitte screenshotina?) või oleks kõige parem minna panka ja küsida konto väljavõtet kohe paberil?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jonxxxx Vaata postitust
          okei, kuid mis saab sel juhul kui näiteks minu nimele ei tule arvet? mis variante siis kasutada elukoha tõestamiseks?

          Ning kas oleks parem 3 kuu konto väljavõte välja printida ning teha näiteks digikaga pilt ja siis saata neile (et mitte screenshotina?) või oleks kõige parem minna panka ja küsida konto väljavõtet kohe paberil?
          Sul tõenäoliselt see väljavõtte otse internetipangast vaja printida või pangast küsida, sest mingi digifotokaga pilt vast väga ei toimi.

          Sissekirjutuse andmed peaksid saama ka minu teada riigiportaalist eesti.ee. Eks seal vast screenshot varianti vaja kasutada.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Eks tuleb ise küsida, mismoodi seda saada tahetakse. Ma saadaks screenshotte.

            Kommentaar


              kolme kuu pangakonto väljavõte? WTF? Mis nad on enda arvates maksuamet või?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jonxxxx Vaata postitust
                saadeti peale 1. kihlvedu kiri emailile Triobetist, et pean oma konto verify'ma. pean saatma neile pildi siis juhilubadest, 3-kuu pangakonto väljavõttest ning elukoha kinnitamiseks utility bill'i või tax billi?

                Kas teen pangakonto väljavõttest screenshoti ning saadan neile? Ja juhilubadest või id-kaartist teen pildi ja saadan ühe meiliga?

                Ning mis asi on utility bill või tax bill? Kuidas ma saaksin selle nõudmise ka täidetud? :/
                saada neile üldse juba enda ID-kaart ning PIN1 ja 2.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  okei tänud.
                  sain ka ilma mingisuguste arvete saatmisteta läbi.

                  Kommentaar


                    Minu arust ka siin keegi kuskil eksis midagi. Mul on kunagi Bwinis seda vaja olnud et passikoopia saata, aga see on ka kõik. Mul on tunne, et keegi sai siin millestki valesti aru.

                    Kommentaar


                      Pigem on siin see, et utility bill ei tohi olla vanem kui kolm kuud, see on tavaline praktika. Samas, arvestades, et Triobet allub nüüd ka Eesti seadustele ja järelevalvele, ei imestaks ma mitte mingite absurdsete nõuete üle, mida mõni kõlupea EMTA-s välja suudab tuletada.

                      Kommentaar


                        Ei saa triosse swedbankist raha kanda. Mis kamm on?

                        Kommentaar


                          mis jama on?. Triobetis oli Brasiilia-Hollandi mängul võimalus panustada kuni 300 EEKi 0 -0 viigi peale. Juhul kui valesti läheb, saad raha tagasi. Praeguseks on pilet kaotatuks tunnistatud ja raha pole tagasi tulnud. Kaua ülekanne võib aega võtta?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            mis jama on?. Triobetis oli Brasiilia-Hollandi mängul võimalus panustada kuni 300 EEKi 0 -0 viigi peale. Juhul kui valesti läheb, saad raha tagasi. Praeguseks on pilet kaotatuks tunnistatud ja raha pole tagasi tulnud. Kaua ülekanne võib aega võtta?
                            hihi.

                            raha oleksid tagasi saanud ükskõik mis tulemusele panustades JUHUL, kui mäng lõppenuks 0-0.

                            Kommentaar


                              Dear Mihkel,
                              We have temporarily closed your account.
                              We need to verify your identity and request documents before we can reopen it. We kindly ask that you send us a photocopy or scan of one of the documents from each of the categories listed below:
                              bla-bla-bla

                              küsisin milles probleem, ning saatsid vastu sellise kirja.

                              Hello,
                              it's just due to security reasons, please don't take anything
                              personal. we will be waiting for a copy.
                              Thank You!
                              Vytautas

                              ülemõistuse ebanormaalne. Hakkasin kontrollima, kas eilse Hispaania võiduga teenitud raha ülekanne on vastu võetud, kuid triobeti sisse ei lase, ning meilile oli kiri saadetud.
                              ja põhjust ka ei ütle, miks ajutiselt suleti.
                              kuradi vitautased ikka
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Dear Mihkel,
                                We have temporarily closed your account.
                                We need to verify your identity and request documents before we can reopen it. We kindly ask that you send us a photocopy or scan of one of the documents from each of the categories listed below:
                                bla-bla-bla

                                küsisin milles probleem, ning saatsid vastu sellise kirja.

                                Hello,
                                it's just due to security reasons, please don't take anything
                                personal. we will be waiting for a copy.
                                Thank You!
                                Vytautas

                                ülemõistuse ebanormaalne. Hakkasin kontrollima, kas eilse Hispaania võiduga teenitud raha ülekanne on vastu võetud, kuid triobeti sisse ei lase, ning meilile oli kiri saadetud.
                                ja põhjust ka ei ütle, miks ajutiselt suleti.
                                kuradi vitautased ikka
                                Ütles ju, et security reasons. Eks selle neile loa väljaandja ette kirjutanud, et vaja ikka kontrollida.
                                Eks see vast nagu tolli "kollasesse" ja "punasesse" koridori suunamine, kus süsteem kohati täiesti suvaliselt valib välja "kahtlasi" saadetisi, mida vaja kontrollida. Esimesel juhul esitatakse kinnitamiseks lihtsalt nõutud paberid ning teisel juhul näidatakse see arvuti või mõne tolliamentiku arust kahtlane saadetis ette.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X