320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaimselt õnneks see rida väga kurnav ei saanud olla, kuna "miss" tuli esimese mänguga. Oleks õhtu käes ja teised maas ning Manu mäng algamas, siis läinuks närvi küll.

    Kommentaar


      mis ajast/põhjusel triopett blokitud on jälle?

      Kommentaar


        Minul töötab küll ilusti.

        Kommentaar


          Mulle helistas mingi triobeti tibi ühel õhtul mobiilile. Saades kinnitust, et tegemist on tõepoolest minu endaga, avaldas kõigepealt imestust, et ma ei ole ammu mänginud ja laskmata mul end kuidagi õigustada, luges vurinal maha põhjaliku paariminuti pikkuse ja ilmselgelt suurepärase pakkumise, mis seisneb selles, et nad annavad mulle närused kaks sotti tasuta, kui ma vähemalt sama palju kontole kannan. Aga mitte pennigi rohkem. Tunnen, et minu privaatsust on rikutud ja almuse pakkumisega hing solvatud.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Mulle helistas mingi triobeti tibi ühel õhtul mobiilile. Saades kinnitust, et tegemist on tõepoolest minu endaga, avaldas kõigepealt imestust, et ma ei ole ammu mänginud ja laskmata mul end kuidagi õigustada, luges vurinal maha põhjaliku paariminuti pikkuse ja ilmselgelt suurepärase pakkumise, mis seisneb selles, et nad annavad mulle närused kaks sotti tasuta, kui ma vähemalt sama palju kontole kannan. Aga mitte pennigi rohkem. Tunnen, et minu privaatsust on rikutud ja almuse pakkumisega hing solvatud.
            Mulle helistas ka, mina end häirida ei lasknud. Triobetti endiselt sisse ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Mulle helistas mingi triobeti tibi ühel õhtul mobiilile. Saades kinnitust, et tegemist on tõepoolest minu endaga, avaldas kõigepealt imestust, et ma ei ole ammu mänginud ja laskmata mul end kuidagi õigustada, luges vurinal maha põhjaliku paariminuti pikkuse ja ilmselgelt suurepärase pakkumise, mis seisneb selles, et nad annavad mulle närused kaks sotti tasuta, kui ma vähemalt sama palju kontole kannan. Aga mitte pennigi rohkem. Tunnen, et minu privaatsust on rikutud ja almuse pakkumisega hing solvatud.
              Mulle helistas ka see sama tibi ja ma olin piisavalt loll, et see deposiit ka teha. Tagantjärgi selgus, et seda 100 protsendist boonust ma ei saa..... vöi öigemini ma sain aga 62 eeku sellest seisab lukustatult mu kontol ja teha ei saa sellega midagi kuna mingiaeg olin ma aksepteerinud 30 eeguse pokkeriboonuse mida nad e-maili teel mulle lahkelt pakkusid ja enne kui ma ei kogu 30 PP vöi misiganes, niikaua seisab ka lubatud boonus spordipanustamise accountil puutumatult.... mis seal ikka, otsida ei viitsi aga ju siis midagi sellekohast kuskil väikses kirjas reeglites kirjas ka on.

              Kommentaar


                Veidi vale teema, kuid ei hakka oma küsimuse pärast uut teemat tegema. Nimelt on kellegil olnud kokkupuuteid bwini kodulehe contacti kaudu nende supportiga? Nimelt olen neile paari päeva jooksul korduvalt kirjutanud, et nad Narva Transi tulemuse äramuudaks, kuid pole saanud absoluutselt mingit vastust. Kuna eeldan, et nii suur sportbetting site ikka vastab kirjadele regulaarselt, siis mõtlen, et äkki, ei jõua kirjad kohale vms? Ühesõnaga, kui keegi teab, kui kiirelt nende contact töötab vx teada anda. NB! Seda, kuidas neile maili saata ja oma küsimust täpsustada, pole vaja seletama hakata

                Kommentaar


                  Kokkupuude on sarnane ehk et üllatavalt kaua aega läheb neil vastamisega. Ma ka kujutan ette seda klientiide hulka ja raha mis sealt läbi voolab, aga no krt palgake siis rohkem inimesi.

                  Kommentaar


                    TrioBet korraldab Spordi Eri turniiri

                    Neljapäeval, 11.11.2010 kell 19:30 korraldab TrioBet ainult eestlastele mõeldud pokkeriturniiri mille auhindadeks on piletid Eesti - Liechtenstein jalgpallimängule:

                    1 koht – 2 VIP piletit TrioBet Business Club Lounge’i 17.11.2010 toimuvale Eesti - Liechtenstein jalgpallimängule (2 VIP piletit mille eest saab kolmekäigulise õhtusöögi ja tasuta joogid k.a. alkohoolsed joogid. Jälgi mängu mugavas ja soojas ruumis!)
                    2-6 koht - 2 piletit 17.11.2010 toimuvale Eesti - Liechtenstein jalgpallimängule

                    Turniir toimub 11.11.2010 algusega kell 19:30. Turniiri osavõtumaks on €3+€0.30. Avatud ainult eestlastele.
                    P.S. Küsimused andres [at] triobet.com aadressil
                    Edu!

                    Kommentaar


                      Kas triobet alati mõtleb seda sõna sõnalt..kui öeldakse, et raha makstakse tagasi 24 tunni jooksul peale lõpuvilet?
                      Tegemist siis selle ManCity ja ManU riskivaba ennustusega.
                      oeh, tahaks ennustada juba, aga eii.. 24 tundi pole veel lõpuvilest möödas.. zz.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                        Kas triobet alati mõtleb seda sõna sõnalt..kui öeldakse, et raha makstakse tagasi 24 tunni jooksul peale lõpuvilet?
                        Tegemist siis selle ManCity ja ManU riskivaba ennustusega.
                        oeh, tahaks ennustada juba, aga eii.. 24 tundi pole veel lõpuvilest möödas.. zz.
                        Siiamaani pole nad seda raha tagasi kandnud. Eks peab hommikul järelepäringu tegema.. eelmise riskivaba panusega oli sama probleem - algul öeldi, et neil pole sellist asja olnudki.

                        Kommentaar


                          Saatsin kirja ja 10 minuti pärast oli raha olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                            Saatsin kirja ja 10 minuti pärast oli raha olemas.
                            Mulle öeldi, et tegin ennustuse liiga vara. Et reeglites oli kirjas, et peab mängu ajal tegema.
                            kui ütlesin, et reeglites on ka kirjas, et LiveBet on kasutatav ainult peale avavilet, vastati, et nemad sellega ei tegele, ning pidin kuskile mujale kirja saatma.
                            Samuti tegi operaator meeletult kirjavigu.
                            ''ye ytegite sele enne mängu algust''
                            ''Livebet avatakse natuke enne mängu algust, aga see ei kvalifitseeru antud kampaanias, kuna Livebet tähendab seda et tegemist on mängu ajal tehtud panusega''
                            vastus tema jutule:
                            reeglites ja tingimustes on samuti kirjas, et livebet on kasutatav AINULT mängu ajal, seega ei oleks tohtinud seda üldse enne lahti teha.

                            ''sorry aga klienditugi selles küsimuses teid rohkem aidata ei saa, meil ei ole pädevust kampaaniatingimusi muuta, palun saatke email complaints@lga.org.mt inglise keelsena''

                            Tõsiselt nagu.. ''sorry!?, oleksin vist pidanud eesti keeles küsima, mida ''sorry'' tähendab.

                            Kommentaar


                              btw.. pole endiselt raha tagasi saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                jutt.
                                see on suht JOKK olukord ja sa ei peakski raha tagasi saama.

                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                btw.. pole endiselt raha tagasi saanud.
                                niisamuti ka mina, aga rääkisin Livechat'is mingi lätakaga ja lubati paari tunni jooksul asi jonksu ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X